01 Şubat 2011, Salı 10:57:12

GÜMRÜK MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

İstanbul Gümrük ve Muhafaza Müdürlüğü’nde bir süre önce yaşanan yolsuzluk ve rüşvet olayının ardından, Gümrük Müsteşarlığı’nda geniş çaplı operasyon yapıldı. Aralarında İstanbul, Ankara ve Antalya gümrük müdürün de bulunduğu, 7 gümrük müdürü görevinden alındı.
  • bu işin aslı ne acaba alınma sebebleri
  • değişen bişe olmayacak...balığın başı duruyor...düzen...
  • Aci ama sisteme olan guven yitirilince sonuc bu oluyor, bence de yeni cebini dolduracak adamlar gorevlerine atandi. Belki insanlarin hepsini ayni kefeye koymak yanlis ama TR'de yetki verilen insanlarin yaptiklarini tekrar tekrar gorunce insanin guveni kayboluyor.
  • Bir önceki müdür ve memurlar "ihya" oldular sıra yeni müdür ve memurlarda...devran böyle sürüp gider...
Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararına göre, adı yolsuzluk ve rüşvet iddiasına karışan İstanbul Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Lütfi Ekinci görevinden alındı. Ayrıca, Ankara Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Ahmet Arslantaş, Antalya Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Fevzi Gülcan, Hopa Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Mehmet Hilmi Türkoğlu, Sinop Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Nurettin Cengiz, Habur Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Rifat Bolat ile Gürbulak Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Hasan Demirci görevinden alındı.

Gümrük Müsteşarlığı, Gümrükler Genel Müdürlüğüne aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Remzi Akçin atandı. AB ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığına Hasan Köseoğlu, I. Hukuk Müşavirliğine Suavi Önal, Samsun Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Serkan Işık, Malatya Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Mehmet Karabağ, Gaziantep Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Trabzon Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Fikret Erol, Trabzon Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Gaziantep Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Semih Baydemir atandı.

İstanbul Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Bursa Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Tevfik Usta, Bursa Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Mersin Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Süleyman Tosun, Mersin Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Gümrük Başmüfettişi Murat Kahraman Ankara Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Mustafa Işık, Antalya Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Ragibe Coşkun Sinop Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Akif Sayan, Habur Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Hasan Eken Gürbulak Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Mehmet Çelebi, Hopa Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne İskenderun Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Ömer Ersoy, İskenderun Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Hakkari Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Tahsin Cömert, Hakkari Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Şükrü Ünlüoğlu atandı.
GÜMRÜK MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
bu işin aslı ne acaba alınma sebebleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
değişen bişe olmayacak...balığın başı duruyor...düzen...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Aci ama sisteme olan guven yitirilince sonuc bu oluyor, bence de yeni cebini dolduracak adamlar gorevlerine atandi. Belki insanlarin hepsini ayni kefeye koymak yanlis ama TR'de yetki verilen insanlarin yaptiklarini tekrar tekrar gorunce insanin guveni kayboluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bir önceki müdür ve memurlar "ihya" oldular sıra yeni müdür ve memurlarda...devran böyle sürüp gider...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000