12 Haziran 2022, Pazar 08:47:11

Gizemli uçak bulundu pilotu aranıyor

Bulgar makamları, birçok Avrupa ülkesinde izinsiz uçuş yapan gizemli bir pilotu arıyor.
  • Oben hocadır diyecem :)Bugünlerde ortalıkta yok farkındaysanız.
  • Anonim uyuşturucu teslimatı yapıyorlar. Yaygın bir yol. How to sell drugs online (fast) adlı diziye de konu olmuştu ve yazılım mezunuyum bilgisayar yapısı gereği arka planda ilginç işler döndürmeye çok müsait
  • O benim
  • Silvestir Stallone filmi var uçakla gezip operasyon yapıyorlar filimde.Buda sanki böyle.cia gizli operasyon filim gibi ya
  • Hava sahalari bu kadar kolay delinirmi ya? Ucak kapali olan Tirgovesti havalimanina iniyor kimse bilmiyor duymuyor gormuyor taaki kapali pistinde tahil urunu kurutan bolge halki polise haber verinceye kadar. Yapilan incelemde parmak izi yok delil yok. Kim olduklari neden Bulgaristana geldkleri belli degil.

Bulgar makamları, birçok Avrupa ülkesinde izinsiz uçuş yapan gizemli bir pilotu arıyor.

Çarşamba akşamı ülkenin hava sahasında küçük bir uçak tespit edildiğinde Bulgar savunma güçleri, yüksek alarma geçirildi.

İçişleri Bakanı Boiko Rashkov'a göre, iki kişilik Beechcraft uçağı görünüşte Macaristan'dan kalktı ve Polonya ile Slovakya üzerinden uçtu.

Pilotun kısa bir süre Sırbistan ve Romanya'ya geçiş yaptıktan sonra Karadeniz yakınlarına indiğine inanılıyor.

60 yaşındaki uçak nihayet Buhovtsi'nin kuzeydoğu bölgesindeki özel bir havaalanının pistinde yeni inmiş halde bulundu. Bir brandayla kapatılmıştı ve mürettebattan hiçbir iz yoktu.

Bulgaristan Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, şüpheli uçağın uçuş planı olmadığı, vericilerini devre dışı bıraktığı ve radyo mesajlarına veya görsel sinyallere yanıt vermediği belirtildi.

Savaş jetleri müdahalede bulunamadı

Beechcraft uçağı Macar ve Romen savaş uçakları tarafından da izlendi.

Bulgaristan Savunma Bakanı Dragomir Zakov gazetecilere verdiği demeçte, uçağın "hiçbir zaman bir tehdit oluşturmadığını" söyledi ve ekledi:

"Çok düşük irtifada ve düşük hızda uçuyordu, bu da askeri jetlerin müdahalesini zorlaştırdı" dedi.

Bulgaristan'ın doğusundaki Varna savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Gizemli uçak bulundu pilotu aranıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Kesin ~ 4 ay önce
Oben hocadır diyecem :)Bugünlerde ortalıkta yok farkındaysanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CCD ~ 4 ay önce
Anonim uyuşturucu teslimatı yapıyorlar. Yaygın bir yol. How to sell drugs online (fast) adlı diziye de konu olmuştu ve yazılım mezunuyum bilgisayar yapısı gereği arka planda ilginç işler döndürmeye çok müsait

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Benim ~ 4 ay önce
O benim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayır ~ 4 ay önce
Hayır benim
Çenem meleklri filmi ~ 4 ay önce
Silvestir Stallone filmi var uçakla gezip operasyon yapıyorlar filimde.Buda sanki böyle.cia gizli operasyon filim gibi ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hava sahasi ~ 4 ay önce
Hava sahalari bu kadar kolay delinirmi ya? Ucak kapali olan Tirgovesti havalimanina iniyor kimse bilmiyor duymuyor gormuyor taaki kapali pistinde tahil urunu kurutan bolge halki polise haber verinceye kadar. Yapilan incelemde parmak izi yok delil yok. Kim olduklari neden Bulgaristana geldkleri belli degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kamera ~ 4 ay önce
Mobese şart

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000