07 Ekim 2019, Pazartesi 08:41:09

Hamile yolcu fenalaştı... Uçak acil iniş yaptı!

Oman Air'a ait Londra-Maskat seferini yapan Boeing 787-9 tipi yolcu uçağı, Tebriz Uluslararası Havalimanı'na acil iniş yaptı.
  • Hamile yolcuya charge edilmeli
  • Cumartesi gecesi de British Airways, BA9, LHR-BKK, B777, G-YMMB, uçağı da Hazar Denizi üzerinden geri döndü. 20,000 feete indi ve yolu üzerinde Bakü, Trabzon, Ankara, İzmir dururken devam edip Atina'ya indi. Hasta desen olmaz, kabin basıncı desen, daha düşük irtifaya inerdi, demek çok da acil olmayan bir durum oldu. Belki de camı çatladı. Ama, asıl sorun, bu uçağın, acil bir durumda bile ta doğudan batıya Türk havasını kat ederek, Türkiye'ye inmeyi tercih etmemesi. Teknik soruna müdahale edecek kimse yok desek, THY'de de 777 var ve bakımları gayet güzel yapılıyor. Sorun başka.

Oman Air'a ait Londra-Maskat seferini yapan Boeing 787-9 tipi yolcu uçağı, Tebriz Uluslararası Havalimanı'na acil iniş yaptı.

İran'ın Doğu Azerbaycan Havalimanları Genel Müdürü Ramin Azeri, Londra-Maskat seferi yapan Umman'a ait Boeing 787-9 Deamliner tipi yolcu uçağının dün yerel saatle 15.55'te Tebriz'e acil iniş yaptığını söyledi. Hamile bir yolcunun fenalaşması nedeniyle uçağın iniş yaptığını söyleyen Azeri, 6 haftalık hamile kadına gerekli müdahalenin yapıldığını ve kadının hastaneye kaldırıldığını belirtti.

Azeri, yolcu uçağının hamile kadının uçaktan indirilmesinden sonra Maskat seferine devam edeceğini söyledi.

Hamile yolcu fenalaştı... Uçak acil iniş yaptı!

Facebook Yorum

Yorumlar

Zarar ~ 10 ay önce
Hamile yolcuya charge edilmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sürücü ~ 10 ay önce
Cumartesi gecesi de British Airways, BA9, LHR-BKK, B777, G-YMMB, uçağı da Hazar Denizi üzerinden geri döndü. 20,000 feete indi ve yolu üzerinde Bakü, Trabzon, Ankara, İzmir dururken devam edip Atina'ya indi. Hasta desen olmaz, kabin basıncı desen, daha düşük irtifaya inerdi, demek çok da acil olmayan bir durum oldu. Belki de camı çatladı. Ama, asıl sorun, bu uçağın, acil bir durumda bile ta doğudan batıya Türk havasını kat ederek, Türkiye'ye inmeyi tercih etmemesi. Teknik soruna müdahale edecek kimse yok desek, THY'de de 777 var ve bakımları gayet güzel yapılıyor. Sorun başka.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Savaş ~ 10 ay önce
Savaş bçlgesi mi EU mu.. sence hangisi"?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000