19 Ocak 2017, Perşembe 10:07:22

Hostesin kâbusu bulunamadı

İstanbul Kartal'da, şiddet gördüğü için kendisinden ayrılan hostes B.Ç.’yi 26 yerinden bıçakladıktan sonra kayıplara karışan hukuk fakültesi öğrencisi Tolga Mısırlıoğlu (23), 510 gündür yakalanamadı.
  • Tolga ben mustafa ulaş bana :))
  • Hostes arkadaşa cook iyi olmuş kim bilir ne yaptı arkadasa
  • 26 defa bicaklamak nedemek. Cocuk timarhanelik. Elleri ve ayaklari yataga baglanmali olene kadar
  • Herşeyin bir sebebi vardır.Belki istemesiği haraketler yaptı yada belki açık seçik giyindi.Tabiki kabul etmiyoruz şiddeti ama bayan arkadaşlarda bayan olduklarının farkına varıp islama uygun yaşamalarımda fauda var.
  • Allah belanı verir insallh
  • birde hukuk öğrencisi olacak

İstanbul Kartal'da, şiddet gördüğü için kendisinden ayrılan hostes B.Ç.’yi 26 yerinden bıçakladıktan sonra kayıplara karışan hukuk fakültesi öğrencisi Tolga Mısırlıoğlu (23), 510 gündür yakalanamadı.

Soruşturmayı yürüten Anadolu Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, şüpheli Mısırlıoğlu hakkında, ‘tasarlayarak öldürmeye tam teşebbüs’ suçundan 13 yıldan 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açılmıştı.

Dün görülen davanın 5’inci celsesinde, baba Coşkun Ç., “Sanık yurtdışındadır. Sosyal medya hesabından kızımı halen tehdit etmektedir. Ülke dışında olduğunu ve yakalanmayacağını söylemektedir” dedi. Mahkeme heyeti, Gürcistan’a kaçtığı söylenen sanık Tolga Mısırlıoğlu hakkında, yabancı ülkelere kaçtığından bahisle müşteki vekilinin kırmızı bülten çıkarılması talebinin, mahkemenin yakalama kararı ile birlikte Adalet Bakanlığı’na bildirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi. (Hürriyet)

