01 Mayıs 2009, Cuma 16:24:49

Hedef: Avrupa’nın BEST’i olmak

Best Havayolları yöneticileri, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde Kuzey Ren-Vestfalya (NRW) bölgesi seyahat acenteleriyle bir araya geldi. Best Air Yönetim Kurulu Başkanı Bahtışen Tunca, hedeflerinin Avrupa’nın en iyi şirketlerinden olmak olduğunu ifade etti.
  • Arkadaşlar uzun süredir bu yorumları okumuyordum ama yine dayanamadım.Yorum yazan arkadaşlar bu firmanın il kuruluşundan beri aynı yazıları yazıp duruyorsunuz bu firma daha ne kadar yüzünüzü kara çıkaracak asıl sorununuz hazımsızlık sizin la olum dedikoduyu bırakıp işinize gücünüze baksanıza niye milletle uğraşıyorsunuz haa demek işiniz yokki dedikoduya vakit buluyorsunuz oldu olcak çay partiside verin veya ne bileyim altın günü falan yapın bari sektör sizin gibileri daha az görür.Ayrıca aile terbiyesi almamış olan bu yorumculara diyorumki utanın gerçekten utanın ha başkalrın uşaklığını yapıyorsanız onu bilemem belkide karakteriniz budurki vazifenizde bu oluyor vesselam
  • HAYIRDIR TUNCA HANIM ? MIRAY BATTI SIMDI SIRA ÜLGEREMI GELDI E HADI INSALLAH VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN SIZ DOLANDIRMAYA DEVAM EDIN NEDE OLSA YAZ SEZONU GELDI :))))))) BU SEFER KAC AY UCACAK UCAKLARINIZ ?
  • ucaklar dolmadigi icin ucus baslangici bir hafta ertelenmis! simdiden bunlar böyle baslarsa sonu ne olur bilemem
  • Yahu insanlara karşı yüzünü kızartıp bukadar da utanmadan atılırmı. Daha yerlerde sürünen şirket Avrupa'nın Best'i olacakmış.. Hıhhh Ufak at ta civcivler yesin derler...
  • YANINIZA PIYASAYI BILEN BIR ADAM ALIN.EN IYISI OLMA ISINI DAHA SONRAYA BIRAKIN CUNKU EN IYILERI VAR. PROGRAMINIZI TAM OLARAK BITIRIN,UCUSA BASLAMA ISINI HAZIRANIN ORTASINA ERTELEYIN,IKI GUNLUGUNE DEGIL IKI HAFTALIGINA DUSELDORFA GELIN. O ARKADASLA TUM SAGLAM ACENTALARIN BUROLARINA BIZZAT GIDIN.YUZ YUZE KONUSUN .SIZE GARANTI VERIYORUMKI HICBIRSEY YAPAMAZSANIZ BILE EN AZINDAN BILETCILIKTE BILGI SAHIBI OLURSUNUZ.SON SOZ SIZ SIZ OLUN UC BES TANE ADAMI VEDE PIYASADAKI HAVAYOLLARINI YUKSEK SEZONDA RAHATLATMAK VEDE ONDAN SONRADA ACIKTA KALMAK ICIN SAKIN UCAK FALAN KOYMAYIN.ENAZINDAN BOLGEYI DEGISTIRIN.SIZIN GIBI UFKU GENIS,GORMUS GECIRMIS BIRININ NASIL OLURDA AT GOZLUGU TAKMIS GIBI SADECE DUSSELDORFU GORDUGUNUDE ANLAMIYORUM.
  • BASLAYALIM,ELEMAN ALIYORSUNUZ PIYASANIN YARISI TANIMIYOR,BURO TUTUYORSUNUZ SIZE BILET SATACAK ACENTANIN USTUNDE;PROGRAM ALIORSUNUZ ONLINE BILET SATTIRACAZ DIYORSUNUZ BU PROGRAMLA DAHA BUGUNE KADAR ONLINE SATIS YAPMIS TANIYAN ACENTA YOK,YEMEK VERIP ACENTA CAGIRIYORSUNUZ ,KIMI CAGIRDIGINIZI BILMIYORSUNUZ,ICLERINDE SON YILLARDA BILET SATMAMIS 10 KISI VAR.RESTORAN DOLUSU ADAMIN USTUSTE KOYSAN YILLIK 30 BIN YOLCUSU VAR.HAFTADA 5 UCUS 1000 KOLTUK YILDA 52 HAFTA DUZDEN 52 BIN KOLTUK .BASTAN YUZDE 50 KAPASITEYLE BASLADIN.BIRDE YEMEKTE ONUNDE ,ELINDE SARAP BARDAGIYLA GEZIYORSUNKI YEMEDE YANINDA YAT.KARSINDAKI ACENTANIN ENAZ 10 TANESI HACI,HEMDE YOLCUSU OLAN HACI.
  • best e fly air den geçen hostesler tanıyorum tam anlamıyla fiyasko..ne güzellik var ne eğitim ne yabancı dil ve üstelik amir olarak uçuyolar ayıptır ayıp..bu kabinle best ten ne vatana ne de millete zerre hayır gelmez.
  • Arkadaslar , bu Best hikayesi MUSTAFA ÜLGER in BEN hastaligi yüzünden gerceklesecek ! Niye avrupanin diger sehirlerinde degil de , THY , PEGASUS ve ÖGER TÜR TUR un cok cok güclü oldugu Düsseldorf ??? Sayin Mustafa Ülger bu sefer Pegasus ve THY nin primleri de seni kurtaramaz . GÜNAH YAAA GÜNAH !!! YETER ARTIK . Zaten ÜLGER BI BATSA DÜSSELDORF COK RAHATLAYACAK !!! SABIR ARKADASLAR SABIR !!!!
  • Para peşin kırmızı meşin. Best olmak öyle kolay işler değil. Biz Best olucam derken Pes diyen çok şirket gördük. Nerde şimdi o şirketler bilen var mı ? Daha Türkiye'de iş yapmadan mı Avrupa da olucak? Personel paralarını alamıyor açıklamalara bakın...
  • inşallah(hepimiz dua edelim)avrupanın değil güneş sisteminin best'i olsunlar,gezegenler arası uçsunlar da mahkemelerdeki insanlar faiziyle alamadıkları alınterlerini alsınlar ki diğer insanlarada örnek olsun...arkadaşlar olumlu olalım,yapıcı olalım,akıllı olalım :-)

