16 Ekim 2016, Pazar 09:41:13

İranlılar Gazipaşa'ya uçmak istiyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i makamında ziyaret eden İran Turing ve Turizm Group Ceo'su ve İran Seyahat Acenteleri Birliği Yönetim Kurulu üyesi Dr. Mohsen Gharib, "İran'a döndüğümüzde ilk olarak Alanya Gazipaşa Havaalanı'na charter uçuşların başlaması için temaslarda bulunacağız" dedi.
  • Aceö de emilen bu millet son derece şık bir biçimde biz Türkleri aptal yerine koymayı çöm severler. Bunlar özellikle Türkiyede yaşayanları genelde son derece kibar ve medeni görünüp arkadan bizi hançerlemeyi kendilerine şiar edinmişlerdir. Hatta bunların Türkiye'deki havacılık şirketlerine sızmış olanları da vardır özellikle onlara çok dikkat etmek gerekir. Bunlarla kesinlikle ülkeye ve şirketlere ait gizli bilgiler paylaşılmamalı ve iyi niyetli gibi davranmalarına kanılmamalıdır. Zaten piyasayı araştırdığınızda bu kişilerin nasıl işe yaramaz ve karaktersiz kişiler olduklarını bunları bilen birkaç kişiyle konuşup anlayabilirsiniz...
  • alanyalının dramı sen rusdan iranlıya geç :)
  • Gelin gelin guzel ülkemizi maf edin. :X
  • Hani Antalya SIN CITY idi, Gazipaşa değil mi :) Sanırım sadece şehir merkezleri sin city oluyor :)

Holiday Group ve Mehrdad Etesam işbirliği ile Alanya'ya gelen ve bir dizi temaslarda bulunan İran Turing ve Turizm Group Ceo'su ve İran Seyahat Acenteleri Birliği Yönetim Kurulu üyesi Dr. Mohsen Gharib, Alireza Eghdami ve Seyed Majid Hosseini, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i makamında ziyaret etti. Gharib, Alanya ile İran arasındaki turizmi hareketlendirmek istediklerini belirtti.

Temaslarına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i ziyaretle başlayan Gharib; "Alanya'ya ilk defa geldik. Gördüğümüz ilgiden dolayı çok mutlu olduk. Bugün sayın başkanımız bizleri makamında ağırladı. İran ile Alanya arasındaki turizm ilişkilerini kuvvetlendirmek için temaslarda bulunacağız. İran'a döndüğümüzde ilk olarak Alanya Gazipaşa Havaalanı'na charter uçuşların başlaması için temaslarda bulunacağız. Bu bir tanışma ziyaretiydi. En kısa zamanda iş anlamında da Alanya'yı ziyaret etmek istiyoruz" dedi.

İran heyetini ağırlayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye ve İran'ın çok eskilere dayanan kültürel ve tarihsel yakınlığı olduğunu hatırlatarak, turizm açısından Alanya için önemli merkezler arasında yer aldığını söyledi. Başkan Yücel; "İran ile Alanya arasında gerçekleştirilmek istenen temaslarda belediye olarak elimizden geleni yapmaya hazırız" dedi.

İran Turing ve Turizm Group Ceo'su ve İran Seyahat Acenteleri Birliği Yönetim Kurulu üyesi Dr. Mohsen Gharib ve yanındaki heyet, Pazar gününe kadar Alanya'da çeşitli temaslarda bulunacak.

İranlılar Gazipaşa'ya uçmak istiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

İranlılara Dikkat!!! ~ 4 yıl önce
Aceö de emilen bu millet son derece şık bir biçimde biz Türkleri aptal yerine koymayı çöm severler. Bunlar özellikle Türkiyede yaşayanları genelde son derece kibar ve medeni görünüp arkadan bizi hançerlemeyi kendilerine şiar edinmişlerdir. Hatta bunların Türkiye'deki havacılık şirketlerine sızmış olanları da vardır özellikle onlara çok dikkat etmek gerekir. Bunlarla kesinlikle ülkeye ve şirketlere ait gizli bilgiler paylaşılmamalı ve iyi niyetli gibi davranmalarına kanılmamalıdır. Zaten piyasayı araştırdığınızda bu kişilerin nasıl işe yaramaz ve karaktersiz kişiler olduklarını bunları bilen birkaç kişiyle konuşup anlayabilirsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikkat ~ 4 yıl önce
Altına imza atarım. Fazlası var eksiği yok.
turizm ~ 4 yıl önce
alanyalının dramı sen rusdan iranlıya geç :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arap ~ 4 yıl önce
Gelin gelin guzel ülkemizi maf edin. :X

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurkma ~ 4 yıl önce
1 sene gelmediler ekmeksiz kadınız.
hee ~ 4 yıl önce
Iranlilari Arap zanneden, kendi anadilini bile düzgün kullanamayan bir cahil dalyaprak daha.
Hee ~ 4 yıl önce
İranlılar arap olmasa bile onlardan hiçbir farkı yoktur. Nihayetinde gittikleri her yeri batırırlar. Gürültülerinden oteller müşteri kaybeder. Ha arap ha iranlı ? Ne fark eder ki ?
lol ~ 4 yıl önce
Hani Antalya SIN CITY idi, Gazipaşa değil mi :) Sanırım sadece şehir merkezleri sin city oluyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000