01 Mart 2022, Salı 09:41:54

İlker Aycı Air India CEO'luğundan vazgeçti

İlker Aycı, Air India CEO'luk görevinden vazgeçti.
  • Ilker beyın ayrılıgından sonra THY dekı Kartal Imam Hatıpıli 1 kşi daha eksıldı .IGA Parsel Parsel .yazık ılk secımlerden sonra boyle ballı işlerinden olacaklara cok acıyoruz.
  • Bir tane çalışanın iyi bir şey yazmamış. Burası senin aynan. Ama dur öbür dünyası da var. Bu kişiler ve diğerleri haklarını sana helal etmeyecek.
  • Buna şimdi bir konsolos görevi veriler
  • Adamın 7 secerisini araştırmadan işe almıyorlar. Baktı ki bütün foyaları ortaya çıkacak, yönetici hazretleri görevi kabul etmemiş.
  • Aycı 211’e algı operasyonu yaparken, ölmeden böyle bir işin başına geleceğini bilmenin huzursuzluğu içindeydi.Kendiside Daily Bussines çıkan habere göre uluslararası bir bağlantısı yüzünden Hindistan’da çalışmasının Hindistan iç güvenlik meselesi olabileceği haberi üzerine, güvenlik soruşturmasından geçemedi.Sonuçta 211 e algı yapmaya çalışırken Eline yüzüne bulaştıran Aycı, kendisi geçmişiyle yüzleşti.Aycı bundan sonra seni Afrika ülkeleri bile almaz.
  • Hawai deki 2-3 tane suya iniş yapan cessna turizm şirketlerine ceo olur artık bu saaten sonra.
  • 5 TL verip bakkala göndermem ben bu adamı. O derece güvenilmez, o derece kabiliyetsiz biri. Air India doğru karar vermiş. Pardon kovulmadı istifa etti!
  • Mahsur kalan ekipleri geride birakip, arkana bakmadan kacmak da cok onurlu bir hareketti di mi Ilkercigim? Demiyor ki foyam ortaya cikti, ne mal oldugumu Hintliler bile anladi ahah.
  • ilk paragrafın sonunda ONUR mu dedi o? :(::):)):):):):)
  • Kariyeri boyunca kurum menfaatini düşünmüş..peki çalışanlar…bu kafayla lokanta bile işletemezsin..mağdur ettiğin çalışanların çocuklarının ailelerinin ahı hep üzerinde kalıcak..sen yönetici diilsin..torpillisin

İlker Aycı, Air India CEO'luk görevinden vazgeçti.

Son günlerde Hindistan'da oldukça tartışmalı duruma gelen İlker Aycı'nın CEO'luk görevi gerçekleşmeden sonra erdi. Aycı bir açıklama yaparak görevden vazgeçtiğini duyurdu.

İlker Aycı açıklaması:

Şubat ayında açıklanan ve 1 Nisan itibariyle başlayacağım ilan edilen Tata Group bünyesindeki Air India CEO'luk görevinin Hindistan kamuoyunda bazı çevreler tarafından farklı bir zemine çekilme çabasını yakından izliyorum.

Kariyerim boyunca kurum menfaatini ve daha önemlisi kişisel hayatımla ailemin huzur ve güvenliğini ön planda tutmayı tercih eden bir yönetici olarak, bu tartışmalar sürecinde göreve başlamanın doğru ve onurlu bir seçim olmayacağına karar verdim.

Air India'yı yönetme ve geleceğini şekillendirme görevi için Tata Group'un şahsıma sunduğu bu teklife bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Ancak Tata Sons Yönetim Kurulu Başkanı Mr. N. Chandrasekaran ile de yaptığım görüşme sonucunda, ailemin huzuru ve mutluluğu için ve aynı zamanda global bir şirket olarak saygı duyduğum Tata Group'un olumsuz etkilenmemesi adına bu görevi uzun ve detaylı değerlendirmeler sonucunda reddetme kararı aldığımı kamuoyunun bilgilerine sunarım.

Kariyerime farklı fırsatlarla devam edeceğimin; Türkiye'nin yetiştirdiği bir yönetici olarak global iş dünyasında değer yaratmak amacıyla çalışmalarımı sürdüreceğimin altını çizmek isterim.

İlker Aycı Air India CEO'luğundan vazgeçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (101)

Taner ~ 5 ay önce
Ilker beyın ayrılıgından sonra THY dekı Kartal Imam Hatıpıli 1 kşi daha eksıldı .IGA Parsel Parsel .yazık ılk secımlerden sonra boyle ballı işlerinden olacaklara cok acıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayna ~ 5 ay önce
Bir tane çalışanın iyi bir şey yazmamış. Burası senin aynan. Ama dur öbür dünyası da var. Bu kişiler ve diğerleri haklarını sana helal etmeyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ceo ~ 5 ay önce
Buna şimdi bir konsolos görevi veriler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sade vatandaş ~ 5 ay önce
Adamın 7 secerisini araştırmadan işe almıyorlar. Baktı ki bütün foyaları ortaya çıkacak, yönetici hazretleri görevi kabul etmemiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aycı Başını Yaktı ~ 5 ay önce
Aycı 211’e algı operasyonu yaparken, ölmeden böyle bir işin başına geleceğini bilmenin huzursuzluğu içindeydi.Kendiside Daily Bussines çıkan habere göre uluslararası bir bağlantısı yüzünden Hindistan’da çalışmasının Hindistan iç güvenlik meselesi olabileceği haberi üzerine, güvenlik soruşturmasından geçemedi.Sonuçta 211 e algı yapmaya çalışırken Eline yüzüne bulaştıran Aycı, kendisi geçmişiyle yüzleşti.Aycı bundan sonra seni Afrika ülkeleri bile almaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlısı ~ 5 ay önce
Hawai deki 2-3 tane suya iniş yapan cessna turizm şirketlerine ceo olur artık bu saaten sonra.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 5 ay önce
5 TL verip bakkala göndermem ben bu adamı. O derece güvenilmez, o derece kabiliyetsiz biri. Air India doğru karar vermiş. Pardon kovulmadı istifa etti!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
no subject ~ 5 ay önce
Mahsur kalan ekipleri geride birakip, arkana bakmadan kacmak da cok onurlu bir hareketti di mi Ilkercigim? Demiyor ki foyam ortaya cikti, ne mal oldugumu Hintliler bile anladi ahah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir dakika ~ 5 ay önce
ilk paragrafın sonunda ONUR mu dedi o? :(::):)):):):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KURUM MENFAATİMİ… ~ 5 ay önce
Kariyeri boyunca kurum menfaatini düşünmüş..peki çalışanlar…bu kafayla lokanta bile işletemezsin..mağdur ettiğin çalışanların çocuklarının ailelerinin ahı hep üzerinde kalıcak..sen yönetici diilsin..torpillisin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000