06 Kasım 2019, Çarşamba 08:21:18

İBB heyeti THY uçağına alınmadı

Belgrad Belediyesi'nin düzenlediği belediyecilik fuarına katılmak üzere resmi davetli olarak Sırbistan'a gitmek isteyen İBB heyeti, geç kaldıkları gerekçesiyle THY uçağına alınmadı. THY, İBB heyetinin iddialarına yanıt verdi.
  • Bir şeyi de siyasetle bağdaştırmayın be ! Geç kalmış işte otobüs mü bu ?son dakika binecekse esenlere gitsin ...
  • 16:30 gibi havalimanına geldiğini söyleyip kontuara geç başvuruyorsan hata sende güzel kardeşim Seninle beraber 9 yabancı yolcunun daha uçağa alınmadığını söylüyorsan bunun sana özel bir uygulama olmadığını kendin itiraf etmiş oluyorsun güzel kardeşim İşine saygın yoksa, ciddiyetle yapmıyorsan ve senden yaptığın bu rezaletin hesabını soracak bir üst yönetimin varsa suçunu THY’na atmaya kalkışma güzel kardeşim. İBB’nin sizin hakkınızda soruşturma açması lazım
  • İsterseniz haberi bir kez daha okuyun.
  • 16:30 havalimanina geliyorsun.19:50 kalkacak olan ucagi kaciriyorsan demekki havalimaninda biryerlerde takilmissiniz.19:30 kadar 3 saat boyunca neredeydiniz be adam.
  • Ben uçak kapısında bu yolcuları gördüm ellerinde duty free poşetleri kapı kapandıktan 9,10 dk sonra geldiler, birde kapıda rezalet çıkarıyorlar.şirketin ve çalışanların hiçbir kusuru yok.EDEP,İNSAF,AHLAK.
  • Görünüşte modern çağdaş, gerçekte son derece kaba bağnaz tutucu insanlardır. Her şeye hakları olduğunu sanırlar. Ama böyle böyle medeniyet öğrenecekler elbette.
  • Teskilat olarak goreve haziriz
  • Çirkeflik yapana kadar 20 saat su kesintisimi olur ona cevap verin bu rezilliği orada açıklamaya mı gidiyorsunuz . İsrafsız belediye.......
  • Thy'nin uçağına iktidar partisinden birileri her zaman olduğu gibi yanlarında şirketten refakatçiler varken de geç kalır mıydı ya da kalsalardı bile uçağı bekletirler miydi bekletmezler miydi? Hala yedikleri farkı ve büyük şehirleri kaybetmeyi hazmedemediler. Hani bir zamanlar seçmenlerin kararlarına saygılı olun diyorlardı ya ne oldu? Ülkeyi ekonomik,sosyal,siyasi mahvettiler. Bu ülke hiçbir zaman ileri gidemeyecek ve bunun da en büyük sebebi hep bu din tüccarı iktidarlar.
  • Sen uçağın kalkmasına 10 dk varken check-ine gel sonra beni uçağa almadılar de. Kamil Koçla gidersin ancak kendini fasulye sanan cahil.

Belgrad Belediyesi'nin düzenlediği belediyecilik fuarına katılmak üzere resmi davetli olarak Sırbistan'a gitmek isteyen İBB heyeti, geç kaldıkları gerekçesiyle THY uçağına alınmadı. Geç kaldıklarını yalanlayan İBB heyeti ise havalimanında oturma eylemine başladı. THY ise İBB heyetinin iddialarına yanıt verdi.

Olay saat 19.30 sularında İstanbul Havalimanı’nda meydana geldi. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a, Belgrad Belediyesi’nin davetlisi olarak gitmek isteyen, aralarında İETT Genel Müdürü Hamdi Alper Kolukısa ile İBB’nin CHP’li Meclis Üyesi Ali Haydar Kahraman’ın da bulunduğu İBB heyeti saat 19.50’de kalkması gereken THY uçağına alınmadı. THY yetkilileri heyete birkaç dakika geciktiklerini söyledi.

Duruma tepki gösteren CHP’li Ali Haydar Kahraman, uçak kapısına belirtilen saatte geldiklerini söyledi. Yaşanan tartışma sonrası 4 kişilik heyet uçağa alınmadı.

Olayı Sözcü’ye anlatan Kahraman, oturma eylemi başlattı.

“KASITLI OLARAK YAPILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ”

Sözcü’ye konuşan CHP’li meclis üyesi Kahraman “Biz saat 16.30’da havalimanına geldik. 19.30’a doğru da uçağa yöneldik, ancak yetkililer saat 19.30 gibi geç kaldığımızı uçağa binemeyeceğimizi söylediler. Bizim gibi 9 yabancı uyruklu yolcu da uçağa alınmadı. Bunun kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyoruz” dedi.

Kahraman, İstanbul Havalimanı terminalinde oturma eylemi başlattı. Terminalde yere oturan Kahraman, “THY yetkililieri gerekeni yapana kadar eylemimiz sürecek” ifadelerini kullandı.

İDDİALARA THY’DEN YANIT

THY’den Sözcü’ye yapılan açıklamada, İBB heyetinin uçağa yaklaşık 9 dakika geç kaldığı, bu nedenle de ilgili kişilerin uçağa alınmadığı belirtildi.

