30 Kasım 2023, Perşembe 12:12:25

HTK-SEN Bakan Uraloğlu'nu ziyaret etti

Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası (HTK-SEN) Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu'nu ziyaret etti.
  • çağırmadan gidersen çözüm zor !
  • Kurulduğu günden bugüne kuruluş amacının dışına asla çıkmadan, niyeti açık, yol haritası belli, tüm meslektaşları kucaklayan ve bu doğrultuda bir yandan aktif olarak mesleği icra edip bir yandan gerçekten tüm eforunu ortaya koyan tüm yönetim kurulu ve diğer görevli ve üye arkadaşlara gururla bakıyorum. Bizler birlik olup sadece işimizi yapıp hedefimizden sapmadıkça kimse de önümüzde duramaz diye düşünüyorum. “Diğerleri” klavye başında ağlaşıp durabilir.
  • Ülkemizin bayrak taşıyıcı şirketi olan THY, Alman hava sahasını kullandığı için Almanyaya 100 Euro veriyor ama Alman bayrak taşıyıcı şirketi Lufthansa, Türk hava sahasını kullanınca 10 Euro veriyor. Bu vaziyete isyan etmeyen Türkiye'min çıkarını savunuyor olamaz.
  • boş yapma
  • boş yapma
  • Sonuç: SIFIR
  • Hediyenin anlamı çok açıktır . Kılıç adaleti simgeler . Kılıç artık sayın bakanda adaleti sağlayacak olanda kendisi. Camiamız adına oldukça umutluyum emeklerimizin karşılığını alacağız. Vesselamsenciler ve Oçlay tayfa seri üzgün ;(
  • At binenin kılıç kusananin. Değerli yönetime teşekkürler. Emeğinize sağlık.
  • Hediyeye siyasi anlam yükleyenler karpuz haberini çabuk unutmuş. Siz ideolojik bataklığınızda oyalanmaya devam edin, HTKSEN tarih yazmaya devam ediyor.
  • Hava trafiği çok daha güzel günler bekliyor. Tebrikler.

Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası (HTK-SEN) Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu'nu ziyaret etti.

Yapılan görüşmede, hava trafik kontrolörlerinin problemleri ve özlük haklarıyla ilgili taleplerinin iletildiği bildirildi.

HTK-Sen'den ziyaret ile ilgili açıklama:

Sendika Yönetim Kurulumuz, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Abdülkadir Uraoğlu'nu ziyaret etti. Yapılan görüşmede, hava trafik kontrolörlerimizin uzun yıllardır süregelen problemleri aktarılmış, bu hususların çözümü için talep ve beklentilerimiz iletilmiştir. Pozitif yaklaşımı ve misafirperverliği için Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz.HTK-SEN Bakan Uraloğlu'nu ziyaret etti

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

çözüm ~ 3 ay önce
çağırmadan gidersen çözüm zor !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atc ~ 3 ay önce
Kurulduğu günden bugüne kuruluş amacının dışına asla çıkmadan, niyeti açık, yol haritası belli, tüm meslektaşları kucaklayan ve bu doğrultuda bir yandan aktif olarak mesleği icra edip bir yandan gerçekten tüm eforunu ortaya koyan tüm yönetim kurulu ve diğer görevli ve üye arkadaşlara gururla bakıyorum. Bizler birlik olup sadece işimizi yapıp hedefimizden sapmadıkça kimse de önümüzde duramaz diye düşünüyorum. “Diğerleri” klavye başında ağlaşıp durabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vaziyet ~ 3 ay önce
Ülkemizin bayrak taşıyıcı şirketi olan THY, Alman hava sahasını kullandığı için Almanyaya 100 Euro veriyor ama Alman bayrak taşıyıcı şirketi Lufthansa, Türk hava sahasını kullanınca 10 Euro veriyor. Bu vaziyete isyan etmeyen Türkiye'min çıkarını savunuyor olamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öte git ~ 3 ay önce
boş yapma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öte git ~ 3 ay önce
boş yapma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SONUÇ ~ 3 ay önce
Sonuç: SIFIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atco ~ 3 ay önce
Hediyenin anlamı çok açıktır . Kılıç adaleti simgeler . Kılıç artık sayın bakanda adaleti sağlayacak olanda kendisi. Camiamız adına oldukça umutluyum emeklerimizin karşılığını alacağız. Vesselamsenciler ve Oçlay tayfa seri üzgün ;(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KILIÇ İLE ~ 3 ay önce
Karpuz bölünsün ve herkes yerini işini bilsin. Vaktiyle PTT ikiye bölünüp TELEKOM oluşturulmuştu. Şimdi de SEYRÜSEFER oluşmalı, İŞLETME de kendi işine bakmalı.
Tebrikler ~ 3 ay önce
At binenin kılıç kusananin. Değerli yönetime teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARPUZ ~ 3 ay önce
Hediyeye siyasi anlam yükleyenler karpuz haberini çabuk unutmuş. Siz ideolojik bataklığınızda oyalanmaya devam edin, HTKSEN tarih yazmaya devam ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sendika ve Dernek El Elele ~ 3 ay önce
Hava trafiği çok daha güzel günler bekliyor. Tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000