11 Mayıs 2019, Cumartesi 09:43:57

Hakaretler yağdıran kadın yolcu adli kontrolle serbest

İstanbul Havalimanı'ndan Bodrum'a gidecek tarifeli seferin gecikmesi nedeniyle çıkan tartışmada Çelebi personeline hakaretler yağdıran kadın yolcu adli kontrolle serbest bırakıldı.
  • videoda görmüyor musunuz orada bulunan herkes kadına tepki gösteriyor, birisi de ama görevli de kadını tahrik etti vs demiyor..nasıl bir zihniyettesiniz merak ettim böyle birşey söyleyebiliyorsunuz? akraba arkadaşlık vs mi? yoksa siz de aynı tarz yolculardan mısınız? yazık..
  • Gorevlide akil yokmus araya siyaseti karistiricakti o da iktidara falan sallayacakti en az 1 yil icerdeydi kafasini kullanamamis
  • bu tiplerde her yerde çıkmaya başladı. papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorlar. Fazla sözcü okumaktan herhalde.
  • Giyotin isteriz
  • En ağır şekilde cezalandırılması gerekir.Havaalanlarında sefer aksaklıklarında bilgilendirme anonsları yapılıyor.Trk tek yolculara bilgi vermek zorunluluğu yok.Herkes haddini bilmeli.
  • Abartmayın isterseniz idam edilsin. Ne olacakı hakaret suçundan tutukşama mı bekliyordunuz?
  • İçeriye bir girseydi..."teması" görürdü..... !!!
  • Alsana Adelet
  • Memlekette adam adamı vuruyor tutuksuz yargılanıyor,adli kontrolle serbest kalıyor bu kadına da farklı bir şey yapmazlardı tabii. Aynı hakareti ensesi kalınlara,iktidar yöneticilerine yapsaydı görürdük serbest kalır mıydı? Yolda arabayla giderken baltayı yanındaki kamyona sallayan adamı dünyada hangi aklı başında ülkede görürsünüz? Sosyal medyada yer almasaydı tutuklanmazdı. Ya da köprü de drift yapanları? Cezası 108 tl. İstediğini yap öde serbest kal. Kaldırımlar otopark olmuş,motorlar vızır vızır kaldırımlarda gidiyor,yaya geçidinde duran yok,kadın,çocuk taciz,tecavüz ve öldürmede dünyada ilk sıralardayız,hemen herkesin arabasında sopa,bıçak vs var,polis hırsız yakalıyor tam 210 sabıkası var,devletin ağırlığı bitmiş,heryerde kaos var,insanlar barut fıçısı ama zenginleştik,büyüdük,kalkındık masalları anlatılıyor. Adaletin bittiği,caydırıcı kanunların olmadığı olsa bile uygulanmadığı,adamına göre muamelenin olduğu ülke hiçbir şekilde ileri gidemez,gidemiyor da ama kimin umurunda?
  • Taner e yumruk atan hapise, Kilicdar a yumruk atanla bu kadina ayni ceza,

İstanbul Havalimanında uçağın rötar yapması sonucu yer hizmeti personeline hakaret eden kadın hakkında, sevk edildiği adli makamlarca adli kontrol hükümleri uygulandı.

İstanbul Havalimanında 26 Nisan'da İstanbul-Bodrum seferini yapan uçağın rötar yapması sonucu yer hizmeti personeli T.S’ye ağır hakaretlerde bulunan yolcu F.F.E. adlı kadın hakkında Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.

Kısa sürede sosyal medya ve basın kuruluşlarında yayılan görüntülerin ardından başlatılan soruşturma sonucunda F.F.E., İstanbul Havalimanı Şube Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından ‘hakaret’ suçundan adli makamlara sevk edildi. F.F.E. hakkında sevk edildiği adli makamlarca adli kontrol hükümleri uygulandı. 

Hakaretler yağdıran kadın yolcu adli kontrolle serbest

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

yok artık ~ 4 ay önce
videoda görmüyor musunuz orada bulunan herkes kadına tepki gösteriyor, birisi de ama görevli de kadını tahrik etti vs demiyor..nasıl bir zihniyettesiniz merak ettim böyle birşey söyleyebiliyorsunuz? akraba arkadaşlık vs mi? yoksa siz de aynı tarz yolculardan mısınız? yazık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsimsiz ~ 4 ay önce
Herhalde sen bu kadının yakın mısın yoksa bu kadar savunmadım Yer hizmetleri ne yapsın Kadının şımarık olduğu her halinden belli zaten gariban birisi olsaydı çoktan cezayı almıştı demek ki arkası sağlam Kadında zaten ona güveniyor Bunları otobüs bile fazla
İsimsiz ~ 4 ay önce
Biz kadını tahrik ettiğini niye göremedik acaba Bir tek sen nasıl gördün Yoksa kadın bir tek sana mı söyledi
OgrenciPilot ~ 4 ay önce
Gorevlide akil yokmus araya siyaseti karistiricakti o da iktidara falan sallayacakti en az 1 yil icerdeydi kafasini kullanamamis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
+1 ~ 4 ay önce
Kesinlikle doğru.
yav he he ~ 4 ay önce
bu tiplerde her yerde çıkmaya başladı. papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorlar. Fazla sözcü okumaktan herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Umit ~ 4 ay önce
Guzel
Sisi2 ~ 4 ay önce
Giyotin isteriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Temas ~ 4 ay önce
En ağır şekilde cezalandırılması gerekir.Havaalanlarında sefer aksaklıklarında bilgilendirme anonsları yapılıyor.Trk tek yolculara bilgi vermek zorunluluğu yok.Herkes haddini bilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 4 ay önce
Abartmayın isterseniz idam edilsin. Ne olacakı hakaret suçundan tutukşama mı bekliyordunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plt. ~ 4 ay önce
İçeriye bir girseydi..."teması" görürdü..... !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cacık ~ 4 ay önce
Alsana Adelet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şaşırdık mı? ~ 4 ay önce
Memlekette adam adamı vuruyor tutuksuz yargılanıyor,adli kontrolle serbest kalıyor bu kadına da farklı bir şey yapmazlardı tabii. Aynı hakareti ensesi kalınlara,iktidar yöneticilerine yapsaydı görürdük serbest kalır mıydı? Yolda arabayla giderken baltayı yanındaki kamyona sallayan adamı dünyada hangi aklı başında ülkede görürsünüz? Sosyal medyada yer almasaydı tutuklanmazdı. Ya da köprü de drift yapanları? Cezası 108 tl. İstediğini yap öde serbest kal. Kaldırımlar otopark olmuş,motorlar vızır vızır kaldırımlarda gidiyor,yaya geçidinde duran yok,kadın,çocuk taciz,tecavüz ve öldürmede dünyada ilk sıralardayız,hemen herkesin arabasında sopa,bıçak vs var,polis hırsız yakalıyor tam 210 sabıkası var,devletin ağırlığı bitmiş,heryerde kaos var,insanlar barut fıçısı ama zenginleştik,büyüdük,kalkındık masalları anlatılıyor. Adaletin bittiği,caydırıcı kanunların olmadığı olsa bile uygulanmadığı,adamına göre muamelenin olduğu ülke hiçbir şekilde ileri gidemez,gidemiyor da ama kimin umurunda?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MBA USA ~ 4 ay önce
Taner e yumruk atan hapise, Kilicdar a yumruk atanla bu kadina ayni ceza,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sisi ~ 4 ay önce
Giyotin gelsin idamin geleceği yok

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000