09 Nisan 2013, Salı 08:45:57

İDDİAYI KAYBETTİ HOSTESLİK YAPACAK!

Virgin Atlantic'in sahibi ünlü işadamı Branson F1'de girdiği iddiayı kaybedince kendi havayolunda hosteslik yapacak
  • bu adam ofisi kapalı olduğunda sekreterinin gelmesini dışarıda beklemiş birisidir...bizdeki göbeğini kaşıyan patron profilinden çok uzak biri...Türkiye'nin de böyle insanlara ihtiyacı var.
  • Yorumunuz
  • "hostes kılığı" ne çirkin bir tabir olmuş. sanki kötü dışlanmış birşeyden bahseder gibi. hayatını bundan kazanan ve işini zevkle yapan insanlar varken, sanki mickey mouse kılığı der gibi ifade etmek hoş olmamış...
  • Adamlar ne kadar kompleksizler, siz tahmin edebiliyor musunuz H. Topçu´yu veya T. Kotil´in aynı şeyi yaptığını.

F1 yarışları için girdiği iddiayı kaybeden Virgin şirketler grubu CEO'su İngiliz işadamı Richard Branson, gelecek ay hostes kılığında bir uçuş gerçekleştirecek.

Branson, AirAsia havayolu şirketi müdürü Malezyalı işadamı Tony Fernandes'le F1 yarışlarında Virgin ve Lotus takımları için iddiaya girdi. Branson, Virgin takımının Fernandes ise kendi takımı olan Lotus'un galibiyetine inanıyordu. Kaybedense geliri hayır kurumuna verilecek bir uçuşta hostes kılığında servis yapacaktı. Ancak Lotus şampiyonayı 10'uncu olarak tamamlarken Virgin 12'nci oldu. İddiayı kaybeden Branson, 12 Mayıs'ta Avusturya-Malezya uçuşunda topuklu ayakkabı, hostes giysisi ve makyajıyla yolcuları karşılayacak. (Gazetevatan)

İDDİAYI KAYBETTİ HOSTESLİK YAPACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

!!!!! ~ 9 yıl önce
bu adam ofisi kapalı olduğunda sekreterinin gelmesini dışarıda beklemiş birisidir...bizdeki göbeğini kaşıyan patron profilinden çok uzak biri...Türkiye'nin de böyle insanlara ihtiyacı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
Yorumunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hostes kılığı ~ 9 yıl önce
"hostes kılığı" ne çirkin bir tabir olmuş. sanki kötü dışlanmış birşeyden bahseder gibi. hayatını bundan kazanan ve işini zevkle yapan insanlar varken, sanki mickey mouse kılığı der gibi ifade etmek hoş olmamış...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boş konuşmayın ~ 9 yıl önce
neresi çirkin ifade :) iyice saçmaladınız.. mesela polis olmayan birisi polis kıyafeti giyince polis kılığında ifadesi kullanılmıyor mu? gerçekten tuhafsınız..
kültür farkı ~ 9 yıl önce
Adamlar ne kadar kompleksizler, siz tahmin edebiliyor musunuz H. Topçu´yu veya T. Kotil´in aynı şeyi yaptığını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali Sabancı yapar ~ 9 yıl önce
Onlar tabiki yapmaz, ama Ali Sabancı yapar. iyi reklam olur...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000