20 Nisan 2018, Cuma 09:18:43

Havacılık sektörü sivil havacılık festivalinde buluştu

İstanbul Ticaret Üniversitesi Sivil Havacılık Topluluğu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımlarıyla havacılık sektörünün deneyimli isimleri ile üniversite öğrencilerini bir araya getirdi.
  • Bu tablo bize gurur vermeli, bu genç kardeşlerimiz daha gençliğinin baharında, kendilerine ve ülkelerine fayda sağlamak için çaba gösteriyorlar belli ki. Destek olalım, ellerinden tutalım. Beraber yürüyelim..
  • Çok komiksiniz.
  • 1000 kişiden 3 kişi kaza bela THYye girecek boşa heyecan yapmayın arkadaşlar...
  • Kimsenin haberi yok ama festival var. İşi gücü olmayanlar katılmış galiba.
  • Uçuş ekiplerinin çektiği çileler ve özlük haklarının ne kadar insanlık dışı olduğu da genç arkadaşlarımıza anlatıldı mı?..

İstanbul Ticaret Üniversitesi Sivil Havacılık Topluluğu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün  katılımlarıyla havacılık sektörünün deneyimli isimleri ile  üniversite öğrencilerini bir araya getirdi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi bünyesinde bulunan Sivil Havacılık Topluluğu 2016 yılında 18 havacılık firması  ve 1500 katılımcı ile ilkini gerçekleştirip akabinde yoğun ilgi üzerine gelenekselleştirdikleri  II.Sivil Havacılık Festivali-Havacılık Sektörü Kariyer Buluşması’nda havacılık sektörünün deneyimli isimleriyle üniversite öğrencilerini bir araya getirdi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nazım Ekren, Rektör Yardımcısı Sayın Özgür Çengel ve İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sayın Hasan Erkesim’in  Topluluk Başkanı Kadir Öztürk konuşmaları ile festivalin açılışı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen organizasyonda; havacılığa gönül vermiş ziyaretçiler ile sektörde kendi alanında başarılı olan birbirinden değerli isimleri buluşturarak havacılık sektörünü yakından tanıtmak, deneyimleri paylaşmak ve yol gösterilebilecekleri bir ortam sağlamak hedeflendi.

Firmalar ve Katılımcılar
İçlerinde Solotürk Store, Türk Yıldızları Store , THY, SunExpress  gibi 18 farklı firmadan 19 farklı katılımcı ile gerçekleşen festivalde 700’ü aşkın ziyaretçi İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi’nde bir araya geldi. Geçen yıldan farklı olarak bu yıl müzikal gösteriler ile birlikte sosyal sorumluluk konusuna da değinilerek farklılığı ve farkındalığı arttırma hedefi ile gerçekleşen etkinlikte, pilot, host ve hostes, loadmaster, dispacther, hava trafik kontrolörü, ramp kule çalışanı, eğitim pilotu, helikopter teknisyeni, uzman eğitmen ve supervisor gibi meslek alanlarında çalışan deneyimli isimler, meslekleri hakkında bilgiler verdi.

Bakan Faruk Özlü de II.Sivil Havacılık Festivalindeydi
Bilim, Sanayi ve Teknoloji  Bakanı Faruk Özlü, II. Sivil Havacılık Festivali’ne ziyarette bulundu. Festival alanını ve stantları gezen Özlü ‘’ Gençlerimiz tarafından düzenlenen bu tarz etkinliklere her zaman tam destek vereceğiz.’’ dedi.


Havacılık sektörü sivil havacılık festivalinde buluştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Ekip olmak.. ~ 5 yıl önce
Bu tablo bize gurur vermeli, bu genç kardeşlerimiz daha gençliğinin baharında, kendilerine ve ülkelerine fayda sağlamak için çaba gösteriyorlar belli ki. Destek olalım, ellerinden tutalım. Beraber yürüyelim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ERŞAN KUNERİ ~ 5 yıl önce
Caizdir!..
İstanbul Tic. Üni ~ 5 yıl önce
Çok komiksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
realite ~ 5 yıl önce
1000 kişiden 3 kişi kaza bela THYye girecek boşa heyecan yapmayın arkadaşlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Festival ~ 5 yıl önce
Kimsenin haberi yok ama festival var. İşi gücü olmayanlar katılmış galiba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Laf olsun torba dolsun. ~ 5 yıl önce
Sektöre hazirlanan gencler akın etti, kimsenin haberi yok derken iki sosyal medya karıştırın derim. Laf olsun diye genç kardeslerimize karalama yapmayin
Duyurusuz festival ~ 5 yıl önce
Facebook sayfalarında konuyla ilgili tek bir haber çıkmadı. Çok gizli düzenlendi sanırım
Gerçekler... ~ 5 yıl önce
Uçuş ekiplerinin çektiği çileler ve özlük haklarının ne kadar insanlık dışı olduğu da genç arkadaşlarımıza anlatıldı mı?..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000