17 Nisan 2022, Pazar 11:37:04

Hayati Yazıcı'dan Rize-Artvin Havalimanı değerlendirmesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, herhangi bir aksilik olmazsa Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 14 Mayıs'ta gerçekleştirileceğini söyledi.
  • Hala burayı savunan insanlar var arkadaşlar. Hayretler içerisinde okuyorum. Sonra Türkiye neden gelişemiyor. Bu kafayla gelişir mi? Yapmayın etmeyin israf işte. Ne işe yarayacak. Acil intiyaç mı?
  • Burdaki herkes havacılığa gönül vermiş kişiler ama sırf bir parti döneminde havalimanı yapıldı diye istemezük siyaseti yapılıyor. yahu sevinmeniz gerekiyor sahip çıkmanız gerekiyor ama içinizdeki kinle klavyeyi yiyorsunuz. Rize havalimanı uzar gider kışın kar festivalilleri yazın yayla festivalilleri. ve yazın Rize'nin nüfusu %200 artış yapar ve buna Artvinde eklenince belirlenen yolcu sayısına ulaşır.
  • Kapatılacak lafından neden bu kadar korktunuz ya. 2023 de daha neler olacak neler. İsraf bitti. Hatta deniz bitti. Üzülmeyin ecele faydası yok
  • Doğu Karadenizliler ülkenin her türlü kaymağını bolca yiyor haliyle cepleri de iyice doldu hal böyle olunca da tabii uçaklar dolu gider gelir...
  • Hala bu havalimanını savunacak kadar ülkenin halini göremeyenler olması bazı kişileri haklı çıkartıyor. Ya artık uyanın be kardeşim ne olur uyanın. Bakın ülkemiz ne hale geldi. Havalimanını kime yapıyorsunuz. Suriyelilere mi
  • Memleketime yapılan en faydalı yatırım olduğunu düşünüyorum. Boşu boşuna particilik yapıp yapılan hizmetleri karalamaya çalışmayın. Trabzon hava limanının yarısından fazlası rize ve Artvin yolcusudur. Şuan boş yazışmalar yapiyorsunuz ya eminim açıldığında defalarca uçmak için sizde bu havalimanini kullanacaksınız. İşte nankörlük başka şekil anlatılamaz. Bir Rizeli olarak Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
  • Ordu-Giresun icinde aynisi soyleniyordu. AKP yapti ya kotudur bu. Gerci Imamoglu ya da Ecevit yapmisti herkesten evvel. 1 sene sonra rakamlar ortaya cikinca goruruz. Israf diyecek en son kisiler sizsiniz. Bakının IBB.
  • Açın açın az kaldı,sandığa kadar istediğiniz her yeri açın, Uşağa, Kütahya'ya İzmit'e Siirt'e Zonguldak'a inmeyen uçaklar gelip buraya inicek
  • Baktık olmadı iki gün sonra dönüp bundan iyi dalga kıran olur dersiniz. Temele çaktığınız fore kazıklar akıllar geldikçe anılacaksınız.
  • Hayatınızda rizeye gelmediğiniz belli havalimanın yapıldığı yer turizm bölgesi potansiyel olarak yüksek ilerde çok ihtiyaç olacak havaalanına boşta kalmaz bu havaalanı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, herhangi bir aksilik olmazsa Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 14 Mayıs'ta gerçekleştirileceğini söyledi.

Yazıcı, Rize-Artvin Havalimanı'nın 10 yıl önce hayal bile edilemediğini belirterek, Türkiye'de büyük ölçekli yatırımlar arasında yer alan bu yatırımın kısa zamanda hükümetleri döneminde yapıldığını anlattı.

Havalimanının Türkiye'de deniz dolgusu üzerinde yapılan ikinci havalimanı olduğunu aktaran Yazıcı, havalimanının, dünyadaki sayılı havalimanları arasında yer alacağını vurguladı.

Hayati Yazıcı, "Hem güvenliği hem yapılaşma tekniği hem de görsellik bakımından Türkiye'de bir numaralı havalimanı olduğunu da söyleyebilirim. İstanbul Havalimanı'nı hiçbir şeyle kıyaslamıyoruz. Hepimiz bundan gurur duymalıyız ve gurur duyuyoruz." diye konuştu.

