17 Şubat 2023, Cuma 09:13:29

Havaist'ten deprem bölgesine destek

Havaist araçları deprem bölgesinde emniyete ait binalarının hasar görmesinden dolayı OHAL kapsamında görev yapan güvenlik güçlerine konaklama imkanı sunmasının yanı sıra mobil şarj istasyonu olarak hizmet veriyor.
  • Bunlar reklam kokan hareketler yakışmıyot. Biraz havaşı örnek alın. Sizin 10 katınız yardım yaptı ama bir yerde göremezsiniz.
  • Havaş ilk günden beri 50 otobüsle orda niye hiç anlatmıyorsun

Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketinin hemen ardından İstanbul Valiliği koordinasyonu ile bölgeye giden Havaist araçları bölgede emniyete ait binalarının hasar görmesinden dolayı OHAL kapsamında görev yapan güvenlik güçlerine konaklama imkanı sunmasının yanı sıra mobil şarj istasyonu olarak hizmet veriyor.

Depremin ilk anından itibaren gerek yardım malzemelerinin bölgeye güvenli bir şekilde ulaştırılması gerekse bölgedeki yardım çalışmalarına katkı sunmak amacıyla Havaist araçları seferber edildi.  AFAD gönüllüleri İstanbul Havalimanı'na ücretsiz taşınırken aynı zamanda bölgeden tahliye edilen depremzede vatandaşlarımızın da havalimanından şehir merkezine gidişlerinde ücretsiz taşıma imkanı sunuyor.

Ayrıca Havaist personelleri yerel belediyelere ait kamyon, tır gibi araçları kullanarak bölgede devam eden enkaz kaldırma çalışmalarına destek oluyor.

Havaist'ten deprem bölgesine destek

Yorumlar

Reklam ~ 1 yıl önce
Bunlar reklam kokan hareketler yakışmıyot. Biraz havaşı örnek alın. Sizin 10 katınız yardım yaptı ama bir yerde göremezsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 1 yıl önce
Havaş ilk günden beri 50 otobüsle orda niye hiç anlatmıyorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000