Best Air, yaz döneminde Almanya’dan Türkiye’ye başlayacak seferlerle yeni bir atak başlatmayı planlıyor. Şirket yöneticileri ve acente sahipleri yaz dönemi öncesinde fikir alışverişinde bulunmak amacıyla Almanya’nın Düsseldorf şehrinde bir araya geldi.

Toplantıya Best Havayolları adına Yönetim Kurulu Başkanı Bahtışen Tunca, Yönetim Kurulu Başkanvekili Ekrem Çalkılıç ve Genel Müdür Teoman Tosun katıldı.

“Sımsıcak duygularla geliyoruz” diyen Best Air yetkilileri, uçuş emniyeti ve yolcu memnuniyetine büyük önem verdiklerini ifade ettiler. Düzenlenen toplantı için ABD’den gelen Yönetim Kurulu Başkanı Bahtışen Tunca ise, çalışmaların daha verimli olması amacı ile 2 Mayıs’tan itibaren uzun bir süre Türkiye`de kalacağını açıkladı. Şirketin 4 yılı geride bırakmakta olup, ilk kurulduğu günden itibaren Avrupa ve Almanya`ya seferlerde bulunduğunu, fakat bunun başkaları adına yapıldığını ifade etti.

Tunca sözlerine şöyle devam etti: “Bundan sonra biz; kaliteli, başarılı ve insanlara vereceğimiz iyi hizmetle Best olarak Avrupa’da olacağız. Benim başarım sizin başarınız; sizin başarınız da benim başarımdır. Lafla değil, yapacağımız işlerle göreceksiniz ve inşallah Avrupa’da Best olacağız”

