20 Şubat 2024, Salı 09:02:33

'Gizemli Seyahat'e yoğun talep!

Bir havayolu şirketi, nereye doğru yapılacağını açıklamadığı bir uçuş için bilet satmaya başladı.
  • Nereye harcayacağını sapıtanlar
  • Eee pasaport güçlü olunca istediğin an istediğin yere özgürce gidersin, böyle seyahatler yapar,deneyimler yaşarsın haliyle...

Bir havayolu şirketinin gizemli uçuş teklifi o kadar popüler oldu ki, “dakikalar içinde” 1.000’den fazla kişi bu gizli deneyime kaydoldu.

SAS (Scandinavian Airlines İskandinavya Havayolları), sık uçan yolcu programı üyelerine yönelik bu teklifi, uçuşun Kopenhag Havalimanı’ndan “birkaç saat” süreceği yönündeki tek ipucuyla başlattı. Yolculuk, 5 Nisan’da başlayacak ve üç gün sonra geri dönecek. Yolcular, gidecekleri yeri ancak uçağa bindikten sonra öğrenecekler.

SAS Genel Müdür Yardımcısı ve Ticaret Direktörü Paul Verhagen, uçuşa olan talebin “heyecan verici” olduğunu söyledi. Verhagen, “Diğer meraklılarla maceralı ve gizemli bir yolculuğa çıkma ve bu yolda yeni bağlantılar ve dostluklar bulma ihtimali gerçekten heyecan verici” dedi.

Kayıt olan yolcuların koltuk için 30.000 mil harcaması gerekiyordu. Ancak bu teklif çok popüler olduğu için kayıtlar sadece 24 saat sonra kapandı ve şanslı kazananlar, başvuruların arasından rastgele olarak seçilecek.

Bu oldukça ilginç bir teklif olsa da, aslında bir havayolunun bu şekilde sunduğu ilk gizemli uçuş teklifi değil. Örneğin Wizz Air, geçtiğimiz yıl Venedik’ten Suudi Arabistan’a yolcu uçurduğunda benzer bir deneyim sundu. Düşük maliyetli havayolu önümüzdeki ay Londra Gatwick’ten başka bir uçuş daha gerçekleştirecek. Bu uçuşta, yolculara yalnızca bagajlarını hangi iklime göre hazırlamaları gerektiği söylenecek.

Air New Zealand birkaç yıldır “gizemli kaçış” seyahatleri sunuyor. Bu seyahatler sadece ülke içi hedeflere gerçekleştiriliyor ve yolcular, çoğunlukla yolculuktan bir gün önce (bazı durumlarda üç gün önce veya havaalanına ulaştıklarında) nereye gideceklerini öğreniyor.

'Gizemli Seyahat'e yoğun talep!

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Parayı ~ 2 ay önce
Nereye harcayacağını sapıtanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İyi çalışıp iyi kazanmak ~ 2 ay önce
İyi kazanıp kazandığını istediği gibi harcamak ülkemizde olduğu gibi nüfusun sadece belli bir kesiminin yapabileceği bir hak olmamalı. İyi çalıştıktan sonra kapıcısı da siyasetçisi de bir olöası ne güzel. Darısı ülkece başımıza
Gizemli seyahat ~ 2 ay önce
Eee pasaport güçlü olunca istediğin an istediğin yere özgürce gidersin, böyle seyahatler yapar,deneyimler yaşarsın haliyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sadece pasaport mu? ~ 2 ay önce
Ekomomisi güçlü. İnsanı iyi eğitimli ve saygın. Yani pek bizde olmayan şeyler
Sadece pasaport mu'ya ~ 2 ay önce
Pasaportun gücü bahsettiğin şeylerle ve adalet,eşitlik,insana değer ve önem,eğitim sistemi ve kalitesiyle olur zaten...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000