05 Temmuz 2022, Salı 16:58:20

Havalimanlarında yoğunluk arife günü başlıyor

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olacağının duyurulmasıyla birlikte seyahat severler tatil beldelerine ya da memleketlerine gitmek için seyahat planlarını yapmaya başladı. Havalimanlarında yoğunluk arife günü başlıyor.
  • tamda şimdi tüm Türk havalimanlarında toplu grev zamani. ama öyle birim ayrımı olmadan. temizlik personelinden sorumlu kaptan pilotuna kadar tamami ayni anda is birakacak oyle is yavaslatma falanda degil direkt is birakacak
  • kurban bayrami kutlu olsun allah tum bagislarimizi kabul etsin. amin
  • Adana'ya 11Temmuz'a kadar yer bulamıyoruz. Ortalama 14 seferden sadece bir geniş gövdeye (a333) gün içinde bir sefer koymuşlar, planlama müthiş!!
  • Bayramı da yalan ettiler şimdi yoğunluk var deyip aç da bırakırlar..!
  • hava alaninda tgs yolcu hizmetleri memuru ile ise basladim 30 gun boyunca calistim sabah 4.bucukda kalkip ise gitmenin , gece herkes yatarken calismanin bedeli 5700 lira sadece emeklerimize yazik
  • TGS de zam oranı ne kadar olacak bilgisi olan varmı
  • Kurban Bayramı öncesi ikramiyeler ne oldu acaba
  • Bayram ikramiyesi verilecek mi
  • THY de banka promosyonlarını kimler alıyor?

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olacağının duyurulmasıyla birlikte seyahat severler tatil beldelerine ya da memleketlerine gitmek için seyahat planlarını yapmaya başladı. Elde edilen verilere göre 8-17 Temmuz aralığında en çok bilet alınan destinasyonlar sırasıyla Antalya, İstanbul, İzmir, Adana, Bodrum oldu.

En çok uçak bileti alınan yurt dışı destinasyonları Bakü, Belgrad, Frankfurt, Münih ve Roma olurken, en popüler rotalar ise İstanbul- Antalya, İstanbul-Dalaman, İstanbul – Bodrum, İstanbul-Trabzon ve İstanbul-Adana olarak açıklandı.

Havalimanlarında yoğunluk Arife günü başlıyor

Uçak bileti alanların yüzde 38'i seyahat planları için 8 Temmuz Cuma Arife gününde, yüzde 28'i ise 9 Temmuz'da yani bayramın ilk gününde yola çıkacak. Dönüş için ise yüzde 29'u bayramın son gününü yani 12 Temmuz'u, yüzde 23'ü ise 17 Temmuz'u tercih edecek.

Kurban Bayramı tatili için satılan en pahalı bilet İstanbul-Londra rotasında 1 yolcu için 12.494 TL olurken en ucuz uçak bileti ise Adana – İzmir rotasında 1 yolcu için 689 TL oldu.

Havalimanlarında yoğunluk arife günü başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

varya ~ 1 yıl önce
tamda şimdi tüm Türk havalimanlarında toplu grev zamani. ama öyle birim ayrımı olmadan. temizlik personelinden sorumlu kaptan pilotuna kadar tamami ayni anda is birakacak oyle is yavaslatma falanda degil direkt is birakacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haber ~ 1 yıl önce
kurban bayrami kutlu olsun allah tum bagislarimizi kabul etsin. amin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
easybook ~ 1 yıl önce
Adana'ya 11Temmuz'a kadar yer bulamıyoruz. Ortalama 14 seferden sadece bir geniş gövdeye (a333) gün içinde bir sefer koymuşlar, planlama müthiş!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
N’olcak yhm nin hali ~ 1 yıl önce
Bayramı da yalan ettiler şimdi yoğunluk var deyip aç da bırakırlar..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kralfly ~ 1 yıl önce
hava alaninda tgs yolcu hizmetleri memuru ile ise basladim 30 gun boyunca calistim sabah 4.bucukda kalkip ise gitmenin , gece herkes yatarken calismanin bedeli 5700 lira sadece emeklerimize yazik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal kardesim ~ 1 yıl önce
Cok dogru yazdin
TGS işçi ~ 1 yıl önce
TGS de zam oranı ne kadar olacak bilgisi olan varmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS HRKT ~ 1 yıl önce
Kurban Bayramı öncesi ikramiyeler ne oldu acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 1 yıl önce
Bayram ikramiyesi verilecek mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Personel ~ 1 yıl önce
THY de banka promosyonlarını kimler alıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000