30 Ocak 2022, Pazar 09:46:17

Havalimanı polislerini taşıyan servis aracı devrildi!

Çatalca'da buzlanma ve yoğun sisten dolayı İstanbul Havalimanı'na polis memurlarını taşıyan minibüs devrildi.
  • Ve maalesef yine Altur,kamikaz soforleri.
  • Kaza gecirenlere gecmis olsun. Mesaiye giden ya da evine dönen polisleri taşıyan sivil servisler bile çakar açarak trafikte öncelik istiyor. acil çağrıya cevaben kullanılmasi gereken emniyet şeridinden gidiyor. ekip otoları bile evine giden polisleri çakarli sirenli götürüyor. bunlar görevi kötüye kullanmak değil mi. acil duruma müdahale edecek ekip ile evine giden ekip arasında bir fark olmalı. Çakarin verdiği güvenle hıza yüklenince bu sonuçlar olağan
  • Şaşırdık mı?? demekten tüy bitti dilimizde yavaşş be şöfor kardeşim.. milletin canını tesbih yapmışsınız.. uyuya kalan hız yaoan makas atan denetimden uzak tekel taşımacılık..
  • Hız hız hız! Kaygan yolda hız da yüksek olunca ufak bir yalpalama sonuç bu. Şöförleri mi eğiteceksiniz ceza mı yazacaksınız ne yapacaksanız yapın gerçekten bu devrilen kaçıncı servis mibibüsü!
  • Ya bu altur kazaları hiç bitmiyor. Bunları denetleyen konyrol eden yok mu? Havaş yıllarca hizmet verdi bir tane kazası yoktur. Neden mi? Adam gibi denetlenirdi de ondan
  • Yine ALTUR servisi.
  • iga kapanmalı, daha potansiyel riskler çok fazla.
  • Ne güzel uygulama var; ER gidişi hak ediyormuşsun ama dönüşte hak etmediğin için Ekip aracı veremiyorlarmış. Nasıl döneceğim diye sorunca suçlu sistem.
  • O havalimani yolunda hersey olur. Durun bakalım daha neler olacak!...
  • Lastikleri KIŞ Lastiği değildir.Yeni alınan araçlarda hala 4 mevsim lastik var.Kimse kontrol etmiyor.

Çatalca'da buzlanma ve yoğun sisten dolayı İstanbul Havalimanı'na polis memurlarını taşıyan minibüs devrildi. Kazada minibüs şoförü yaralanmazken 10 polis memuru yaralandı. Polis memurlarından 2'sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kaza, saat 08:00 sıralarında Çatalca-Arnavutköy yolu Örcünlü mevkiinde meydana geldi. İstanbul Havalimanı'na polis memurlarını taşıyan minibüs buzlanma ve yoğun sisten dolayı devrildi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, jandarma, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Kazada 10 polis memuru yaralandı.

Yaralılar çevredeki hastanelere sevk edilirken polislerden 2'sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Havalimanı polislerini taşıyan servis aracı devrildi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

2.sinif vatandas ~ 6 ay önce
Ve maalesef yine Altur,kamikaz soforleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cakarli ~ 6 ay önce
Kaza gecirenlere gecmis olsun. Mesaiye giden ya da evine dönen polisleri taşıyan sivil servisler bile çakar açarak trafikte öncelik istiyor. acil çağrıya cevaben kullanılmasi gereken emniyet şeridinden gidiyor. ekip otoları bile evine giden polisleri çakarli sirenli götürüyor. bunlar görevi kötüye kullanmak değil mi. acil duruma müdahale edecek ekip ile evine giden ekip arasında bir fark olmalı. Çakarin verdiği güvenle hıza yüklenince bu sonuçlar olağan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Altur klasiği ~ 6 ay önce
Şaşırdık mı?? demekten tüy bitti dilimizde yavaşş be şöfor kardeşim.. milletin canını tesbih yapmışsınız.. uyuya kalan hız yaoan makas atan denetimden uzak tekel taşımacılık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 7 ay önce
Hız hız hız! Kaygan yolda hız da yüksek olunca ufak bir yalpalama sonuç bu. Şöförleri mi eğiteceksiniz ceza mı yazacaksınız ne yapacaksanız yapın gerçekten bu devrilen kaçıncı servis mibibüsü!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Altur ~ 7 ay önce
Ya bu altur kazaları hiç bitmiyor. Bunları denetleyen konyrol eden yok mu? Havaş yıllarca hizmet verdi bir tane kazası yoktur. Neden mi? Adam gibi denetlenirdi de ondan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Efsane ~ 7 ay önce
Yine ALTUR servisi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iga pert ~ 7 ay önce
iga kapanmalı, daha potansiyel riskler çok fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ER ucuşları ~ 7 ay önce
Ne güzel uygulama var; ER gidişi hak ediyormuşsun ama dönüşte hak etmediğin için Ekip aracı veremiyorlarmış. Nasıl döneceğim diye sorunca suçlu sistem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nur ~ 7 ay önce
O havalimani yolunda hersey olur. Durun bakalım daha neler olacak!...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OTO USTASI ~ 7 ay önce
Lastikleri KIŞ Lastiği değildir.Yeni alınan araçlarda hala 4 mevsim lastik var.Kimse kontrol etmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
buz ~ 7 ay önce
hocam yerler buz..tuzlama yok gibi...paralı yolda ..havalimanı çevreside gece ve sabah saatlerinde buz...araç kayıyor , ki ben de kış lastiği mevcut..iganın umrunda değil

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000