Hedef: Avrupa’nın BEST’i olmak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşlar uzun süredir bu yorumları okumuyordum ama yine dayanamadım.Yorum yazan arkadaşlar bu firmanın il kuruluşundan beri aynı yazıları yazıp duruyorsunuz bu firma daha ne kadar yüzünüzü kara çıkaracak asıl sorununuz hazımsızlık sizin la olum dedikoduyu bırakıp işinize gücünüze baksanıza niye milletle uğraşıyorsunuz haa demek işiniz yokki dedikoduya vakit buluyorsunuz oldu olcak çay partiside verin veya ne bileyim altın günü falan yapın bari sektör sizin gibileri daha az görür.Ayrıca aile terbiyesi almamış olan bu yorumculara diyorumki utanın gerçekten utanın ha başkalrın uşaklığını yapıyorsanız onu bilemem belkide karakteriniz budurki vazifenizde bu oluyor vesselam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
HAYIRDIR TUNCA HANIM ? MIRAY BATTI SIMDI SIRA ÜLGEREMI GELDI E HADI INSALLAH VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN SIZ DOLANDIRMAYA DEVAM EDIN NEDE OLSA YAZ SEZONU GELDI :))))))) BU SEFER KAC AY UCACAK UCAKLARINIZ ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ucaklar dolmadigi icin ucus baslangici bir hafta ertelenmis! simdiden bunlar böyle baslarsa sonu ne olur bilemem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yahu insanlara karşı yüzünü kızartıp bukadar da utanmadan atılırmı. Daha yerlerde sürünen şirket Avrupa'nın Best'i olacakmış.. Hıhhh Ufak at ta civcivler yesin derler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
YANINIZA PIYASAYI BILEN BIR ADAM ALIN.EN IYISI OLMA ISINI DAHA SONRAYA BIRAKIN CUNKU EN IYILERI VAR. PROGRAMINIZI TAM OLARAK BITIRIN,UCUSA BASLAMA ISINI HAZIRANIN ORTASINA ERTELEYIN,IKI GUNLUGUNE DEGIL IKI HAFTALIGINA DUSELDORFA GELIN. O ARKADASLA TUM SAGLAM ACENTALARIN BUROLARINA BIZZAT GIDIN.YUZ YUZE KONUSUN .SIZE GARANTI VERIYORUMKI HICBIRSEY YAPAMAZSANIZ BILE EN AZINDAN BILETCILIKTE BILGI SAHIBI OLURSUNUZ.SON SOZ SIZ SIZ OLUN UC BES TANE ADAMI VEDE PIYASADAKI HAVAYOLLARINI YUKSEK SEZONDA RAHATLATMAK VEDE ONDAN SONRADA ACIKTA KALMAK ICIN SAKIN UCAK FALAN KOYMAYIN.ENAZINDAN BOLGEYI DEGISTIRIN.SIZIN GIBI UFKU GENIS,GORMUS GECIRMIS BIRININ NASIL OLURDA AT GOZLUGU TAKMIS GIBI SADECE DUSSELDORFU GORDUGUNUDE ANLAMIYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BASLAYALIM,ELEMAN ALIYORSUNUZ PIYASANIN YARISI TANIMIYOR,BURO TUTUYORSUNUZ SIZE BILET SATACAK ACENTANIN USTUNDE;PROGRAM ALIORSUNUZ ONLINE BILET SATTIRACAZ DIYORSUNUZ BU PROGRAMLA DAHA BUGUNE KADAR ONLINE SATIS YAPMIS TANIYAN ACENTA YOK,YEMEK VERIP ACENTA CAGIRIYORSUNUZ ,KIMI CAGIRDIGINIZI BILMIYORSUNUZ,ICLERINDE SON YILLARDA BILET SATMAMIS 10 KISI VAR.RESTORAN DOLUSU ADAMIN USTUSTE KOYSAN YILLIK 30 BIN YOLCUSU VAR.HAFTADA 5 UCUS 1000 KOLTUK YILDA 52 HAFTA DUZDEN 52 BIN KOLTUK .BASTAN YUZDE 50 KAPASITEYLE BASLADIN.BIRDE YEMEKTE ONUNDE ,ELINDE SARAP BARDAGIYLA GEZIYORSUNKI YEMEDE YANINDA YAT.KARSINDAKI ACENTANIN ENAZ 10 TANESI HACI,HEMDE YOLCUSU OLAN HACI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
best e fly air den geçen hostesler tanıyorum tam anlamıyla fiyasko..ne güzellik var ne eğitim ne yabancı dil ve üstelik amir olarak uçuyolar ayıptır ayıp..bu kabinle best ten ne vatana ne de millete zerre hayır gelmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaslar , bu Best hikayesi MUSTAFA ÜLGER in BEN hastaligi yüzünden gerceklesecek ! Niye avrupanin diger sehirlerinde degil de , THY , PEGASUS ve ÖGER TÜR TUR un cok cok güclü oldugu Düsseldorf ??? Sayin Mustafa Ülger bu sefer Pegasus ve THY nin primleri de seni kurtaramaz . GÜNAH YAAA GÜNAH !!! YETER ARTIK . Zaten ÜLGER BI BATSA DÜSSELDORF COK RAHATLAYACAK !!! SABIR ARKADASLAR SABIR !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Para peşin kırmızı meşin. Best olmak öyle kolay işler değil. Biz Best olucam derken Pes diyen çok şirket gördük. Nerde şimdi o şirketler bilen var mı ? Daha Türkiye'de iş yapmadan mı Avrupa da olucak? Personel paralarını alamıyor açıklamalara bakın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
inşallah(hepimiz dua edelim)avrupanın değil güneş sisteminin best'i olsunlar,gezegenler arası uçsunlar da mahkemelerdeki insanlar faiziyle alamadıkları alınterlerini alsınlar ki diğer insanlarada örnek olsun...arkadaşlar olumlu olalım,yapıcı olalım,akıllı olalım :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000