13 Haziran 2017, Salı 12:10:39

Havaş 2024'e kadar Riga'da

Yer hizmetleri sektörünün önde gelen kuruluşlarından Havaş, Riga Uluslararası Havalimanı'ndaki yer hizmetleri lisansını ikinci kez yedi yıllığına yeniledi.
  • İstasyonunuz yöneticileri (ayt ) kibirlerinden kimseyi görmüyor çalışanlarına adeta düşmanmış gibi davranıyorlar. Müdüre hanım kişisel ego ve kibiri tüm personeli şirkete küsmesine neden oluyor. Eyyy üst yöneticiler sonra kandırıldık demeyin !!
  • Kürşad Bey geldiğinden bu yana Havaş çok büyük değişimler yaşadı. Hepsi de olumlu değişimler. Eski hantallık gitti. Daha pozitif bir sinerji yakaladı. Çıkarları zedelenenlerin serzenişlerini dile getirmeleri oldukça normal. Bir Türk markası olarak gurur duyuyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.
  • meyve veren ağaç taşlanır Nedir alıp vermediğiniz gerçekten merak ediyorum.
  • Şef ve müdür sever geri kalan çalışanlar umurunda olmaz
  • Önce Tr deki istasyonları toparlayın personel mutsuzluktan haksızlıktan nefes alamıyor
  • Ayt istasyonunuza bakin... müdüreniz istasyonu çifliğe çevirdi.

Türkiye’nin lider yer hizmetleri şirketleri arasında yer alan ve iştirakleriyle uluslararası alanda da adından söz ettiren Havaş, Letonya’nın en önemli havalimanlarından Riga Uluslararası Havalimanı’ndaki yer hizmetleri lisansını yedi yıl süreyle uzatma hakkını kazandı. Baltık ülkelerindeki en büyük havalimanı olan Riga Uluslararası Havalimanı’nda başta ülkenin bayrak taşıyıcı havayolu AirBaltic olmak üzere çok sayıda havayolu şirketine yer hizmetleri sunan Havaş, Letonya’daki yer hizmeti operasyonunu 2024’e kadar sürdürmeye devam edecek.

Havaş Genel Müdürü Kürşad Koçak, "Havaş olarak, 2010 yılında Riga Havalimanı'ndaki operasyonumuzun başlamasından itibaren kısa sürede hizmet ağımızı genişleterek birçok havayolu şirketine yer hizmetleri sunmaya başladık. Nitelikli insan kaynağımızı, sektördeki bilgi birikimi ve deneyimimizi Riga Uluslararası Havalimanı’ndaki istasyonumuza taşıyarak operasyonel ağımızı da büyüttük. Bu paralelde, 5’inci yılımızda Riga’daki operasyonlarında yer hizmetleri sunduğumuz AirBaltic Havayolları dünyanın en dakik havayolu unvanını aldı. Sürekli inovasyon ve geliştirmelerle çıtayı daha da yükseğe taşımak üzere odaklandığımız faaliyetlerimiz kapsamında, Riga’da yer hizmetleri lisansımızın ikinci kez yedi yıllığına uzatılmasından memnuniyet duyuyoruz. Operasyonlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz’’ dedi.

Havaş Riga Uluslararası Havalimanı’nda; AirBaltic, Türk Havayolları, SAS, Ukraine International Airlines, UTair, Aegean Airlines, Onurair, Freebird ve Corendon Havayolları'na yolcu ve bagaj işlemleri, ramp, uçak temizlik, yük kontrolü ve haberleşme, de-icing, kargo, uçuş operasyonları, ulaşım, temsil ve gözetim hizmetleri de dahil olmak üzere eksiksiz yolcu ve operasyon hizmetleri sunuyor. Riga Havalimanı'nda Havaş’tan yer hizmetleri alan AirBaltic Havayolları, 2015 ve 2016 yıllarında İngiliz araştırma şirketi OAG Havacılık Çözümleri tarafından yapılan araştırmada 'Dünyanın En Dakik Havayolu' olarak belirlendi. 2016 yılında Havaş Riga Havalimanı'nda, 1 milyondan fazla bagajı yöneterek, 21.502 uçuş ve yaklaşık 2,2 milyon yolcuya hizmet sunmuştur.

Havaş 2024'e kadar Riga'da

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Ayt ~ 5 yıl önce
İstasyonunuz yöneticileri (ayt ) kibirlerinden kimseyi görmüyor çalışanlarına adeta düşmanmış gibi davranıyorlar. Müdüre hanım kişisel ego ve kibiri tüm personeli şirkete küsmesine neden oluyor. Eyyy üst yöneticiler sonra kandırıldık demeyin !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gururlan ~ 5 yıl önce
Kürşad Bey geldiğinden bu yana Havaş çok büyük değişimler yaşadı. Hepsi de olumlu değişimler. Eski hantallık gitti. Daha pozitif bir sinerji yakaladı. Çıkarları zedelenenlerin serzenişlerini dile getirmeleri oldukça normal. Bir Türk markası olarak gurur duyuyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
i.a ~ 5 yıl önce
meyve veren ağaç taşlanır Nedir alıp vermediğiniz gerçekten merak ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
y ~ 5 yıl önce
Şef ve müdür sever geri kalan çalışanlar umurunda olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cc ~ 5 yıl önce
Önce Tr deki istasyonları toparlayın personel mutsuzluktan haksızlıktan nefes alamıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayt ~ 5 yıl önce
Ayt istasyonunuza bakin... müdüreniz istasyonu çifliğe çevirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yönetim ~ 5 yıl önce
Bu AYT ve ADB sürekli gündemde. Bari bir el atın bakalım neler oluyor ? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler.
EBY ~ 5 yıl önce
Ne seviyesiz yorumlar. Haberden mutlu olun bir Türk markası yurtdışında gurur verici bir başarı yakalıyor siz yok ona bakın yok buna bakın noktasındasınız. Nedir alıp vermediğiniz gerçekten merak ediyorum.
Nasıl... ~ 5 yıl önce
...demek çok koyun ve öküz var o çiftlikte

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000