03 Şubat 2018, Cumartesi 09:49:01

Havalimanı hırsızları yakalandı!

Sivas'ta Nuri Demirağ Havaliman'ında nöbetçi kulübesinden 500 bin lira değerinde kablo çalan hırsızlar polis ekiplerince yakalandı.
  • Tbr
  • adamlar kablo çalıyor, bizimkiler halen buradan hükümete nasıl yapıştırırız derdinde. adalet kavramını amerikan dizilerindeki mahkeme sahnelerinden öğrenirseniz kafanız hata verip durur ne yapabilirsin ki.
  • Yuh be okadar kablonun kulubede ne işi varmış bi yalnış var ama anlamadım
  • Caydırıcı ceza olmadığı ve adam gibi kanunlar çıkarılıp,uygulanmadığı müddetçe bu ülkede suç bitmez. Geçenlerde tv'de haber vardı hırsızın biri yakalanmış ve tam 210 sabıkası varmış. Rezalet değil de nedir bu ? Gerçi terörden 24 yılla yargılanan adam 8 yıl ceza alıp 1.5 yıl yatıp çıkıyorsa ne yazsak ne desek boş. İyi ki bu ülkeyi isminde 'adalet' olan parti yönetiyor ya aksi olsaymış ne olurmuş Allah bilir !

Sivas'ta Nuri Demirağ Havaliman'ında nöbetçi kulübesinden 500 bin lira değerinde kablo çalan hırsızlar polis ekiplerince yakalandı.

15 Ekim 2017 tarihinde Nuri Demirağ Havalimanı'nda bulunan nöbetçi kulübelerinden yaklaşık 500 bin lira değerinde kablo çalındı. Bunun üzerine çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri yaklaşık 3 ay süren bir çalışma sonucu havalimanından kablo çalan M.E , E.Ç, Ş.K, H.D, R.Ç, A.U, O.Y adlı şüphelileri yakaladı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden M.E.,E.Ç. ve Ş.K. tutuklanırken, diğer şüpheliler serbest bırakıldı.

Havalimanı hırsızları yakalandı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Adalet ~ 5 yıl önce
Tbr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
outsource ~ 5 yıl önce
adamlar kablo çalıyor, bizimkiler halen buradan hükümete nasıl yapıştırırız derdinde. adalet kavramını amerikan dizilerindeki mahkeme sahnelerinden öğrenirseniz kafanız hata verip durur ne yapabilirsin ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
outsource'a ~ 5 yıl önce
kanunları hükümet mi yoksa vatandaş mı koyacak,uygulayacak? o olmayan zekanla açıklar mısın ?
Yok artık ~ 5 yıl önce
Yuh be okadar kablonun kulubede ne işi varmış bi yalnış var ama anlamadım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
suç ve ceza ~ 5 yıl önce
Caydırıcı ceza olmadığı ve adam gibi kanunlar çıkarılıp,uygulanmadığı müddetçe bu ülkede suç bitmez. Geçenlerde tv'de haber vardı hırsızın biri yakalanmış ve tam 210 sabıkası varmış. Rezalet değil de nedir bu ? Gerçi terörden 24 yılla yargılanan adam 8 yıl ceza alıp 1.5 yıl yatıp çıkıyorsa ne yazsak ne desek boş. İyi ki bu ülkeyi isminde 'adalet' olan parti yönetiyor ya aksi olsaymış ne olurmuş Allah bilir !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000