20 Ocak 2016, Çarşamba 17:20:20

Iberia Express uçağı de-icing aracına çarptı

İspanyol havayolu şirketi Iberia Excpress'in Airbus A320 tipi uçağı de-icing aracına çarptı.
  • 1 araç değil
  • Arkadaşlar tgs alımı bitti mi gerçekten?
  • kaptandan harekatcisina operatorunden soforune herkes uyumus milletin cani hice sayilmis yazikk bunlar hep kordinasyon eksikligi neyseki cana gelmemis...
  • Yorumlar konusunda bir karar vermelisiniz artık. Ya haberleri tamamen kapatın ve havacılık haber sitesi olun sadece. Veya haberle ilgili yorumları yayınlayın ki ciddi olarak haberi tartışacak şekilde insanlar tartışabilsin. Ama şu an yaptığınız gibi gayri ciddi yorumları yayınlamayın lütfen, gına geldi. Misal: - operatör tgs den gitmiş - Kaptan aöf mezunu bir askermiş dlr'ıda geçememiş torpille girmiş, örgün eğitim bitirmişlerin hakkını yemenin cezasını ödemiş. Bu tarz gayri ciddi yorumları yayınlamazsanız hit sayınız ilk başlarda biraz düşebilir ama zaman içerisinde küsen gerçek havacılık sevdalarını geri kazanırsınız, emin olun. Tabi bize ne biz kazandığımız paraya bakarız da diyebilirsiniz haklı olarak. Ama biraz farkınız olun istiyorsanız, daha da önemlisi havacılığın gelişimine katkı yapmak istiyorsanız değişin artık. Bu tarz yorum yazan insnımsılara da söyleyecek tek şey var: İnsan olun.
  • Bian göz yanılması gbi geldi ama dikkat edince De-icing araçlarının farklı araçlar olduğunu farkettim. Yanılıyomuyum ?
  • Saçma sapan troll ve kafasız yorumları bir kenara bırakırsak cana zarar gelmemiş olması büyük şans. Bundan bir süre önce bir Çelebi personeli buna benzer bir kaza sonucu hayatını kaybetmişti.
  • operatör tgs den gitmiş
  • bu a320 serisinin wingletlerinde tasarım hatası var zaten. açıklamaya yürekleri yok çünkü resmen 320'den para kazanıyor airbus!
  • Kaptan aöf mezunu bir askermiş dlr'ıda geçememiş torpille girmiş, örgün eğitim bitirmişlerin hakkını yemenin cezasını ödemiş.

İspanya'nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Iberia'nın alt kuruluşu olan Iberia Express'e ait uçak de-icing aracına çarptı.

Iberia Express uçağına, Almanya'nın Münih kentinden İspanya'nın Madrid kentine gitmek üzere de-icing işlemi yapılmaya başlandı.

De-icing işlemi sırasında  hareket eden uçağın Airbus A320 tipi uçağın kanadı, de-icing işlemini yapan araca çarptı. Kanat ucu, de-icing operatörünün bulunduğu kabinin tam altına çarptı ve araç biraz yan yatık şekilde kaldı.

Kaza sonrası de-icing aracının devrilmemesi olası bir faciayı önledi.

©AirportHaber

Iberia Express uçağı de-icing aracına çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

