30 Ocak 2021, Cumartesi 08:58:12

İngilizler rezervasyonlarını ertelemeye başladı

2020 yılında Türkiye’nin Rusya ve Ukrayna’dan sonra en iyi performans gösterdiği ülkelerden İngiltere’den 2021 yazı için kötü haberler gelmeye devam ediyor. İngilizler rezervasyonlarını ileri tarihe ertelemeye başladı.
  • Zaten ingilizler pintidir, beni yemege cikaran ingiliz adam bile bana odetti hesabi

2020 yılında Türkiye’nin Rusya ve Ukrayna’dan sonra en iyi performans gösterdiği ülkelerden İngiltere’den 2021 yazı için kötü haberler gelmeye devam ediyor.

Tur operatörleri ve havayolu şirketleri 2020 yılında aldıkları sonuçlar üzerine 2021 yılı için ek uçak seferleri koymuşken koronavirüsünün mutasyona uğramış halinin ortaya çıkmasıyla hükümetin getirdiği yasaklar üzerine planlanan uçuşlar revize edildi.

Bu arada açılan erken rezervasyon kampanyalarından beklenen sonuç alınmadığı gibi daha önce yapılmış rezervasyonların da kimi iptal edilirken kimi de ileri tarihe ertelemeye başladı.

Tatil paketlerinin karşılaştırmalı olarak sunulduğu TravelSupermarket’in, Ocak ayında yapılmış yaz rezervasyonları üzerinden yaptığı araştırmada, İngilizler yaptığı rezervasyonları Ağustos ayından Ekim ayına kaydırdı.

TravelSupermarket’in aynı araştırmasında, 2021 yaz sezonu için İngiltere’de en çok aranan destinasyonları belirlendi.

TravelSupermarket aracılığıyla 18-24 Ocak tarihleri arasında İngilizlerin yaz dönemi için yaptığı rezervasyonlarda Türkiye'den Dalaman ve Antalya ilk 20 arasında yer aldı. İngilizlerin tatil tercihlerinde Dalaman 3'üncü sırada, Antalya 18'inci sırada yer aldı.

İngilizler rezervasyonlarını ertelemeye başladı

Facebook Yorum

Yorumlar

Pinti ~ 3 yıl önce
Zaten ingilizler pintidir, beni yemege cikaran ingiliz adam bile bana odetti hesabi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000