30 Temmuz 2016, Cumartesi 16:14:20

'İran uçuş yasağını kaldırmalı'

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, darbe girişiminin ardından İran'dan Türkiye'ye uçuş iptalinin bir an önce kaldırılmasını istedi.
  • Evet yasak kalksın gelsin iran uçakları sonra gece yarısı slotları hep iranlı uçaklar oh ne güzel istanbul
  • Ruslar hosgeldi safa geldi,avrupalilar gelmesin.calisanlara sozum yok allah onlarin yardimcisi olsun o kafir patronlari 300 euroya all in tatil yapmaya gelen turistlerin arkalarini temizletmeye calismazlarmi tuhhhhh utanc verici.
  • Once biz kendi icimizdeki vfr ucus yasagini kaldiralim iran kaldirir yasagi bi ara
  • Gelmesinler arkadaş. Ucakta ayakkabısını çıkaran başka bir millet yok.

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, darbe girişiminin ardından İran'dan Türkiye'ye uçuş iptalinin bir an önce kaldırılmasını istedi.

TÜROFED Başkanı Osman Ayık, beklentilerin yüksek olduğu İran pazarının giderek karmaşık hale geldiğini kaydetti. İran'a uygulanan ambargo döneminde Türkiye'nin bu ülkeye birçok açıdan destek sağladığını hatırlatan Osman Ayık, Türkiye'nin İranlıların ikinci evi olduğunu söyledi. Ayık, "Ancak İranlı dostlarımız, Türkiye'de yaşanan en ufak bir sıkıntıda engeller çıkarıyor. Son dönemde İran, Türkiye uçuşlarını iptal etti. İranlı dostlarımızın bu engellemeleri kaldırmasını bekliyoruz" dedi.

BÜTÜN KENTLERE UÇUŞ İZNİ

Osman Ayık, İranlı konukların dünyaya entegre olma konusunda en önemli çıkış noktalarından birinin Türkiye olduğunu aktardı. İranlıların Türkiye üzerinden dünyaya dağıldığını belirten Ayık, İranlı yöneticilerin Türkiye'deki bütün kentlere uçuş izni vermesini istedi.

ERDOĞAN- PUTİN BULUŞMASI

Osman Ayık, Rusya ile yaşanan krizin ardından sorunların aşılmaya başlandığını da söyledi. Kriz döneminde ciddi kayıplar yaşandığını dile getiren Ayık, şöyle konuştu:

"Rusya'dan Türkiye'ye direkt uçuşlar başladı. Charter uçuşlara henüz izin yok. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 9 Ağustos'taki buluşması biz turizmciler için de çok önemli. Bu buluşmayla birçok sorunun çözüleceğini düşünüyor, yaralarımızı sarmaya başlayacağımıza inanıyorum. 2017 ve sonraki yıllar için umutlarımız çoğalıyor." (Hürriyet)

'İran uçuş yasağını kaldırmalı'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Behi ~ 4 yıl önce
Evet yasak kalksın gelsin iran uçakları sonra gece yarısı slotları hep iranlı uçaklar oh ne güzel istanbul

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci ~ 4 yıl önce
Ruslar hosgeldi safa geldi,avrupalilar gelmesin.calisanlara sozum yok allah onlarin yardimcisi olsun o kafir patronlari 300 euroya all in tatil yapmaya gelen turistlerin arkalarini temizletmeye calismazlarmi tuhhhhh utanc verici.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A ~ 4 yıl önce
Once biz kendi icimizdeki vfr ucus yasagini kaldiralim iran kaldirir yasagi bi ara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
773 ~ 4 yıl önce
Gelmesinler arkadaş. Ucakta ayakkabısını çıkaran başka bir millet yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Var ~ 4 yıl önce
Var , zonguldak almanya uçuşları
Sabir ~ 4 yıl önce
Hepsi veli nimet ogle deme

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000