10 Ekim 2018, Çarşamba 10:13:18

Havalimanı polislerine ilginç talimat

Hindistan'da havalimanlarında görev yapan polislere daha az gülümsemeleri talimatı verildi.
  • bence daha az kafa sallasınlar daha etkili olur
  • çakmak hariç bi problem yok orda , çakmağı kaptırmamak için bağırıp çağıran belçika lıya adamlar gayet profesyonel , ve serin kanlı yaklaştılar . en rezil meydan lagos şu an aman dikkat !
  • Birden özellikle Atatürk Havalimanındaki bakışlarıyla dünyayı titreten asil Türk Polisi ve Türk askeri aklıma geldi,tekrar gurur duydum.Sanki o sert ama aynı zamanda altında merhamet yatan bakışları okulda öğretiyorlarmışcasına bakıyorlar.Sen kimsin,neyin nesisin diye anında bakışlarına şerbet verebilen güzel insanlar.Eğer bu yorumu okuyorlarsa canım vatanımın aslanları,bir kez daha gurur duysunlar kendileriyle,korudukları milletleriyle,uğruna can verdiğimiz bayrağımızla..Yüce Allah(C.c) ülkemizin kolluk kuvvetlerini korusun ve yüceltsin,başımızdan eksik etmesin.Hayırlı ve emniyetli görevler. -Bir Uçak Teknisyeni(LINE)
  • Gülmeyi unutmuş insanlar ülkesidir Türkiye.

Hindistan'da havalimanlarında görev yapan polislere daha az gülümsemeleri talimatı verildi.

BBC'nin Hindistan basınına dayandırdığı haberine göre, ülkede 60 havalimanının güvenliğinden sorumlu Merkezi Endüstriyel Güvenlik Gücü (CISF), çalışanlarının "dostane görünmek yerine daha tedbirli olmasını" istedi.

CISF'in, yolcuların kendilerini rahat hissetmeleri için güvenlik görevlilerinin "çok fazla zamanını ve enerjisini boşa harcadığını" düşündüğü belirtildi.

Sempatik görünmenin güvenliği gevşeteceğine ve terör saldırıları tehdidine yol açabileceğine ilişkin endişeler üzerine, "göze çarpan bir gülümsemeden yeteri kadar bir gülümseme sistemine" geçileceği kaydedildi.

Havalimanı polislerine ilginç talimat

Facebook Yorum

Yorumlar

HeadandShoulder ~ 4 ay önce
bence daha az kafa sallasınlar daha etkili olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 4 ay önce
çakmak hariç bi problem yok orda , çakmağı kaptırmamak için bağırıp çağıran belçika lıya adamlar gayet profesyonel , ve serin kanlı yaklaştılar . en rezil meydan lagos şu an aman dikkat !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emergency29 ~ 4 ay önce
Birden özellikle Atatürk Havalimanındaki bakışlarıyla dünyayı titreten asil Türk Polisi ve Türk askeri aklıma geldi,tekrar gurur duydum.Sanki o sert ama aynı zamanda altında merhamet yatan bakışları okulda öğretiyorlarmışcasına bakıyorlar.Sen kimsin,neyin nesisin diye anında bakışlarına şerbet verebilen güzel insanlar.Eğer bu yorumu okuyorlarsa canım vatanımın aslanları,bir kez daha gurur duysunlar kendileriyle,korudukları milletleriyle,uğruna can verdiğimiz bayrağımızla..Yüce Allah(C.c) ülkemizin kolluk kuvvetlerini korusun ve yüceltsin,başımızdan eksik etmesin.Hayırlı ve emniyetli görevler. -Bir Uçak Teknisyeni(LINE)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vay bee ~ 4 ay önce
Gülmeyi unutmuş insanlar ülkesidir Türkiye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000