22 Eylül 2019, Pazar 17:02:11

İki yolcu uçağı İHA nedeniyle başka meydanlara indi!

Dubai Havalimanı'na iniş gerçekleştirmesi planlanan iki uçak, bölgedeki şüpheli İHA hareketliliği sebebiyle başka bir havalimanına yönlendirildi.
  • Royal Apron royal Binalar vs olurdu hatta kim geliyorsa Vip gelecek diye trafikler havada bekletilirdi, gulerdim, bunlar adam olmaz bu cagda bu mu kaldi derdim, cunku cagdas batili hicbir ulkede bu tarz birsey gormemistim ve halk hesabini sorardi, devlet baskanlarinin bir ayricaligi yoktu hatta halkin ulasim araclariyla gider gelirlerdi isyerlerine, maalesef simdi bu arap uygulamalarinin aynisi benim ulkemde de var, saraylar, ozel jetler, ozel bolumler, ne diyelim, Allah onlarla beraber, bizim kimsemiz yok
  • Böyle medeniyetsizlikler sadece araplarda olur
  • Biz görevimizin başındayız.

Dubai Havalimanı'na iniş gerçekleştirmesi planlanan iki uçak, bölgedeki şüpheli İHA hareketliliği sebebiyle başka bir havalimanına yönlendirildi.

Emirates'in Singapur ve Delhi'den Dubai Uluslararası Havalimanı'na iniş yapması planlanan uçakları başka meydanlara yönlendirildi. EK433 sefer sayılı Singapur-Dubai uçağı El-Maktum Havalimanı'na, EK511 sefer sayılı Delhi-Dubai uçağı da Sharjah Uluslararası Havalimanı'na iniş yaptı.

Şüpheli İHA'yla alakalı bölgede güvenlik önlemleri alınırken, Dubai Uluslararası Havalimanı'na gerçekleştirilen diğer seferlerin durumdan etkilenmediği açıklandı.İki yolcu uçağı İHA nedeniyle başka meydanlara indi!

Facebook Yorum

Yorumlar

Eskiden gittigimde ~ 27 gün önce
Royal Apron royal Binalar vs olurdu hatta kim geliyorsa Vip gelecek diye trafikler havada bekletilirdi, gulerdim, bunlar adam olmaz bu cagda bu mu kaldi derdim, cunku cagdas batili hicbir ulkede bu tarz birsey gormemistim ve halk hesabini sorardi, devlet baskanlarinin bir ayricaligi yoktu hatta halkin ulasim araclariyla gider gelirlerdi isyerlerine, maalesef simdi bu arap uygulamalarinin aynisi benim ulkemde de var, saraylar, ozel jetler, ozel bolumler, ne diyelim, Allah onlarla beraber, bizim kimsemiz yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arap ~ 27 gün önce
Böyle medeniyetsizlikler sadece araplarda olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Be hey gerizekali ~ 26 gün önce
Yıllar önce de senin memlketinde kaptanlara lazer tutuldu ona ne diyeceksin
Arff ~ 27 gün önce
Biz görevimizin başındayız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000