08 Ocak 2014, Çarşamba 08:02:05

HAVADA UFO PANİĞİ

Almanya'nın Bremen Havaalanı'nda radarın görüş alanına giren "tanımlanamayan uçan cisim" kaosa neden oldu. Havaalanındaki radar sistemini 3 saat engelleyen "uçan cisim" uçuş iptaline neden oldu.
  • Amma uzatmışsınız. Ben söyleyeyim o bahsedilen uzaylı ufo, yüzde 90 made in china dır. Son yıllarda bu RC cihazların sayısında patlama var. uçak, helikopter, hexacopter vs. Bunlar çok yanarlı dönerli aletler olduğu için uzaktan yanlış anlaşılmaya müsait. Ayrıca havalimanı yakınlarında kullanılması facialara yol açabilir. Bu da ayrı bir konu.
  • Kur'an da denildiği gibi biz Hertürlü varlıkları yarattık , Buna göre UFO veya benzeri canlıların olduğuna inananiliriz Kara'da yaşayan hayvanların Deniz'de yaşayanların benzemesi gibi veya ışıklı yaratıkların olabileceğini düşünebiliriz veya IşIk oyunu gibi birşey üretmekte günümüzde çok kolay
  • emeyinliste 23:59 da burda @coolblogwriter
  • UFO'yu bilmem ama, UFO haberlerinin son dönemde yaygınlaştığı kesin. Günümüzde medyada pompalanan her şeyin bir sebebi olduğu gibi bunun da sebebi belli maalesef. HAARP Projesi kapsamında Dünyada UFO tehdidi varmış gibi bir manipulasyonun yapılacağı MASON oyuncaklarını araştıran herkesin bildiği bir konudur. Amaç UFO tehdidini gerçekmiş gibi Dünyaya benimsetmek ve sözde UFO Savunma Sistemleriyle Dünyada yayılmacılık ve daha fazla sömürgecilik. "UFO'dan da mı paraya çıkıyor be kardeşim!", evet öyle maalesef. Sömürülecek kesim de belli siz, biz, masum köylü. Geyik yapmak yerine bu detayları ve projeleri araştırmanızı naçizane tavsiye ederim.
  • 400 milyar gezegenin olduğu samanyolu galaksimiz gibi, bilinen evrende, 100 milyardan fazla galaksi var. bu da dünyadan çok küçük olabileceği gibi akıl edilemeyecek büyüklükte, 400x100 milyar tane gezegen yapar ki, bu sayı bizim telaffuz edemeyeceğimiz bi sayı birimidir... Hiç bir şey boşluktan ibaret değildir ki rüyalarımızda gördüğümüz anlık resimler bile maddeye dayanırken insanoğlunun nerden gelip nereye gittiğini araştırmaması ancak kendi cinsinde görülür. Ömrünün her gecesi başının üzerinde duran, samanyolu kuşağında inci gibi dizilmiş yıldızları görüp merak etmemek, araştırmamak, öğrenmemek en ilahi güzellikleri, en büyük inançları, iyilikleri kaçırmaktır diye düşünüyorum. İnsanoğlu dünyasal düşünceden evrensel düşünceye geçene kadar dünya dışı zeki yaşam ile tanışması mümkün değil. Ülkeler birbirini yerken insanlar saldırgan içgüdülere sahipken insan insanla geçinemezken yiyecek bir lokma bulamazken gelipte selam biz dostuz demezler. http://siriusufo.org/en-sik-sorulan-sorular/
  • bekar ufolar 'a sesleniyoruz... ucaklara satasmayın artık... :)))))
  • SON DAKIKA : Bremen hava kontrolleri gorevden alınmış.frankfurt/main havaalanına yaklaşmaya tayini çıkmış.buradan da Sabiha Gökçen'e delivery atanmış :))))))
  • kedidir kedi :)
  • zamanlaması çok manidar :)))
  • Faiz lobisinin oyunu bu.dis mihraplarin planıdir.:)))) oyuna gelmeyin :))))

Almanya'nın Bremen Havaalanı'nda radarın görüş alanına giren "tanımlanamayan uçan cisim" kaosa neden oldu. Havaalanındaki radar sistemini 3 saat engelleyen "uçan cisim" uçuş iptaline neden oldu.

