17 Eylül 2019, Salı 10:50:50

Hüseyin Keskin Teknofest'te...

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin, TEKNOFEST festivalini yerinde inceledi.
  • Bu başarı da BİZİM derse ARFF, artık şaşırmam vallahi. E alıştık
  • bayraktar iyi bir mühendis. en iyiler sıralamasında ilk binde olur Türkiye de.ama çok daha iyileri var memlekette yol verilse neler olur neler.imkan sağlanmayınca avrupa yada amerikadalar malesef. kendisine başarılar.. kutil parayı seviyor.TAI de ilk işi kendi maaşına zam yapmak olmuş.yaptığı işlerde "herşey vatan için" gibi bir profil sergiliyor ama..TAI de durumlar hiç ama hiç iyi değil. gitmeli..onun gibi bu memleketten en az 10 bin adam çıkar. keskin sıradan bir adam işte.arkası kuvvetli ama.yoksa ondan en az bu memlekette 1 milyon tane var. çalışsın bakalım.neler olacak.diğerlerini tanımıyorum.sevgiler..
  • Arff size mutesekkirdir sn genel müdürüm.cok basarili bir gm siniz
  • AP Haber neden bu adamın sak sakçılığını yapıyor bu kadar ? HK nin yeni havalimani hakkinda rakamlari aciklamasi tabiki haber fakat teknofeste gitmesi ne alaka ? Haftasonu sinemaya veya kabepciya gittiginde de AP haber yapacak mı acaba ?
  • Sayin genel mudurum lutfen htkmde calisan mudur ve uzeri kadrolari elden gecirin. Statukonun devamindan yana olan bu kadrolar dhmide degisim hizini yavaslatacaktir.
  • SS yine paçayı yırttı mı Genel Müdürüm? Ahını aldığı, hayatını mahvettiği gençleri saysak 4. köprü olur güreşçiyle kapışır. Bir tuş daha bekliyoruz!!!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin, TEKNOFEST festivalini yerinde inceledi.

Keskin şu açıklamayı yaptı:

İhtiyacımız olan teknolojiyi üreten ve ürettiği teknolojiyi etkili kullanabilen bir topluma dönüşme vizyonuyla #TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nin büyük açılış öncesi son kontrollerini yerinde inceledik.

122 ülkeden 17.373 takımın katılacağı #teknofest2019’a Atatürk Havalimanı’nda ev sahipliği yapmaktan kıvanç ve onur duyuyoruz. @teknofestist

İlk senesinde 550.000 kişinin ziyaret ettiği, hava araçlarının 365 kez sorti yaptığı ve 200 saatten fazla uçuş gerçekleşen #Teknofest’te yeni rekorlar kırmak için tüm misafirlerimizi ulaşım kolaylığı ile Atatürk Havalimanı’na bekliyoruz.

Hüseyin Keskin Teknofest'te...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

ARFF ~ 1 ay önce
Bu başarı da BİZİM derse ARFF, artık şaşırmam vallahi. E alıştık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçek ARFF ~ 1 ay önce
Kardeş sen hayırdır ya kendince bizimle ilgili espirimi yapmaya çalışıyorsun komikmi olmaya çalışıyorsun bu hareketlerinle aslında kendini komik duruma düşürüyorsun farkında değilsin adam ol akıllı ol
Abdullah ~ 27 gün önce
Türkiyenin transit trafik başarısını atcden daha çok sahiplenen bi arff var bu da olursa şaşırmam
yorum ~ 1 ay önce
bayraktar iyi bir mühendis. en iyiler sıralamasında ilk binde olur Türkiye de.ama çok daha iyileri var memlekette yol verilse neler olur neler.imkan sağlanmayınca avrupa yada amerikadalar malesef. kendisine başarılar.. kutil parayı seviyor.TAI de ilk işi kendi maaşına zam yapmak olmuş.yaptığı işlerde "herşey vatan için" gibi bir profil sergiliyor ama..TAI de durumlar hiç ama hiç iyi değil. gitmeli..onun gibi bu memleketten en az 10 bin adam çıkar. keskin sıradan bir adam işte.arkası kuvvetli ama.yoksa ondan en az bu memlekette 1 milyon tane var. çalışsın bakalım.neler olacak.diğerlerini tanımıyorum.sevgiler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff sizi cok seviyor ~ 1 ay önce
Arff size mutesekkirdir sn genel müdürüm.cok basarili bir gm siniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acı gerçek ~ 27 gün önce
Daha dün funda ocak ın peşinde annemiz annemiz diye dolanan arff yeni genel müdüre yalakalığa başlamış bile
AP haber sak sak ~ 1 ay önce
AP Haber neden bu adamın sak sakçılığını yapıyor bu kadar ? HK nin yeni havalimani hakkinda rakamlari aciklamasi tabiki haber fakat teknofeste gitmesi ne alaka ? Haftasonu sinemaya veya kabepciya gittiginde de AP haber yapacak mı acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Htkm ~ 1 ay önce
Sayin genel mudurum lutfen htkmde calisan mudur ve uzeri kadrolari elden gecirin. Statukonun devamindan yana olan bu kadrolar dhmide degisim hizini yavaslatacaktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam Gibi Adam ~ 1 ay önce
SS yine paçayı yırttı mı Genel Müdürüm? Ahını aldığı, hayatını mahvettiği gençleri saysak 4. köprü olur güreşçiyle kapışır. Bir tuş daha bekliyoruz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dropppa ~ 1 ay önce
Kardes sormasi ayip kursu bitirememissin basariz olmussun.dhmi sizi almis 98 puan isletme mezunlarinin ancak yerlesebildigi kadrolara sinavsiz yerlestirmis drop olmana ragmen daha ne istiyorsunuz.piyasaya gore muhendis maasindan fazla aliyorsunuz iyi ki hayatinizi mahvetmisler he.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000