19 Eylül 2023, Salı 10:19:32

Havacılık sektörünün yakıt tedarikçileri için savunma zamanı

Havacılık sektörüne akaryakıt tedariği sağlayan 3 şirket hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 17 Ekim'de yapılacak.
  • Beyler 2024 yılı KOÇ ve OPET çalışanları olarak zam konusunda hayal kurmayın lütfen.. Şirketimiz as sponsorlarından olan DP marka sahibi hanım ve beyi tutuklanmış bulunmaktalar... şiketlerimizin kara ara ve yolsuzluk vergi kaçırma yollarında biri tıkandığı için şirketinize karşı pozitif duyarlılık içinde olunuz....
  • Generative- risk yönetimi - operasyonel sürekliliğin korunması alt başlığında “2050 ‘ye kadar iklim nötr şirket olunması “ diye açıklamış. İkmalci personelden pet bardak pet şaşal kullanımını kesip merkez ofiste aksini yapmakla mı olacak. 2050 de ütopik değil mi sizce. Daha bu günlerde en ufak bir maaş artışı bile yapamadan 2050 yi mi hayal ediyorsunuz. Nötr olacağınız bir tek konu gözüküyor o da bu pazarda kaybolup unutulmanızdır.
  • Hakim durumun kötüye kullanılması olayı havayolu şirketlerinin yolculardan aldığı check in,güvenlik,hizmet bedeli vs gibi şeylerde de yok mu, onlara neden soruşturma açılmıyor? Otobüs firmaları da havayolu şirketlerinden görmüş ve uyanmışlar ki onlar da artık hizmet bedeli alıyor. Vatandaş bu şirketlerin karına ortak mı ki gider ve masraflarına da ortak olsun?

Havacılık sektörüne akaryakıt tedariği sağlayan 3 şirket hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 17 Ekim'de yapılacak.

Rekabet Kurumu'nun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Petrofis Akaryakıt Dağıtım Hizmetleri AŞ, THY Opet Havacılık Yakıtları AŞ ve Triple Star Aviation Ltd. firmalarının özel jetlere yakıt tedariki pazarındaki uygulamalarıyla Rekabetin Korunması Hakkında Kanun'un "Rekabeti Sınırlayıcı Anlaşma, Uyumlu Eylem ve Kararlar" ile "Hakim Durumun Kötüye Kullanılması" maddelerini ihlal edilip edilmediğinin tespiti amacıyla yürütülen soruşturmada sözlü savunma aşamasına gelindi.

Söz konusu toplantı 17 Ekim 10.30'da yapılacak.

Havacılık sektörünün yakıt tedarikçileri için savunma zamanı

Yorumlar

thyopetkoç iga ~ 8 ay önce
Beyler 2024 yılı KOÇ ve OPET çalışanları olarak zam konusunda hayal kurmayın lütfen.. Şirketimiz as sponsorlarından olan DP marka sahibi hanım ve beyi tutuklanmış bulunmaktalar... şiketlerimizin kara ara ve yolsuzluk vergi kaçırma yollarında biri tıkandığı için şirketinize karşı pozitif duyarlılık içinde olunuz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ThyOpet ikmal ~ 8 ay önce
Generative- risk yönetimi - operasyonel sürekliliğin korunması alt başlığında “2050 ‘ye kadar iklim nötr şirket olunması “ diye açıklamış. İkmalci personelden pet bardak pet şaşal kullanımını kesip merkez ofiste aksini yapmakla mı olacak. 2050 de ütopik değil mi sizce. Daha bu günlerde en ufak bir maaş artışı bile yapamadan 2050 yi mi hayal ediyorsunuz. Nötr olacağınız bir tek konu gözüküyor o da bu pazarda kaybolup unutulmanızdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eyy rekabet kurumu!!! ~ 9 ay önce
Hakim durumun kötüye kullanılması olayı havayolu şirketlerinin yolculardan aldığı check in,güvenlik,hizmet bedeli vs gibi şeylerde de yok mu, onlara neden soruşturma açılmıyor? Otobüs firmaları da havayolu şirketlerinden görmüş ve uyanmışlar ki onlar da artık hizmet bedeli alıyor. Vatandaş bu şirketlerin karına ortak mı ki gider ve masraflarına da ortak olsun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000