Almanya'nın Bremen Havaalanı'nda dün gece UFO olduğu iddia edilen "tanımlanamayan uçan cisim" radar sistemini engelledi.

Havalanındaki radarın üç saat boyunca görüş alanından çıkmayan "uçan cisim" tarifeli bir uçuşun iptaline neden oldu.

Almanya'nın Münih kentinden gelen bir uçak ise, Bremen yerine Hannover Havaalanı'na inmek zorunda kaldı.

Fransa'nın başkenti Paris'ten gelen bir uçak ise, havada uzun süre kaldıktan sonra Bremen Havaalanı'na inebildi. "Tanımlanamayan uçan cismi" tespit etmek için kalkan bir polis helikopteri de, başarısız oldu.

Bremen polis sözcüsü, "Havaalanında görülen şeyin ne olduğunu hala bilmiyoruz. Ancak orada bir şey olduğundan çok eminiz" dedi.

HAVADA UFO PANİĞİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

isim ~ 7 yıl önce
Amma uzatmışsınız. Ben söyleyeyim o bahsedilen uzaylı ufo, yüzde 90 made in china dır. Son yıllarda bu RC cihazların sayısında patlama var. uçak, helikopter, hexacopter vs. Bunlar çok yanarlı dönerli aletler olduğu için uzaktan yanlış anlaşılmaya müsait. Ayrıca havalimanı yakınlarında kullanılması facialara yol açabilir. Bu da ayrı bir konu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Kur'an da denildiği gibi biz Hertürlü varlıkları yarattık , Buna göre UFO veya benzeri canlıların olduğuna inananiliriz Kara'da yaşayan hayvanların Deniz'de yaşayanların benzemesi gibi veya ışıklı yaratıkların olabileceğini düşünebiliriz veya IşIk oyunu gibi birşey üretmekte günümüzde çok kolay

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305mi 1001 mi ~ 7 yıl önce
emeyinliste 23:59 da burda @coolblogwriter

