31 Mart 2018, Cumartesi 11:35:18

Havacılık sektörü bir araya geliyor

İstanbul Ticaret Üniversitesi Sivil Havacılık Topluluğu, havacılık sektörünün deneyimli isimleriyle üniversite öğrencilerini bir araya getirecek.
  • Aman TGS ve THY den kimse gitmesin. Çocukların istikbali engellenir valla. Bırakın özel kuruluşlar gitsin.
  • Sevgili Airport haber, surekli Dispatch i yanlis yaziyorsunuz. Ya turkce yazin, yada ilgilizce sorun degil, ama dogru yazin. Sadece nacizane teklifim. Yanlis anlamayin. Surekli yanlis yazildigindan, sizin gibi uzman havacilik sitesine yakismiyor. Tesekkurler.
  • Sanırım yolcunun bakış açısından kalite ve hizmet seviyesi pek önemli olarak görülmediğinden ne AviRate’den ne de Skytrax’ten havacılıkta kalite ve hizmetin önemini anlatacak kimse davet edilmemiş...
  • Her yerden yırtıklık yaparak çıkmaktan vazgeçin ARFFciler, evet rahat bir kariyer (iş başa düşmedikçe ki inşallah düşmez). Bir borajet madurları vardı her haberde yorum yapan o bitti siz kaldınız, bi bitmediniz...
  • Yinne bizi görmezden gelmişiniz. Siz bu kafayla havacılığın gelceğinde olmayacaksınız. Gencler icin en iyi karyer fırsatından mahrum ediyorsunuz.
  • Helal olsun çocuklar, gururumuzsunuz.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Sivil Havacılık Topluluğu, havacılık sektörünün deneyimli isimleriyle üniversite öğrencilerini bir araya getirecek.

13 Nisan’da  İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan II. Sivil Havacılık Festivali - Havacılık Sektöründe Kariyer Buluşması’nda havacılık sektöründe operasyonel meslek dallarında çalışan personelin kendi meslek tanıtımlarını, iş hayatına girmeden hangi meslek alanlarında nasıl bir hazırlık gerektirdiği gibi konularda bilgilendirme yapılacak.

Geçen yıldan farklı olarak bu yıl müzikal gösteriler ve sosyal sorumluluk alanına da eğilerek farklılığı ve farkındalığı arttırma hedefi ile gerçekleşecek etkinlikte, Pilot, host ve hostes, load master, ramp çalışanı, dispech, hava trafik kontrolörü, ramp kula çalışanı, eğitim pilotu, akrobasi pilotu, helikopter teknisyeni, uzman eğitmen ve supervisor gibi meslek alanlarında çalışan deneyimli isimler, meslekleri hakkında bilgi verecek.

Etkinliğin ilki 7 Aralık 2016 tarihinde Dünya Sivil Havacılık gününde 18 havacılık firması ve 1500 ziyaretçinin katılımıyla gerçekleştirilmişti.  Organizasyonun içeriğinde havacılık sektörünün teknik, havayolu, dil okulları ve pilotaj işletmeleri ile gerçekleşen organizasyonun temel amacı Türkiye’de havacılığa gönül vermiş ziyaretçilerin, üniversite ve lise öğrencilerinin sektör ile alakalı sorularını cevaplandırmasını sağlamak olarak nitelendirildi.

Havacılık sektörü bir araya geliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

TGS ~ 4 yıl önce
Aman TGS ve THY den kimse gitmesin. Çocukların istikbali engellenir valla. Bırakın özel kuruluşlar gitsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dispeç yada Dispatch yada Uçuş Harekat Uzmanı ~ 4 yıl önce
Sevgili Airport haber, surekli Dispatch i yanlis yaziyorsunuz. Ya turkce yazin, yada ilgilizce sorun degil, ama dogru yazin. Sadece nacizane teklifim. Yanlis anlamayin. Surekli yanlis yazildigindan, sizin gibi uzman havacilik sitesine yakismiyor. Tesekkurler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 4 yıl önce
Sanırım yolcunun bakış açısından kalite ve hizmet seviyesi pek önemli olarak görülmediğinden ne AviRate’den ne de Skytrax’ten havacılıkta kalite ve hizmetin önemini anlatacak kimse davet edilmemiş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OFFF ~ 4 yıl önce
Her yerden yırtıklık yaparak çıkmaktan vazgeçin ARFFciler, evet rahat bir kariyer (iş başa düşmedikçe ki inşallah düşmez). Bir borajet madurları vardı her haberde yorum yapan o bitti siz kaldınız, bi bitmediniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff! ~ 4 yıl önce
Yinne bizi görmezden gelmişiniz. Siz bu kafayla havacılığın gelceğinde olmayacaksınız. Gencler icin en iyi karyer fırsatından mahrum ediyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şımarık ~ 4 yıl önce
Sizdeki bu şımarıklık nerden geliyor ? Çocuklar mükemmel iş çıkarmış, yıllardır da gece gündüz organizasyon için çalışıyorlar.Sizleri görmezden gelmeleri onları havacılıktan eksik mi tutuyor ? En iyi kariyer fırsatı mı arff ??
Şımarığa cevap ~ 4 yıl önce
En iyi kariyer fırsatı tabikide arff. 2 yıllık okulu oku sonra kpssden 60 falan al. Hop al sana 5.5 milyar maaş, meslek hayatın boyunca maks 1 görev. Daha iyisi varsa söyleyin de bilek
Havacılık Tutkunu ~ 4 yıl önce
Helal olsun çocuklar, gururumuzsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000