11 Ocak 2018, Perşembe 09:06:12

İniş takımları açılmayınca gövde üzerine indi!

Polonya’da iniş takımlarında arıza meydana gelen bir uçak Varşova Chopin Havalimanı’na acil iniş yaptığı belirtildi.
  • Ayni problem gectigimiz aylada Flybe DAsh 8 ucagin olmustu. Inis takimi acilmayan bombaerdier dash 8 Bombardier Belfast fabrikasinin önünde burun uzerine inmisti. Yine dash 8. Soylemek isterimki bombardier kadar sorunlu ucak gormedim hayatimda. Mecburiyetten ucuyo artik. Her ucusta bir ariza olur mutlaka.
  • Geçmiş olsun. THY zamanında Lot 'u almak için görüşüyordu. THY , AB nin dışında bir havayolu olduğundan siyasi nedenlerle satamadılar. LOT ve THY için çok da iyi olurdu. Polonyalı arkadaşlarım var hepsi de çok iyi insanlar. Tekrar geçmiş olsun.
  • Warşova'da bir uğursuzluk var sanırım, daha önce de LOT'un iniş takımları kapalı inişine şahit olmuştuk.

Polonya’da iniş takımlarında arıza meydana gelen bir uçak Varşova Chopin Havalimanı’na acil iniş yaptığı belirtildi.

Polonya’nın ulusal havayolu şirketi LOT’a ait olan ve içinde 59 yolcu ile 4 mürettebatın bulunduğu uçağın Varşova Chopin Havalimanı’na acil iniş yaptığı bildirildi. Uçağın ön iniş takımlarında meydana gelen arıza nedeniyle acil iniş yaptığı belirtildi.

Havaalanına ait resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Yolculara hiçbir şey olmadı” ifadeleri kullanıldı. Açıklamada, havaalanın 4 saatliğine uçuş trafiğine kapatıldığı ve uçağın Krakow kentinden Varşova’ya uçtuğu belirtildi.

İniş takımları açılmayınca gövde üzerine indi!

Facebook Yorum

Yorumlar

Jersey ~ 5 yıl önce
Ayni problem gectigimiz aylada Flybe DAsh 8 ucagin olmustu. Inis takimi acilmayan bombaerdier dash 8 Bombardier Belfast fabrikasinin önünde burun uzerine inmisti. Yine dash 8. Soylemek isterimki bombardier kadar sorunlu ucak gormedim hayatimda. Mecburiyetten ucuyo artik. Her ucusta bir ariza olur mutlaka.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lot ~ 5 yıl önce
Geçmiş olsun. THY zamanında Lot 'u almak için görüşüyordu. THY , AB nin dışında bir havayolu olduğundan siyasi nedenlerle satamadılar. LOT ve THY için çok da iyi olurdu. Polonyalı arkadaşlarım var hepsi de çok iyi insanlar. Tekrar geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leman ~ 5 yıl önce
Warşova'da bir uğursuzluk var sanırım, daha önce de LOT'un iniş takımları kapalı inişine şahit olmuştuk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000