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sözde ~ 7 yıl önce
UFO'yu bilmem ama, UFO haberlerinin son dönemde yaygınlaştığı kesin. Günümüzde medyada pompalanan her şeyin bir sebebi olduğu gibi bunun da sebebi belli maalesef. HAARP Projesi kapsamında Dünyada UFO tehdidi varmış gibi bir manipulasyonun yapılacağı MASON oyuncaklarını araştıran herkesin bildiği bir konudur. Amaç UFO tehdidini gerçekmiş gibi Dünyaya benimsetmek ve sözde UFO Savunma Sistemleriyle Dünyada yayılmacılık ve daha fazla sömürgecilik. "UFO'dan da mı paraya çıkıyor be kardeşim!", evet öyle maalesef. Sömürülecek kesim de belli siz, biz, masum köylü. Geyik yapmak yerine bu detayları ve projeleri araştırmanızı naçizane tavsiye ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sirius ~ 7 yıl önce
400 milyar gezegenin olduğu samanyolu galaksimiz gibi, bilinen evrende, 100 milyardan fazla galaksi var. bu da dünyadan çok küçük olabileceği gibi akıl edilemeyecek büyüklükte, 400x100 milyar tane gezegen yapar ki, bu sayı bizim telaffuz edemeyeceğimiz bi sayı birimidir... Hiç bir şey boşluktan ibaret değildir ki rüyalarımızda gördüğümüz anlık resimler bile maddeye dayanırken insanoğlunun nerden gelip nereye gittiğini araştırmaması ancak kendi cinsinde görülür. Ömrünün her gecesi başının üzerinde duran, samanyolu kuşağında inci gibi dizilmiş yıldızları görüp merak etmemek, araştırmamak, öğrenmemek en ilahi güzellikleri, en büyük inançları, iyilikleri kaçırmaktır diye düşünüyorum. İnsanoğlu dünyasal düşünceden evrensel düşünceye geçene kadar dünya dışı zeki yaşam ile tanışması mümkün değil. Ülkeler birbirini yerken insanlar saldırgan içgüdülere sahipken insan insanla geçinemezken yiyecek bir lokma bulamazken gelipte selam biz dostuz demezler. http://siriusufo.org/en-sik-sorulan-sorular/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kesinlik ~ 7 yıl önce
Bu sayıları bu kadar kesin biliyorsanız her dediğinize güvenilir. Varsayımla konuşuyorsanız, o zaman kanıt istenir. Kaynağınız hangi kurum ya da hangi araştırma?
Sirius ~ 7 yıl önce
Google a "samanyolu galaksisi" yazın çıkan 62.000 sonuçtan istediğinizi açın okuyun. ardından "bilinen evrende galaksi sayısı" yazın çıkan 29.000 sonuçtan istediğinizi açın okuyun. sevgiler. saygılar.
yok böle bişey ~ 7 yıl önce
Yaa bunca binlerce yıl içinde ne gelen olmuş ne mesaj gönderen ne de biz insanların uzay araştırmalarında bir canlı kolonisine rastlanmış, bırakın bilim kurguyu, somut olarak yok işte böyle bişey. Bazıları gördüklerini iddia ediyor o kadar, yalan dolan, şizofreni eğilimleri veya göz yanılmaları bunlar.
Kesinlik ~ 7 yıl önce
Google sonuçlarının tamamına yakını güvenilir kaynaklar değil ve zaten çoğu copy-paste. Güvenilir kaynak derseniz, Carl Sagan bile bu kadar uçmamıştı. Biraz bilime dayalı konuşalım.
Sirius ~ 7 yıl önce
Hiç araştırmadan öğrenmeden insanlara şizofren diyebilmek pek kolay olsa gerek.Biraz ilginiz varsa açın okuyun.Her sorunun cevabını bulabilirsiniz.Dünyanın ileri gelen uzay araştırma kurumları tarih boyunca bu temasları sakladı ve hala saklıyorlar BENCE de saklamalılarda. Açıp iki kelime okuyup öğrenmekren aciz varlıklarız.Hadi sen ben en azından airporthaber.com u açıp haber okuyabileceğimiz kadar gelişmişiz.Dünyanın bazı yerlerinde okuma yazma bilmeyen beyaz insanı hayatında görmemiş insanlar, kabileler hala var insanlık olarak bu gelişme seviyesindeyken ve hala sen ben bile varmı yokmu tartışması yapıyorken o adamlar napar bir düşünün.Yarın sabah newyork meydanına devasa bir uzay gemisi inse içinden garip varlıklar çıksa ve tüm dünya tv kanalları bunu flaş haber olarak verse ne olur bir tahmin etmeye çalışın. İnsanlar inançlarını sorgular dinler cevap veremezse insanlar neler yapar ? Neler olur. İşin ekonomik boyutu da var tabi.
Sirius ~ 7 yıl önce
Biz daha kendi güneş sistemimiz içinde gezegenimizin uydusu dışında gezegen diyebileceğimiz bir yere insan gönderememişiz ki güneş sisteminin dışından, Samanyolunun dışından gelenlerin gelişmişliğini varın siz hesap edin. Ben az çok sorulara iyi cevaplar veren bi link paylaştım. Hepsi doğrumudur o sitedeki.İnanırmısın inanmazmısın ya da hangilerine inanmazsın onu bilmem. ama bir gerçek varki evrenimizi öğrenmeliyiz.Araştırmalıyız.Bugün bir tane insanın içinde merak uyandırabildiysem ne mutlu.Saygılar.
sebayat ~ 7 yıl önce
bekar ufolar 'a sesleniyoruz... ucaklara satasmayın artık... :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
SON DAKIKA : Bremen hava kontrolleri gorevden alınmış.frankfurt/main havaalanına yaklaşmaya tayini çıkmış.buradan da Sabiha Gökçen'e delivery atanmış :))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
regina ~ 7 yıl önce
kedidir kedi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fatih ~ 7 yıl önce
zamanlaması çok manidar :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Faiz lobisinin oyunu bu.dis mihraplarin planıdir.:)))) oyuna gelmeyin :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fatih ~ 7 yıl önce
hahahahah çok iyi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000