08 Ocak 2021, Cuma 19:58:45

HEAŞ yeni logosunu tanıttı

Sabiha Gökçen Havalimanı Meydan İşletmesi Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş. (HEAŞ), 20. yılına özel logosunu yeniledi. Yeni logonun lansmanını HEAŞ, Genel Müdürlük yerleşkesi önünde yaptı.
  • DHMİ'nin kapasitesi yetmez Sabiha'yı yönetmeye!
  • DHMİ'ye devredilmesi planlanan sadece arazi, işletme değil!
  • Hayırlı uğurlu olsun
  • İkinci pist kurdelesini de 40.onurlu gururlu hizmet yılında kesmesini temenni ederim.
  • Umarim zihniyetleri de degismistir..
  • Heaş'ın yakın zamanda Dhmi'ye devredilmesi falan söz konusuydu,şu sıralar protokollerin ve diğer ayrıntıların netleştirilmesi için ugraşılıyor diye biliyorum, logo falan ne alaka yani
  • İyi de sabiha gökçen DHMİ’ye geçecekti. Neden bekleniyor???
  • HEAŞ a birşey mi olacak? acaba
  • DHMİ gelsede SAW huzura kavuşsa.
  • Çok lazımdı, iyi ki yapmışlar.

Sabiha Gökçen Havalimanı Meydan İşletmesi Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş. (HEAŞ), 20. yılına özel logosunu yeniledi. Yeni logonun lansmanını HEAŞ,  Genel Müdürlük yerleşkesi önünde yaptı.

Tanıtım törenine Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Sabiha Gökçen Havalimanı Mülki İdare Amiri Necip Çakmak, HEAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Demirel,  HEAŞ Genel Müdürü Hüseyin Sağlam, Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmecisi (İSG) CEO'su Ersel Göral, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane ve çok sayıda HEAŞ personeli katıldı. Protokolün açılış konuşmalarının ardından HEAŞ'ın yeni logosu törenle tanıtıldı. Tanıtımın ardından HEAŞ Genel Müdürü Hüseyin Sağlam, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'e günün anısına hediye takdim etti. Ardından HEAŞ'da 20 yılı dolduran personele Hüseyin Sağlam plaket takdim etti.

HEAŞ TEKNOLOJİYİ KULLANAN BİR YAPI

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir açılış konuşmasında, "Savunma Sanayi başkanlığımızın bir parçası olan HEAŞ, teknoloji üretmese de, teknolojiyi kullanan ve bu anlamda katma değer oluşturan bir yapı. HEAŞ'ın hedeflediği anlayışlar ve yaklaşımlarla bu havalimanı bu günlere geldi. Kendi paydaşlarıyla birlikte bir bütünlük içinde çalışmaya ve katma değer üretmeye devam edecektir." İfadelerini kullandı.

"20. YILIMIZDA LOGOMUZU YENİDEN TASARLADIK"

HEAŞ Genel Müdürü Hüseyin Sağlam da  konuşmasında, "Dünyada her şeyin hızlıca değiştiği bugünlerde, marka yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da ağırlık vermiş durumdayız. Bu doğrultuda; 20. yılımızda, yenilikçi, dinamik ve modern  teknolojiye uygun gelişim sağlayan yönümüzü vurgulamak adına HEAŞ logomuzu yeniden tasarladık. Geçmişten bugüne taşıdığımız değerleri, köklü, sağlam yapımızı, günümüz hedefleriyle birleştirerek yeni bir kurum kimliği oluşturduk. Yeni logomuz, HEAŞ'ın köklü, güçlü ve kurumsal yapısını barındırırken, aynı zamanda çağdaş, dinamik ve ileriye doğru yükseliş sembollerini de yansıtmaktadır. Yeni dönem hedeflerimize, yeni logomuzun sahip olduğu dinamik yapıyla  çok daha emin adımlarla ulaşacağımıza inanıyoruz." dedi.

Sabiha Gökçen Havalimanı Mülki İdare Amiri Necip Çakmak, "Pandemi şartları haricinde bu havalimanı bu bölgenin temelini oluşturdu. Dünyaya ve bu bölgeyi Bursa'yı, Kocaeli'yi, Sakarya'yı, kısmen Bolu'yu, Yalova'yı, anadoluya ve dünyaya bağladı. Bundan büyük bir mutluluk duyuyorum ki,  bunun da bir parçasıyım." diye konuştu.

HEAŞ yeni logosunu tanıttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Yurttaş ~ 3 yıl önce
DHMİ'nin kapasitesi yetmez Sabiha'yı yönetmeye!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nodevir ~ 3 yıl önce
DHMİ'ye devredilmesi planlanan sadece arazi, işletme değil!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GK ~ 3 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Second ? ~ 3 yıl önce
İkinci pist kurdelesini de 40.onurlu gururlu hizmet yılında kesmesini temenni ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zihniyet ~ 3 yıl önce
Umarim zihniyetleri de degismistir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabiha Gökçen Dhmi'ye devir ~ 3 yıl önce
Heaş'ın yakın zamanda Dhmi'ye devredilmesi falan söz konusuydu,şu sıralar protokollerin ve diğer ayrıntıların netleştirilmesi için ugraşılıyor diye biliyorum, logo falan ne alaka yani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reis ~ 3 yıl önce
İyi de sabiha gökçen DHMİ’ye geçecekti. Neden bekleniyor???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acaba ~ 3 yıl önce
HEAŞ a birşey mi olacak? acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 3 yıl önce
DHMİ gelsede SAW huzura kavuşsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasbin ~ 3 yıl önce
Çok lazımdı, iyi ki yapmışlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000