11 Mayıs 2022, Çarşamba 11:25:13

İGA: "Sihirli Yolculuk Burada Başlar"

İGA İstanbul Havalimanı, yeni imaj filmini “Sihirli Yolculuk Burada Başlar” mesajıyla yayınladı.
  • dılo dılo yaylalar!! Nere gitti bunca kaçak göçek mülteci?? Anladımmmm , sene 2024 ve artık AKP yok iktidarda, geleceğin filmi yani. Peşinen söylim, coşmayın troller, öyle ya da böyle yolcudur Abbas..
  • Los Angeles tan, San Francisco dan, New York tan gelince eger Ucak koruge yanasmiyorsa, yolculari sosyal mesafe olmadan tikis tepis otobuslerle terminale tasiniyorsa bu sihirli yolculuk degil, yolculara iskencedir. Sonra yuru, yuru cok yuru Gumruge kadar. Bu mu sihirli yolculuk? Yokmu hic bir korugun gumruge baglantisi? Sadece diger yabanci ucaklar mi koruge yanasiyor?
  • İlk defa iga içinde arap olmayan bir tanıtım yapmış. Resmen film tadında izledim. Ancak piyano çalar gibi yapan oyuncu yerine keşke piyano çalmasını bilen birini bulsaydınız.

İGA İstanbul Havalimanı, yeni imaj filmini “Sihirli Yolculuk Burada Başlar” mesajıyla yayınladı. İstanbul Havalimanı’nın, İstanbul ile bütünleşen mimari ve tasarım özelliklerini, aynı zamanda sunduğu hizmetleri konu alan film; renkli görüntüleriyle dikkat çekiyor.

İGA’nın, İstanbul’un tarihi dokusuyla İstanbul Havalimanı’nın modern yüzünü harmanladığı; mimariyi, cezbedici güzellikleri, hizmetlerdeki çeşitliliği ve sunulan keyfi renkli çekimlerle aktardığı yeni imaj filmi yayına girdi. Digimeb prodüksiyon firmasının imzasını taşıyan imaj filmi İGA İstanbul Havalimanı’nın, İstanbul’u andıran yapısını ve özelliklerini konu alıyor. Film; yeme-içmeden konaklamaya, alışverişten kültür-sanata kadar İGA İstanbul Havalimanı’nın sunduğu tüm hizmetleri misafirlerinin gözünden aktarıyor.

Filmde bir grup arkadaş; İstanbul Havalimanı’nın özelliklerinden etkilenerek dönüş yolunda uçağa binmeden önce İstanbul’daki tatil anılarını mutlulukla hatırlıyor. İstanbul’a özgü pek çok simgeyi içinde barındıran film, "İstanbul Havalimanı'ndaki yaşadığın her an, sana İstanbul'daki güzel deneyimleri hatırlatır" mesajı veriyor.

Çekimleri 3 gün süren ve yönetmenliğini Çağlar Mallı’nın yaptığı film, İGA İstanbul Havalimanı’nın dijital mecralarında yayınlanmaya başladı.


İGA: "Sihirli Yolculuk Burada Başlar"

Facebook Yorum

Yorumlar

yaylalar ~ 3 ay önce
dılo dılo yaylalar!! Nere gitti bunca kaçak göçek mülteci?? Anladımmmm , sene 2024 ve artık AKP yok iktidarda, geleceğin filmi yani. Peşinen söylim, coşmayın troller, öyle ya da böyle yolcudur Abbas..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hic sihirli yolculuk degildir. ~ 3 ay önce
Los Angeles tan, San Francisco dan, New York tan gelince eger Ucak koruge yanasmiyorsa, yolculari sosyal mesafe olmadan tikis tepis otobuslerle terminale tasiniyorsa bu sihirli yolculuk degil, yolculara iskencedir. Sonra yuru, yuru cok yuru Gumruge kadar. Bu mu sihirli yolculuk? Yokmu hic bir korugun gumruge baglantisi? Sadece diger yabanci ucaklar mi koruge yanasiyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süper ~ 3 ay önce
İlk defa iga içinde arap olmayan bir tanıtım yapmış. Resmen film tadında izledim. Ancak piyano çalar gibi yapan oyuncu yerine keşke piyano çalmasını bilen birini bulsaydınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000