21 Şubat 2022, Pazartesi 15:23:17

Havacılıkta Pandemi Öncesine Dönüş Sinyalleri

Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanı, 2021 trafik raporunu yayınladı. Rapor pandemi öncesine dönüşlerin sinyalini veriyor.
  • bilet fiyatlarını insancıl duzeylere bi indirseniz 2020 yolcu sayısının 5 katı üzerine çıkacaksınız ama aç gözlülükten göremiyorsunuz bunu. insanlar eşine dostuna akrabasına hasret kaldı. bir çoğu pandemi başından beri adam gibi evinden çıkamadı. asker alımları durduruldu. bir cok meslek grubunda iş alimlar ertelendi. adam gibi bilet politikası yapsaniz bu insanların tamami havayolunu tercih edecek ama nato mermer nato kafa.
  • Uçuşlar isterse 2019un iki katına çıksın pgs fo ücretsiz izine devam eder.
  • Pandemi oncesinin 50% sini aliyorum, hergun Sendikaya beddua ediyorum

Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanı, 2021 trafik raporunu yayınladı. Rapor pandemi öncesine dönüşlerin sinyalini veriyor.

Raporda, 75 milyondan fazla insanın devasa hava tesisinden geçtiği belirtildi. Havalimanı 2020 yılında 42,9 milyon yolcuya hizmet vermişti.

Havalimanı yetkilileri, 2021 yılında kalkış ile inişlerde %29'luk bir artış olduğunu ve 707 bin 661 uçağına hizmet verildiğini açıkladı. Havalimanı Genel Müdürü Balram Bheodari, artan trafikle birlikte havalimanının salgı öncesi verilere yaklaştığını ve tatil amaçlı seyahat edenlerin sayısının arttığını ifade etti.

Kargo operasyonlarındaki yükselişe de dikkat çekilen rapora göre 2021 yılında kargoda yüzde 22 oranında artış olduğu belirtildi. 

Hartsfield-Jackson, ABD'de 150 lokasyona ve 50'den fazla ülkede 70 uluslararası konuma kesintisiz hava hizmeti ile dünyanın en işlek havalimanı olarak faaliyet göstermeye devam ediyor.

 

Havacılıkta Pandemi Öncesine Dönüş Sinyalleri

Facebook Yorum

Yorumlar

peh ~ 6 ay önce
bilet fiyatlarını insancıl duzeylere bi indirseniz 2020 yolcu sayısının 5 katı üzerine çıkacaksınız ama aç gözlülükten göremiyorsunuz bunu. insanlar eşine dostuna akrabasına hasret kaldı. bir çoğu pandemi başından beri adam gibi evinden çıkamadı. asker alımları durduruldu. bir cok meslek grubunda iş alimlar ertelendi. adam gibi bilet politikası yapsaniz bu insanların tamami havayolunu tercih edecek ama nato mermer nato kafa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hep ~ 6 ay önce
petrolün varili 100 dolara yaklaşmış, dolar 13,8 TL. şirketler zaten iç hatlarda zararına uçuyorlar. bu serzenişleri keşke hükümete yapsanız çünkü insanlarda alım gücü diye birşey kalmadı
Pgs fo ~ 6 ay önce
Uçuşlar isterse 2019un iki katına çıksın pgs fo ücretsiz izine devam eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 6 ay önce
Pandemi oncesinin 50% sini aliyorum, hergun Sendikaya beddua ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000