2 aracı aynı anda yan yatırmış ~ 3 yıl önce
1 araç değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar tgs alımı bitti mi gerçekten?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nerde bu harekatci ~ 3 yıl önce
kaptandan harekatcisina operatorunden soforune herkes uyumus milletin cani hice sayilmis yazikk bunlar hep kordinasyon eksikligi neyseki cana gelmemis...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hala aynı ~ 3 yıl önce
Yorumlar konusunda bir karar vermelisiniz artık. Ya haberleri tamamen kapatın ve havacılık haber sitesi olun sadece. Veya haberle ilgili yorumları yayınlayın ki ciddi olarak haberi tartışacak şekilde insanlar tartışabilsin. Ama şu an yaptığınız gibi gayri ciddi yorumları yayınlamayın lütfen, gına geldi. Misal: - operatör tgs den gitmiş - Kaptan aöf mezunu bir askermiş dlr'ıda geçememiş torpille girmiş, örgün eğitim bitirmişlerin hakkını yemenin cezasını ödemiş. Bu tarz gayri ciddi yorumları yayınlamazsanız hit sayınız ilk başlarda biraz düşebilir ama zaman içerisinde küsen gerçek havacılık sevdalarını geri kazanırsınız, emin olun. Tabi bize ne biz kazandığımız paraya bakarız da diyebilirsiniz haklı olarak. Ama biraz farkınız olun istiyorsanız, daha da önemlisi havacılığın gelişimine katkı yapmak istiyorsanız değişin artık. Bu tarz yorum yazan insnımsılara da söyleyecek tek şey var: İnsan olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HALA AYNISIN ~ 3 yıl önce
Bir nevi haber özgürlügüne kısıtlama getirme zihniyeti ile kötü yerine sürekli iyiyi göstermeye calisman sendeki zihniyetini ortaya koydu resmen her insanın düşünce özgürlügü var her insan düşünce özgürlügüne fikir paylaşma özgürlügüne sahip böyle bir zihniyete katılan 12 kişininde aynı zihniyette oldugu belli çocuk gelişiminde bile çocuklara hem iyiyi hemde kötüyü gösteriyorlar şundanda çok eminim editörler insanların düşünce özgürlüklerine saygı duyarak yorumlari yayınlıyorlar editörler senin gibi dar bakış açısı olan insanlar olsa senin bu yazdigin yayınlanmazdi gerçekten editörlerin insan düşüncesine özellikle senin gibi bir dar bakış açısı olan bir insanın düşüncesini paylaşması bile ne kadar adil bir paylaşım yapıldıgının kanıtı sen devam et..
HALA AYNISIN`A ~ 3 yıl önce
arkadasim yorum yapmak hakaret etmek, asagilamak degildir bununda fikir paylasma özgürlügüyle alakasi yoktur. tabii fikir özgürlügünü hakaret etmek saniliyorsa o baska. anlayanlar anladi.
Aynı anda iki araç ~ 3 yıl önce
Bian göz yanılması gbi geldi ama dikkat edince De-icing araçlarının farklı araçlar olduğunu farkettim. Yanılıyomuyum ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saçma ~ 3 yıl önce
Saçma sapan troll ve kafasız yorumları bir kenara bırakırsak cana zarar gelmemiş olması büyük şans. Bundan bir süre önce bir Çelebi personeli buna benzer bir kaza sonucu hayatını kaybetmişti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
in this pikçıı ~ 3 yıl önce
operatör tgs den gitmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah ~ 3 yıl önce
Senin gibi aciz tgs düşmanlarını islah eder inşallah, yazıklar olsun
Eğer ~ 3 yıl önce
Thy de çalışıp bu sözü söylüyorsan, yıllar önce bir thy personeli bu şekilde bit kaza sonrasında hayatını kaybetmişti onada allah rahmet eylesin diyelim bu vesileyle insanları ve kurumları karalamayalım
tasarım hatası ~ 3 yıl önce
bu a320 serisinin wingletlerinde tasarım hatası var zaten. açıklamaya yürekleri yok çünkü resmen 320'den para kazanıyor airbus!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
can ~ 3 yıl önce
hata neymis soyle bizimde bir bilgimiz olsun
HATALI ~ 3 yıl önce
Madem hatayı fark edecek kadar uzmansın neden airbus'ta çalişip bu hatayi düzeltmiyorsun ? bilip bilmeden onca insanın emek gördügü şeye laf atip kötülüyorsun madem bu kadar uzman biri isen git airbusta mühendis ol çaliş burda yorum mühendisligi taslamanın anlamı yok
AÖF ~ 3 yıl önce
Kaptan aöf mezunu bir askermiş dlr'ıda geçememiş torpille girmiş, örgün eğitim bitirmişlerin hakkını yemenin cezasını ödemiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000