28 Mayıs 2014, Çarşamba 08:37:45

HEATHROW'A ASTRONOT GÖNDERİP DALGA GEÇTİLER!

Microsoft, Samsung'un Galaxy S5 adlı terminaline Lumianauts adında astronotlar göndererek dalga geçti.
  • Samsung Güney Koreli yalnız
  • Microsoft dalga geçmeyi hiçbir zaman ihmal etmiyor.Nokiayı düşük zamanında alıp işi microsoft mobile yoluna götüren MS Heathrowda yapmış yapacağını Samsung'a

Sizlere daha önce Samsung’un reklam için büyük harcama ile dünyanın en işlek yerlerinden biri olan Londra'nın Heathrow Havalimanı’n da büyük bir terminali "devralarak" adını Galaxy S5 terminali yapmıştı.

İki hafta sürecek bu durum zarfında "Terminal Samsung Galaxy S5" içinde Samsung’un logosu tüm terminal içinde yer alacak.

Eskiden Nokia’nın akıllı telefonlar bölümü olan Microsoft Cihazları, Heathrow Terminal 5 içindeki "Galaxy" arayışı için dört "Lumianauts" gönderdi. Peki, onlar terminalin içinde ne buldu?

Microsoft / Nokia gönderdiği blog yazısında; “Terminale ilk kez ayak basan cesur Lumianauts marka astronotlar bir “Galaxy” uçuş olduğunu öğrendiler. Ama tam aksine, terminali başka bir cep telefonu şirketi reklam için para vererek almıştı. Elinde takımyıldızı harita ile onlar hayal kırıklığı içinde başlarını öne eğdi ve merkezini aradı, "Microsoft ... bir sorunumuz var."

Terminal Galaxy S5’e heyecan verici bir şey bulmak için giden ancak başarısız olan Lumianauts, dünya üzerinden kendi kendilerini Lumias ile teselli ettiler.

 

HEATHROW'A ASTRONOT GÖNDERİP DALGA GEÇTİLER!

Facebook Yorum

Yorumlar

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Samsung Güney Koreli yalnız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ah microsoft ~ 9 yıl önce
Microsoft dalga geçmeyi hiçbir zaman ihmal etmiyor.Nokiayı düşük zamanında alıp işi microsoft mobile yoluna götüren MS Heathrowda yapmış yapacağını Samsung'a

Yanıtla

Kalan karakter 1000
as ~ 9 yıl önce
dalgayı japonlar geçmiş size kırıntılar kalmış yok ıphone yok myphone ne lan bu pazarda gorsem almayacagım 5 krs vermeyecegım basit silikon teknolojısı 2,500 -3000 lira akıl karı değil

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000