30 Nisan 2009, Perşembe 08:16:37

Grev, askıya alındı

Belçika havayolları şirketi "Brussels Airlines" pilotları, bu sabah başlatmayı planladıkları süresiz grevi askıya aldıklarını bildirdi...
  • BİR MANTIK DÜŞMANI NASİP ALMAMIŞ BOŞ BOĞAZI, KİMİN NE İŞ YAPTIĞINI BİLMEYEN, DÜŞÜNMEKTEN ACİZ BİR "GARİBE"YE LAF YETİŞTRİYORSUNUZ. O KİMKİ??? NE ONUN GİBİ İNSANLIK FUKARASI ŞAHISLAR VERDİ BİRTAKIM HAKLARI, NEDE TOPLUMUN ASAYİŞ VE HUZURUNDAN SORUMLU POLİSLER. O POLİSLERİ, SENDİKALARI, DEVLET'E AİT KURUMLARI, DIŞ GÜÇLERE KARŞI İSTİHBARAT VE SİLAHLI KUVV.'LERİ VE BİRÇOĞUNU AYNI MANTIK VE İRADE SUNMUŞTUR TOPLUMLARA.YETERKİ HAKLI DAVANIN DEMOKRATİK YOLLARLA DİMDİK DURUŞUNLA TAKİPÇİSİ OL YETER!!!!
  • Hakkini aramayi devlete kafa tutmak olarak algilayan ve bunun sopa ile cezlandirlmasini savunan luleli lions kardes. Sen hayatinda kac kere baskalarinin hakki ve hukku icin dayak yeme erdemini gosterebildin. Yureginde yetmez zaten. Devlet herkesin devleti polisde herkesin polisi. Devlet vatandasinin huzur guven refah ve rahatini saglamak ile gorevlidir. Hakkini arayanlari rum eokacilari gibi gorup saldirmak icin deil.
  • Devletin her dediği, her yaptığı doğru olsaydı ne susurluk olurdu, ne jitem, ne ergenekon ne de faili meçhullar...devlet vatandaşı için vardır. vatandaş devleti için değil. Sendikaların gücünü devlet kendi eliyle 1mayıs 77 de başlattığı olaylarla 12eylül darbesiyle kırmıştır. Sendikalara söz söylemeden önce nasıl bu hale geldiklerine, çok sevgili devletin ve türk polisinin katkılarına bakmanı dilerim.
  • Devlete karşı gelenlere haddini bildirecek polislerin de çoğunun babası işçi...sendika, grev, lokavt, miting kötü birşeymiş gibi algılanıyo ama bu sanırım yaşadığı yere, tabi olduğu hukuğa uyum sağlayamamış, 12Eylül'ün yarattığı bencil laleli lionsların vizyonsuzluğu nedeniyle...kendi iş yeri olmayan herkes işçidir. Güzel günler göreceğiz çocuklar...
  • Türkiye'de sendikacılığı "inatlaşma"dan ve kafa tutmadan ibaret sananlara örnek olsun bu arkadaşlar. Neyse, Türk Polisi yarın onlara "dik kafalılık"ın ne demek olduğunu da, "Devlete kafa tutmaya kalkmanın sonuçlarını öğretir güzelce... :)

Pilotlar ile şirket yöneticileri arasındaki uzlaşma toplantısının ardından yapılan açıklamada, sendikalar ile yönetim arasında görüşmelerin gelecek haftalarda devam edeceği duyuruldu.

Şirket yönetimi, yaşanan ekonomik kriz döneminde grev eyleminin olumsuz etkileri üzerinde durarak, söz konusu krizin son bulmasıyla şirketin durumunun düzeleceğine olan inancı dile getirdi.

Pilotlar, dün yaptıkları açıklamada, bu sabah yerel saatle 05.00'den itibaren greve başlayacaklarını bildirmişler, gerekçe olarak 55 yaş ve üstündeki pilotların işlerine son verilmesi, dinlenme saatlerinin kısıtlanması ve maaşların dondurulması gibi uygulamaları göstermişlerdi.

Grev, askıya alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 13 yıl önce
BİR MANTIK DÜŞMANI NASİP ALMAMIŞ BOŞ BOĞAZI, KİMİN NE İŞ YAPTIĞINI BİLMEYEN, DÜŞÜNMEKTEN ACİZ BİR "GARİBE"YE LAF YETİŞTRİYORSUNUZ. O KİMKİ??? NE ONUN GİBİ İNSANLIK FUKARASI ŞAHISLAR VERDİ BİRTAKIM HAKLARI, NEDE TOPLUMUN ASAYİŞ VE HUZURUNDAN SORUMLU POLİSLER. O POLİSLERİ, SENDİKALARI, DEVLET'E AİT KURUMLARI, DIŞ GÜÇLERE KARŞI İSTİHBARAT VE SİLAHLI KUVV.'LERİ VE BİRÇOĞUNU AYNI MANTIK VE İRADE SUNMUŞTUR TOPLUMLARA.YETERKİ HAKLI DAVANIN DEMOKRATİK YOLLARLA DİMDİK DURUŞUNLA TAKİPÇİSİ OL YETER!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hakkini aramayi devlete kafa tutmak olarak algilayan ve bunun sopa ile cezlandirlmasini savunan luleli lions kardes. Sen hayatinda kac kere baskalarinin hakki ve hukku icin dayak yeme erdemini gosterebildin. Yureginde yetmez zaten. Devlet herkesin devleti polisde herkesin polisi. Devlet vatandasinin huzur guven refah ve rahatini saglamak ile gorevlidir. Hakkini arayanlari rum eokacilari gibi gorup saldirmak icin deil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Devletin her dediği, her yaptığı doğru olsaydı ne susurluk olurdu, ne jitem, ne ergenekon ne de faili meçhullar...devlet vatandaşı için vardır. vatandaş devleti için değil. Sendikaların gücünü devlet kendi eliyle 1mayıs 77 de başlattığı olaylarla 12eylül darbesiyle kırmıştır. Sendikalara söz söylemeden önce nasıl bu hale geldiklerine, çok sevgili devletin ve türk polisinin katkılarına bakmanı dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Devlete karşı gelenlere haddini bildirecek polislerin de çoğunun babası işçi...sendika, grev, lokavt, miting kötü birşeymiş gibi algılanıyo ama bu sanırım yaşadığı yere, tabi olduğu hukuğa uyum sağlayamamış, 12Eylül'ün yarattığı bencil laleli lionsların vizyonsuzluğu nedeniyle...kendi iş yeri olmayan herkes işçidir. Güzel günler göreceğiz çocuklar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Türkiye'de sendikacılığı "inatlaşma"dan ve kafa tutmadan ibaret sananlara örnek olsun bu arkadaşlar. Neyse, Türk Polisi yarın onlara "dik kafalılık"ın ne demek olduğunu da, "Devlete kafa tutmaya kalkmanın sonuçlarını öğretir güzelce... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000