Çok güzel ve prestijli bir yatırım olan Rize-Artvin Havalimanı'nın yapımında sona gelindiğinin altını çizen Yazıcı, şu değerlendirmede bulundu:"14 Mayıs'ta herhangi bir aksilik olmazsa havalimanın açılışını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirecek. Havalimanı planlandığı gibi, yılda taşıyacağı yolcu kapasitesi ile insanımıza, hemşehrilerimize ve Doğu Karadeniz'i gelip görmek isteyenlere bir kolaylık sağlayacak. Trabzon Havalimanı'nın hemen yanında Rize-Artvin Havalimanı, ulaşım bakımından büyük bir seçim imkanı sunuyor."

Hayati Yazıcı'dan Rize-Artvin Havalimanı değerlendirmesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Savunma ~ 4 ay önce
Hala burayı savunan insanlar var arkadaşlar. Hayretler içerisinde okuyorum. Sonra Türkiye neden gelişemiyor. Bu kafayla gelişir mi? Yapmayın etmeyin israf işte. Ne işe yarayacak. Acil intiyaç mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Esnaf ~ 4 ay önce
Burdaki herkes havacılığa gönül vermiş kişiler ama sırf bir parti döneminde havalimanı yapıldı diye istemezük siyaseti yapılıyor. yahu sevinmeniz gerekiyor sahip çıkmanız gerekiyor ama içinizdeki kinle klavyeyi yiyorsunuz. Rize havalimanı uzar gider kışın kar festivalilleri yazın yayla festivalilleri. ve yazın Rize'nin nüfusu %200 artış yapar ve buna Artvinde eklenince belirlenen yolcu sayısına ulaşır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Closed ~ 4 ay önce
Kapatılacak lafından neden bu kadar korktunuz ya. 2023 de daha neler olacak neler. İsraf bitti. Hatta deniz bitti. Üzülmeyin ecele faydası yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kim korkmuş?? ~ 4 ay önce
Rüya aleminde yaşiyorsun ama böyle cok guzelsiniz!!devamm:))
Yiyici ~ 4 ay önce
Doğu Karadenizliler ülkenin her türlü kaymağını bolca yiyor haliyle cepleri de iyice doldu hal böyle olunca da tabii uçaklar dolu gider gelir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Savunma ~ 4 ay önce
Hala bu havalimanını savunacak kadar ülkenin halini göremeyenler olması bazı kişileri haklı çıkartıyor. Ya artık uyanın be kardeşim ne olur uyanın. Bakın ülkemiz ne hale geldi. Havalimanını kime yapıyorsunuz. Suriyelilere mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sdf53 ~ 4 ay önce
Memleketime yapılan en faydalı yatırım olduğunu düşünüyorum. Boşu boşuna particilik yapıp yapılan hizmetleri karalamaya çalışmayın. Trabzon hava limanının yarısından fazlası rize ve Artvin yolcusudur. Şuan boş yazışmalar yapiyorsunuz ya eminim açıldığında defalarca uçmak için sizde bu havalimanini kullanacaksınız. İşte nankörlük başka şekil anlatılamaz. Bir Rizeli olarak Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Israf ~ 4 ay önce
Ordu-Giresun icinde aynisi soyleniyordu. AKP yapti ya kotudur bu. Gerci Imamoglu ya da Ecevit yapmisti herkesten evvel. 1 sene sonra rakamlar ortaya cikinca goruruz. Israf diyecek en son kisiler sizsiniz. Bakının IBB.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Israf ~ 4 ay önce
Sen önce Türkçe öğren. Sonra biraz kitap oku. IBB yi eleştirecek kapasiten yok senin.
2023 ~ 4 ay önce
Açın açın az kaldı,sandığa kadar istediğiniz her yeri açın, Uşağa, Kütahya'ya İzmit'e Siirt'e Zonguldak'a inmeyen uçaklar gelip buraya inicek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çayla bizi Reis.. ~ 4 ay önce
Baktık olmadı iki gün sonra dönüp bundan iyi dalga kıran olur dersiniz. Temele çaktığınız fore kazıklar akıllar geldikçe anılacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rize ~ 4 ay önce
Hayatınızda rizeye gelmediğiniz belli havalimanın yapıldığı yer turizm bölgesi potansiyel olarak yüksek ilerde çok ihtiyaç olacak havaalanına boşta kalmaz bu havaalanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000