15 Temmuz 2009, Çarşamba 09:19:35

HAVAALANINDA "MİLLİ" SKANDAL!

Dünya Gençler Voleybol Şampiyonası için Meksika'ya giden Ay-Yıldızlı kafile, başkent Mexico City'de 'Nezarete' atıldı. Pasaportları ellerinden alınan antrenör ve sporcular, uyuşturucu taşıdığı gerekçesiyle tutuklananlarla aynı odada bekletildi.
  • Bildiğiniz gibi Meksikalılar genelde CÜCE olur. O nedenle, bizim uzun gençlerimizi görünce kompleks yapmış olabilirler. Ama gün gelir onların cüceleri de Türkiye'ye gelir.
  • Haber akşam gazetesine ait... Haberin başında da yazıyor zaten
  • Bu haber neredeyse kelimesi kelimesine milliyette yer aliyor, ama sabah saatlerinde sadece sizde yer aliyordu. acaba ayni ajanstan mı aldınız yoksa milliyet kaynak göstermeden sizden izinsiz mi yayinliyor?
  • Domuz gribi yok yere bunlardan başlamamış demekki! Görür o "zapatista" kılıklı "sanço-panço"lar!

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Türkiye, Meksika'da beklemediği bir davranışla karşılaştı. Dünya Gençler Voleybol Şampiyonası için bu ülkeye giden Milli Takımın tamamı, 'Nezarete' atıldı. Hem de hiçbir gerekçe gösterilmeden.

Şampiyonanın yapılacağı Tijuana kentine gitmek için önce başkent Mexico City'ye inen kafile, pasaport kontrolüne gitmeye hazırlanırken, havaalanı polisi tarafından karşılandı. Pasaportları ellerinden alınan kafiledeki antrenör ve sporcular, havaalanında tutukluların konulduğu odaya kapatıldı.
Milli Takım Baş antrenörü Mehmet Bedestenlioğlu, görevlilerle tartışırken, sorularına hiçbir yanıt alamadı. Aynı odada, bavulunda köpekler tarafından uyuşturucu bulunan iki Meksikalı da vardı. Yarım saat bu odada tutulan Ay-Yıldızlı kafile, daha sonra pasaport kontrolüne alındı ve serbest bırakıldı.

36 SAAT SÜREN YOLCULUK

Genç Bayan Milli Takımı, Tijuana kentine tam 36 saat süren bir yolculuğun ardın varabildi. Ankara'da 13 Temmuz saat 02:00'de başlayan yolculuk, Türkiye saatine göre 14 Temmuz'da saat 13.00'te sporcuların kalacağı otelde son buldu. Saat farkına uyum sağlamaları için 4 kez değişen uçakta uyumaları engellenen sporcuların bitkin düştükleri gözlendi.

DOMUZ GRİBİ KONTROLÜ

Sporcuların çilesi, Tijuana kentine gelmekle son bulmadı. Uçaktan iner inmez şampiyonanın yapılacağı spor merkezine getirilen sporcular, gece saat 01:00'de 'Domuz gribi' nedeniyle sağlık kontrolünden geçirildi. Formlar doldurulan ve doktorlar tarafından ateşleri ölçülen genç bayanlar, 02:00'de de yemeğe alındı.

HAVAALANINDA "MİLLİ" SKANDAL!

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Bildiğiniz gibi Meksikalılar genelde CÜCE olur. O nedenle, bizim uzun gençlerimizi görünce kompleks yapmış olabilirler. Ama gün gelir onların cüceleri de Türkiye'ye gelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Haber akşam gazetesine ait... Haberin başında da yazıyor zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu haber neredeyse kelimesi kelimesine milliyette yer aliyor, ama sabah saatlerinde sadece sizde yer aliyordu. acaba ayni ajanstan mı aldınız yoksa milliyet kaynak göstermeden sizden izinsiz mi yayinliyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Domuz gribi yok yere bunlardan başlamamış demekki! Görür o "zapatista" kılıklı "sanço-panço"lar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000