12 Ağustos 2009, Çarşamba 08:05:58

Guiza için özel uçak tutuldu

F.Bahçe, Makedonya ile yapılacak milli maçtan zinde dönmesi için özel uçak tuttu...
  • Taraftarlar arsında ki sorunların en büyük sorumlusu MEDYA'dır.Kına isteyene alasını gönderirim.
  • kına kına evet kınanın iyi geldiği söyleniyor bu tür yaralara :) boşverelim bunları, geniş olalım biraz. salla gitsin.
  • yukarıdaki resmi kınıyorum, taraftarları kışkırtıcı buluyorum.

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sezon sorunlar yaşadığı golcüsü Daniel Güiza sezona fırtına gibi girdi. Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler ve Daum da ‘Okçu’ için her türlü imkânlarını seferber etmeye başladı. Bu sezon oynadığı maçlarda 5 gole ulaşan İspanyol golcü için özel uçak kiralandı.

GÖNLÜNÜ FETHETTİLER

İspanya Milli Takımı’nın Makedonya ile deplasmanda oynayacağı özel maç için Makedonya’ya giden Güiza, bugünkü mücadelenin ardından F.Bahçe yönetiminin tahsis ettiği özel uçakla Türkiye’ye gelecek. Normal şartlar altında milli takım kafilesiyle İspanya’ya dönüp tarifeli uçakla İstanbul’a gelmesi gereken Güiza’nın hem yorulmamasını hem de Sivas maçına dinlenerek çıkmasını isteyen sarı-lacivertli yönetim bu yola başvurdu.
İSPANYA Futbol Federasyonu ve teknik direktör Del Bosque’den izin alan yöneticiler Güiza’ya ne kadar değer verdiklerini de gösterirken, oyuncunun da gönlünü fethettiler.

ANTRENMANA YETİŞİYOR

Guiza'nın, Makedonya’dan İspanya’ya oradan Türkiye’ye uzun bir yolculuk yaparak yorulmasını istemeyen yönetim, özel uçak için yaklaşık 10 bin Euro gözden çıkarttı. Maçtan sonra direk havalimanına geçecek olan Güiza evinde dönüp perşembe idmanda yer alacak. Güiza böylece maç bitiminde Makedonya ile İspanya arasındaki 2100 km’lik mesafeyi kat etmek zorunda kalmadan, Makedonya’dan özel uçakla 600 km yaparak İstanbul’a gelecek.

Vatan

Guiza için özel uçak tutuldu

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Taraftarlar arsında ki sorunların en büyük sorumlusu MEDYA'dır.Kına isteyene alasını gönderirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kına kına evet kınanın iyi geldiği söyleniyor bu tür yaralara :) boşverelim bunları, geniş olalım biraz. salla gitsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yukarıdaki resmi kınıyorum, taraftarları kışkırtıcı buluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000