14 Haziran 2019, Cuma 10:13:23

Hava İş'ten uçuculara simit jesti

Hava İş Sendikası, uçuş ekiplerine mağdur olmamaları için sabahları simit ve peynir dağıtıyor.
  • Simit dağıtacağınıza, Havalimanında ki Personel yemeklerini düzelttirin. Yemeklerin tadı yok, 15 günde iki kez kıl çıktı,yemek bitince yerine yemek getirilmiyor elimizde yemek kalmadı diyor Personel, 9-5 hariçinde yemekhanede yetkili kimseyi bulamıyoruz. Önce şu yemekhaneyi düzeltmek için THY ile bağlantıya geçin ilk önce. Bırakın bu boş işleri. Personelin indirim sağlayan bir yer yok. Bir su 6-7 tl. Kemal Sunal gibi sefer tası ile evden getireceğiz artık yemeğimizi. Kaptanlar kabinler uçakta her türlü yemeğiini yiyor zaten. Yerde çalışanlara bakın.
  • Mülteci miyiz, sığınmacı mıyız ? Neyiz biz ???
  • Çok az para alıyormuş gibi eve 2 simit alıp gitmek nedir dünkü kaptan a sorarım ??
  • Kaptan lara her sey parasiz olsun . Ayda $20.000 Kazansa kaptan yine simit sirasina gecer
  • Sendika adam akilli haklarimizi korusun. Onlardan baska bisey istemiyoruz. Kaybedilen haklarimizi ne yuzle elden gitti. Lutfen ama lutfen simit verme de hakkimizi koru.
  • birileri üyelerinin sadece uçucu ekiplerden oluşmadığını anlatsın lütfen.herseyin ayarlaması uçucuya göre TİS uçucuya göre.. Diğer A.O personeli için bir düşünceniz var mı? Bize yine mi kol saati yani ???
  • Burda atıp tutan arkadaşlar 3 tane kendine 3 tane evine götüren gariban görünümlü Zenginler bu Hava-Sen ki kaptan geçen simit çay peynir yiyip sendikaya laf sokuyor sonra insanlık arkasına bakmadan kaçıyor kaptanlara güvenenin sonu çamur bataklık doğru yol belli AKT
  • Sendikamızdan Allah razı olsun. Neden ücret karşılığında vermiyor onu anlamadım. Canını dişine takan sendika yöneticilerimiz çalışanlarimiz yeterince fedakarlık yapmıyor muydu? Bir kez daha hava-is li olduğum için gururluyum.
  • Hani tgs ye yokmu :D
  • Hangi (kimin) fırından alınıyor? Kaç atne alınıyor? Kaça alınıyor? Denetleyen var mı ? Gerçek sayı nedir ? Sonuçta şu kadar dağıtıldı dense ispatı yok...

Hava İş Sendikası, uçuş ekiplerine mağdur olmamaları için sabahları simit ve peynir dağıtıyor.

Edinilen bilgiye göre; İstanbul Havalimanı'na taşınma sonrası yol sürelerinin uzamasından dolayı Hava İş Sendikası'ndan uçucu ekiplerin mağduriyetini gidermek adına simit ve peynir ikramında bulunuyor. Günlük 2 bin civarında simit ikramı yapıldığı öğrenilirken, personelin uygulamadan memnun olduğu ifade edildi 

Sendikanın kısa bir süre içerisinde çorba da dağıtacağı öğrenildi.

Hava İş'ten uçuculara simit jesti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Aha yemekhane ~ 1 gün önce
Simit dağıtacağınıza, Havalimanında ki Personel yemeklerini düzelttirin. Yemeklerin tadı yok, 15 günde iki kez kıl çıktı,yemek bitince yerine yemek getirilmiyor elimizde yemek kalmadı diyor Personel, 9-5 hariçinde yemekhanede yetkili kimseyi bulamıyoruz. Önce şu yemekhaneyi düzeltmek için THY ile bağlantıya geçin ilk önce. Bırakın bu boş işleri. Personelin indirim sağlayan bir yer yok. Bir su 6-7 tl. Kemal Sunal gibi sefer tası ile evden getireceğiz artık yemeğimizi. Kaptanlar kabinler uçakta her türlü yemeğiini yiyor zaten. Yerde çalışanlara bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neyiz ~ 1 gün önce
Mülteci miyiz, sığınmacı mıyız ? Neyiz biz ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Captan ~ 1 gün önce
Çok az para alıyormuş gibi eve 2 simit alıp gitmek nedir dünkü kaptan a sorarım ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Simit ~ 1 gün önce
Kaptan lara her sey parasiz olsun . Ayda $20.000 Kazansa kaptan yine simit sirasina gecer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Magduriyet mi? ~ 1 gün önce
Sendika adam akilli haklarimizi korusun. Onlardan baska bisey istemiyoruz. Kaybedilen haklarimizi ne yuzle elden gitti. Lutfen ama lutfen simit verme de hakkimizi koru.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hava-iş'e ~ 2 gün önce
birileri üyelerinin sadece uçucu ekiplerden oluşmadığını anlatsın lütfen.herseyin ayarlaması uçucuya göre TİS uçucuya göre.. Diğer A.O personeli için bir düşünceniz var mı? Bize yine mi kol saati yani ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçucu ~ 2 gün önce
İmzaladıkları Tis dahi uçucuları kapsamıyor birader, sen hayırdir?
Çava reş ~ 2 gün önce
Burda atıp tutan arkadaşlar 3 tane kendine 3 tane evine götüren gariban görünümlü Zenginler bu Hava-Sen ki kaptan geçen simit çay peynir yiyip sendikaya laf sokuyor sonra insanlık arkasına bakmadan kaçıyor kaptanlara güvenenin sonu çamur bataklık doğru yol belli AKT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
At yalanı ~ 1 gün önce
Severler inananı ayrıca o adam da aidat oduyormu ödüyor boş konusma da adam sansınlar
Kaptan ~ 1 gün önce
3 tane kendine, 3 tane evine götüren 1 tane kabin memuru, 1 tane kaptan göster... söz terbiyeli olucam !!!
Hava-is ~ 2 gün önce
Sendikamızdan Allah razı olsun. Neden ücret karşılığında vermiyor onu anlamadım. Canını dişine takan sendika yöneticilerimiz çalışanlarimiz yeterince fedakarlık yapmıyor muydu? Bir kez daha hava-is li olduğum için gururluyum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Koşşş ~ 2 gün önce
Hani tgs ye yokmu :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FATURA ~ 2 gün önce
Hangi (kimin) fırından alınıyor? Kaç atne alınıyor? Kaça alınıyor? Denetleyen var mı ? Gerçek sayı nedir ? Sonuçta şu kadar dağıtıldı dense ispatı yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanane ~ 2 gün önce
Sen ne yapacan kaç tane dagıtıldı ne kadara alındı sen simidini yemeye bak yorma kafanı, fırınmı açaçan sanki

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000