Hostesin kâbusu bulunamadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Mustafa ~ 1 yıl önce
Tolga ben mustafa ulaş bana :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pinokyi ~ 2 yıl önce
Hostes arkadaşa cook iyi olmuş kim bilir ne yaptı arkadasa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cenk ~ 2 yıl önce
AYNISINI.SEN.YASA.INSALLAH
Y ~ 2 yıl önce
26 defa bicaklamak nedemek. Cocuk timarhanelik. Elleri ve ayaklari yataga baglanmali olene kadar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sebep ~ 2 yıl önce
Herşeyin bir sebebi vardır.Belki istemesiği haraketler yaptı yada belki açık seçik giyindi.Tabiki kabul etmiyoruz şiddeti ama bayan arkadaşlarda bayan olduklarının farkına varıp islama uygun yaşamalarımda fauda var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayvan!!! ~ 2 yıl önce
İşin dini boyutunu (!) düşünmeden önce insani boyutunu düşün önce örümcek kafalı!!! Her canlının yaşamak en büyük hakkıdır!!!
BSG ~ 2 yıl önce
Bi bitmediniz..
sonuç ~ 2 yıl önce
kadın arkadaşların islama uygun yaşayıp yaşamayacaklarına erkekler olarak biz mi karar veriyoruz yoksa özgür iradeleriyle onlar mı ? senin bu lafının altında resmen islama uygun yaşamamanın karşılığında bıçaklanmalısın anlamı yatıyor.ya da artık trollüyorsunuz.
Ne sebebi ~ 2 yıl önce
Neyin kafasını yaşıyorsun? Çekemiyorsan ayrılır gidersin ya da en baştan çıkmazsın. Adamın karısı bile değil. Peygamberimiz veda hutbesinde 4 şeye dikkat ediniz demiş; Allah'a eş koşmayın, Can'a kıymayın , çalmayın ve zina yapmayın. Ne sebeple olursa olsun can almak Allah'a kadir dir.
Üseyin ~ 2 yıl önce
Türkiye bu, normaldir... Kimsenin yaşama Hakkı yok... Günaydın... Uyanmayin hatta
Din ~ 2 yıl önce
Islam dini karar veriyor kardesim.Yakinda gorursunuz nasil yasamaniz gerektigini.
Paraya satti ~ 2 yıl önce
Seni buralara getiren sirketini 2 krs fazla alicam diye sattin.Sonra liyakat aidiyet faso fiso.Kariyerinde pegasusu aramaman dileklerimizle
Sacma ~ 2 yıl önce
Tuvalet bozuldu diye ucakmi iner.Havaciliktan anlamassk yiyicez.Istihbarat veya baska biseyin pesindeler belliki
Öneri ~ 2 yıl önce
Bir çok travma çocukluğa kadar iniyor malesef. Verdiğiniz örnek çok spesifik sanki Sizin ailenizde yaşanmış türden birşeymiş gibi aktarmışsınız. Ayrıca İslami yaşayışı da arkanıza almak bu düşüncenizi meşrulaştırmak ister gibisiniz. Geçmişte anneniz sizin gözünüz önünde bu veya benzer şekilde bir şiddet olayına maruz kalmış olma ihtimali malesef çok yüksek. Bir akademisyen olarak Üzülerek söylüyorum bu olayı lütfen unutmaya çalışın zira bu sizin kabahatiniz değil! Sizin kabahatiniz değil! Annenizin benzer bir fiziki yada eşdeğer bir manevi saldırıya maruz kalması sizin suçunuz değil ! Havayolu çalışanı arkadaşımız da yakın aile ferdiniz belkide annenizin adeta meşrulaşmasını savunduğunuz benzeri bir şiddet girişimine maruz kalmamayı tercih edip karşılık vermiş olabilir bunu biz bilemeyiz. Bu şartlar altında yaptığınız yoruma ilişik suçu kendinizde aramamanız ve benzer bir hadiseyi en yakınınızda yaşadıysanız kendinizi affetmeniz olacaktır. Zira bu durumun sorumlusu erkil varisiniz yani babanız ve onu yetiştiren kimseler olacaktırlar. Bu vesile ile ailenizde kendinize örnek olarak kimi seçip seçmemeniz tamamiyle size kalmış durumdadır.
Üseyin ~ 2 yıl önce
Memlekette İslamiyet mi kaldı, ne yasak ise onu yapıyoruz,.. Çal , kul Hakkı ye, zulüm yap, gasp et, hakaret et, gıybet et... Hepsi var memlekette... Daha ne beklersin
bolonez ~ 2 yıl önce
sen islama uygun yaşayıp "fauda" sağla etrafına. din diye diye ne hale soktunuz ülkeyi. azıcık da bilim ilim diyin. her düşünceyi uçkuruna bağlayan zihniyetle karanlığa gömüldük.
hayvan ~ 2 yıl önce
sana oksijen veren ağacın yaprağındaki kurtçuya yazıklar olsun protez beyinli. Açık seçik giyinmiştir ne demek? bi bitmediniz be.
sinirden zor yaziyorum ~ 2 yıl önce
Sizin hep bu kadini kadinligindan dolayi asagilayan dininizi ben kabul etmiyrum.Yakinda gorursunuz ne demek? seriat kafali! Tabi kadin diye taslyacaksin o zmn dmi? Soyunuz tukensin insallah.
z ~ 2 yıl önce
trollsun sen dine iftira atmak için yazdığın çok açık bazı insanlar kendileri yazıp kendileri oynuyor, sosyal medyadan alıştık biz müftü karılarına(!!!!)
Pgs ~ 2 yıl önce
Allah belanı verir insallh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
memleket piskopat doldu ~ 2 yıl önce
birde hukuk öğrencisi olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GRND ~ 2 yıl önce
Ne kadar kevaşemsi varsa o kadar da psikopat var işte

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000