İBB heyeti THY uçağına alınmadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

çağdaş yobaz ~ 11 ay önce
Bir şeyi de siyasetle bağdaştırmayın be ! Geç kalmış işte otobüs mü bu ?son dakika binecekse esenlere gitsin ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hem suçlu hem güçlü ~ 11 ay önce
16:30 gibi havalimanına geldiğini söyleyip kontuara geç başvuruyorsan hata sende güzel kardeşim Seninle beraber 9 yabancı yolcunun daha uçağa alınmadığını söylüyorsan bunun sana özel bir uygulama olmadığını kendin itiraf etmiş oluyorsun güzel kardeşim İşine saygın yoksa, ciddiyetle yapmıyorsan ve senden yaptığın bu rezaletin hesabını soracak bir üst yönetimin varsa suçunu THY’na atmaya kalkışma güzel kardeşim. İBB’nin sizin hakkınızda soruşturma açması lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cvp ~ 11 ay önce
Zamanında bir sürü dış hat transit yolcu için uçağa rötar girilmiş bıbıcım para sıfırlayıcı bilal ve annesi beklemesin diye rötar iptal edilmiş yolcular beklenmemişti. Sonuçta 10 küsur yabancı ve yerli yolcu otele alınmış,rezervasyonları değiştirilmiş ertesi gü dolu olan uçaklar daha da dolmuştu thy onlar için onca ekstra masraf etmişti. Ayrıca hamdi efendinin akrabaları son dakikada dubai'ye gidecek diye yedek business biletle kapıya gelmiş 2 business yolcu körükte yolcular olmasına rağmen uçağa geç kaldınız diye uçağa alınmamış ortalık karışmıştı sonrasında adamlar dava açtılar ama thy onlara para ve bilet vererek anlaşmıştı. Böyle örnekler çok bir de temel'in böyle bir hikayesi var onu da yazmayayım istersen.
hllsprdvm ~ 11 ay önce
İsterseniz haberi bir kez daha okuyun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 11 ay önce
16:30 havalimanina geliyorsun.19:50 kalkacak olan ucagi kaciriyorsan demekki havalimaninda biryerlerde takilmissiniz.19:30 kadar 3 saat boyunca neredeydiniz be adam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ŞAHİT ~ 11 ay önce
Ben uçak kapısında bu yolcuları gördüm ellerinde duty free poşetleri kapı kapandıktan 9,10 dk sonra geldiler, birde kapıda rezalet çıkarıyorlar.şirketin ve çalışanların hiçbir kusuru yok.EDEP,İNSAF,AHLAK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çirkefler ~ 11 ay önce
Görünüşte modern çağdaş, gerçekte son derece kaba bağnaz tutucu insanlardır. Her şeye hakları olduğunu sanırlar. Ama böyle böyle medeniyet öğrenecekler elbette.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff ~ 11 ay önce
Teskilat olarak goreve haziriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çirkeflik ~ 11 ay önce
Çirkeflik yapana kadar 20 saat su kesintisimi olur ona cevap verin bu rezilliği orada açıklamaya mı gidiyorsunuz . İsrafsız belediye.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çirkeflik rumuzuna ~ 11 ay önce
25 yıllık eski belediye yönetimi zamanında da uzun süreli su kesintileri oluyordu o zaman da böyle yorum yapıyor muydunuz?
Rrr ~ 11 ay önce
Sizin gibilere bu lazım
cvp ~ 11 ay önce
Halkalı basın ekspres'de su baskını olup da bir sürü insan kamyonetin içinde öldüğünde de Kadir abiniz abd'deydi.
Ben hiç görmedim ~ 11 ay önce
Hiç uzun kesinti görmedik eskiden sallamayın
ben hiç görmedim'e ~ 11 ay önce
Görmediysen ya burada yaşamadın ya körsün ya da onların yalakasısın...
İftiracıya cevap ~ 11 ay önce
Evet, buralarda 25 yıldırhiç uzun bir kesinti olmadı ya senin yaşadığın ülke farklı ya da sen çeşmelerde ki sudan bahsediyorsun. Önemli olan eve gelen su. Su eve zaten 25 yıllık o nefret ettiğin Müslüman adam sayesinde geliyor.
cevaba cvp ~ 11 ay önce
Vayy bee demek 25 yıl dan önce memlekette su da yokmuş etraf arap çölüymüş onu da o marifetlerini tapelerde iyice gördüğümüz,para sıfırlatan,ülkeyi ekonomik,ticari,sosyal her anlamda berbat eden müslüman adam yapmış...Bu masalları senin gibi sahibinin sesi,yalaka,sayesinde para ve iş bulmuş,makarna yemekten beyni iyice sulanmışlara anlat. Ayrıca müslüman adam diyorsun ama 24 saat gayri müslümlerin icatlarına muhtaçsın onu da unutma.
soda içsinler ~ 11 ay önce
Thy'nin uçağına iktidar partisinden birileri her zaman olduğu gibi yanlarında şirketten refakatçiler varken de geç kalır mıydı ya da kalsalardı bile uçağı bekletirler miydi bekletmezler miydi? Hala yedikleri farkı ve büyük şehirleri kaybetmeyi hazmedemediler. Hani bir zamanlar seçmenlerin kararlarına saygılı olun diyorlardı ya ne oldu? Ülkeyi ekonomik,sosyal,siyasi mahvettiler. Bu ülke hiçbir zaman ileri gidemeyecek ve bunun da en büyük sebebi hep bu din tüccarı iktidarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
He he ~ 11 ay önce
Sen uçağın kalkmasına 10 dk varken check-ine gel sonra beni uçağa almadılar de. Kamil Koçla gidersin ancak kendini fasulye sanan cahil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000