16 Mayıs 2024, Perşembe 13:13:21

Gulfstream G700 için EASA'dan onay aldı

Uçak üreticisi Gulfstream'in son modeli olan Gulfstream G700 için sevindirici bir haber geldi.
  • İtibarı uçaklar,saraylar,araba filosuyla kazandığını sananların tasarruf diye bundan da bir tane alıp filoya eklemesi gerek...

Uçak üreticisi Gulfstream'in son modeli olan Gulfstream G700 için sevindirici bir haber geldi. Gulfstream, Mart ayının sonunda Federal Havacılık İdaresi (FAA) tarafından G700'ün tip onayını aldığını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından, şirketin Avrupa'ya teslimatları için gerekli adımların atılabileceği belirtilmişti.

Şimdi ise, neredeyse bir buçuk ay sonra, bir sonraki iyi haber geldi. G700, 15 Mayıs'ta Avrupa Havacılık Emniyet Ajansı (EASA) tarafından da tip onayını aldı. Bu, uçağın Avrupa pazarına yönelik teslimatlarının önünü açıyor ve Gulfstream'in küresel pazardaki rekabet gücünü daha da artırıyor.

LÜKS VE PERFORMANS BİR ARADA

Gulfstream'in en son teknoloji ürünü olan G700, lüks ve performansı bir araya getiren bir jet olarak öne çıkıyor. Bu sertifikasyonlar, G700'ün dünya genelindeki operasyonel yeteneklerini ve kullanılabilirliğini artırarak, müşterilere daha geniş bir hizmet yelpazesi sunma potansiyelini güçlendiriyor.

Gulfstream'in CEO'su, bu son gelişmenin, şirketin küresel pazardaki lider konumunu güçlendirmeye ve müşterilere dünya çapında en iyi hizmeti sunmaya yönelik kararlılıklarını yansıttığını belirtti. Bu sertifikasyonlar, Gulfstream'in gelecekteki büyüme ve başarı hedeflerine ulaşmasına katkı sağlayacak önemli kilometre taşları olarak değerlendiriliyor.

©AirportHaber.com
 

Gulfstream G700 için EASA'dan onay aldı

Yorumlar

G700 ~ 7 gün önce
İtibarı uçaklar,saraylar,araba filosuyla kazandığını sananların tasarruf diye bundan da bir tane alıp filoya eklemesi gerek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000