09 Haziran 2022, Perşembe 13:01:10

Havacılığın teknoloji devine iki ödül daha

Havacılık teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük hizmet ihracatçısı olan Hitit, yenilikçi teknolojileri ile kazandığı uluslararası ödüllerine iki yenisini ekledi.
  • Ödül duyurusunda hep aynı resmi kullanıyorlar. Böyle olunca aynı haberin tekrarı gibi oluyor. Ödül; batılıların uyduruk konularından değil, HITIT sistemini kullanarak kolay bilet alan ve checkin yapan yolcuların gönüllerinde olsun, varmı?
  • her 2-3 ayda bir PR çalışması

Havacılık teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük hizmet ihracatçısı olan Hitit, yenilikçi teknolojileri ile kazandığı uluslararası ödüllerine iki yenisini ekledi. Yeni nesil havayolu ve seyahat yazılım çözümleri ile dünya genelinde 60’a yakın havayolu ve seyahat sektörü şirketine hizmet veren Hitit, son olarak KMH medya tarafından gerçekleştirilen Global 100 ödüllerinde; Avrupa’da Yılın En İyi Yolcu Hizmet Sistem Sağlayıcısı ve Türkiye’de Yılın En İyi Havayolu ve Seyahat Bilişim Çözümleri Sağlayıcısı ödüllerine layık görüldü.

İngiltere merkezli KMH Medya tarafından, 163 ülkedeki okurların oyları ve tescilli bir seçim süreci ile kazananların belirlendiği Global 100 Awards 2022’de iki ödül birden kazanan Hitit, kurulduğu günden bu yana yerli ve yabancı birçok ödüle layık görüldü. Doğu Avrupa’nın En İyi Havacılık Yazılım firması, Avrupa’nın Öncü Yolcu Hizmet Sistem Sağlayıcısı, En İyi Havayolu Raporlama Sistemi, Yılın En Niş Teknoloji Firması, turizm alanında “Türkiye’nin En İyi Sektörel Yazılım Firması gibi ödülleri kazanan Hitit yakın zamanda da BEETECH 2020 Teknoloji Ödülleri’nde “Büyük Ölçekli Firma Kategorisi’nde “AR-GE İhracat Birincisi” ve Bilişim 500 Ödülleri’nde de “Turizm Sektörü Yazılım Birincisi” oldu.

Uluslararası ölçekli prestijli ödüller bizim için önemli bir motivasyon kaynağı

Hitit’in Global 100 ödüllerinde; Avrupa’da Yılın En İyi Yolcu Hizmet Sistem Sağlayıcısı ve Türkiye’de Yılın En İyi Havayolu ve Seyahat Bilişim Çözümleri Sağlayıcısı ödüllerini alması hakkında konuşan Hitit Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Onursal Karaağaç, “Hitit olarak, yakın geçmişte birçok önemli ödüle layık görüldük; Global 100 ödülleri de ekibimiz için bir başka büyük takdir. Yenilikçi yazılımımız ve tek noktadan hizmet sağlayabilen ürün yelpazemiz havayolu teknolojisinin her alanı için sektörel standartları iyileştirmenin yolunu açıyor. Çözümlerimiz sayesinde Avrupa ve diğer kıtalara yönelik büyümemizi sürdürüyoruz. Global 100 Awards gibi uluslararası ölçekli, prestijli ödüller bize muazzam bir motivasyon veriyor. Ayrıca; pandemi döneminin etkilerini atlatırken, ticari büyümemizi sürdürmemiz ve havayolu ve seyahat teknolojileri endüstrisindeki konumumuzu güçlendirmemiz için bizi daha da teşvik ediyor” dedi.

Havacılığın teknoloji devine iki ödül daha

Facebook Yorum

Yorumlar

Tebrikler ~ 4 ay önce
Ödül duyurusunda hep aynı resmi kullanıyorlar. Böyle olunca aynı haberin tekrarı gibi oluyor. Ödül; batılıların uyduruk konularından değil, HITIT sistemini kullanarak kolay bilet alan ve checkin yapan yolcuların gönüllerinde olsun, varmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynısı ~ 4 ay önce
her 2-3 ayda bir PR çalışması

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000