21 Temmuz 2016, Perşembe 10:51:09

Giresun'daki kazayla ilgili flaş iddia!

Giresun’un Alucra kırsalında 6 Temmuz günü düşen helikopterle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.
  • Şuan hükümet tarafından yapılan herşey "Fetö" dedikleri oluşuma adlediliyor."Komik" arkadaşın yaptığı mubalada haklılık payı vardır.
  • 'Dünyada bizim kadar askeri uçak ve helikopteri düşen başka bir ülke yok' bu cümle ne kadar doğru, istatistikti verilerin açıklanması lazım, örneğin binde şu kadar diye.
  • Geçen Maslak'da kaza oldu. Emir okyanus ötesinden gelmiş diyorlar. Harbiden sıyırdı millet
  • Ya delirmişler tamamda artık sisli havayıdamı feto yaptı ya mantık biraz ya saçmalamayın
  • Feyoyu yanında tutan ne oluyor. Kandirilmis mı oluyor
  • "OKYANUS ÖTESİNDEKİ EFENDİ" deyince o malum zat akla geliyor ama bu imaj yanıltıcı.Esas efendi "Efendi"'nin boynundaki tasmayı tutan Pentagon ve Cia.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Giresun’un Alucra kırsalında 6 Temmuz günü düşen helikopterle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Yeni Asır gazetesinin yazarı Zafer Şahin, darbe girişimi sonrası kaleme aldığı yazısında helikopter kazasının darbenin ilk adımı olduğunu iddia etti.

“Darbenin ilk işareti Giresun’da düşen helikopter” sözleriyle yazısına başlayan Zafer Şahin, yazısına şöyle devam etti:

“FETÖ’cü ihanet şebekesinin 15 Temmuz darbe kalkışmasına destek veren rütbelilerin büyük bölümü Hava Kuvvetleri ve Jandarma’dan. Bazılarının 'Böyle darbe mi olur' diye küçümsemeye çalıştığı 15 Temmuz vakası, aslında her ayrıntısı önceden planlanmış bir ihanet operasyonu. FETÖ’nün darbe planlarını özellikle jandarma birlikleri üzerine kurguladığı ve hazırlıklara 15 Temmuz’dan çok daha önce başladığına dair ciddi işaretler var. Bu işaretlerden biri bayramda Giresun’da düşen-düşürülen S-70 Skorsky askeri helikopter. Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru, yakın çalışma arkadaşları ve ailelerini taşıyan o helikopterin FETÖ tarafından düşürülmüş olma ihtimali çok yüksek. Neden mi? Çünkü düşen helikopterden yaralı olarak kurtulan Tuğgeneral Mustafa Doğru’nun komutasındaki Giresun, Rize, Ordu, Gümüşhane, Samsun ve Trabzon’da hiçbir jandarma birliği darbe girişimine destek vermedi. Yani FETÖ, Tuğgeneral Doğru’nun 15 Temmuz’daki darbe girişiminde kendi tarafında saf tutmayacağını biliyordu. Onu ortadan kaldırmak ve yerine kendisine yakın bir komutan atamak için helikopteri düşürmüş olmaları ihtimal dahilinde. O helikopterde ölen ve yaralananların tamamı bir suikasta kurban gitti. Helikopterin düştüğünü İzmir’de haber alan Başbakan Binali Yıldırım’ın yaptığı ilk açıklamanın satır aralarında, hükümetin de bu yönde bir şüphesi olduğunu görmek mümkün. Sanayi Bakanı Faruk Özlü’nün deyimiyle ‘helikopter piyasasının Mercedes’i olarak bilinen bu aracın sis yüzünden düşme ihtimali sıfıra yakın. Bu hengamede üzerine düşülür mü bilmem ama TBMM’de son 30 yılda düşen helikopter ve savaş uçaklarıyla ilgili özel bir araştırma komisyonu kurulmasında fayda var. Dünyada bizim kadar askeri uçak ve helikopteri düşen başka bir ülke yok. Acaba neden? Bunların hepsi kullanım hatasından mı düşüyor? Türkiye bütçesinden tek bir F-16 satın almak için çıkan para 22 milyon dolar. Onu kullanacak pilotu yetiştirme maliyeti ise 3 milyon dolar. Düşen her uçak ve hayatını kaybeden her pilotla beraber bu ülkenin 25 milyon doları yok oluyor. Düşen uçak ve helikopterlerde şehit olan pilotların tamamının FETÖ’nün ordudan tasfiye etmek istediği vatan evlatları olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Bu ihanet çetesinin okyanus ötesindeki efendilerine yaranmak için işlemeyecekleri günah yoktur.”

Giresun'daki kazayla ilgili flaş iddia!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

İlginç. ~ 4 yıl önce
Şuan hükümet tarafından yapılan herşey "Fetö" dedikleri oluşuma adlediliyor."Komik" arkadaşın yaptığı mubalada haklılık payı vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İstatistik ~ 4 yıl önce
'Dünyada bizim kadar askeri uçak ve helikopteri düşen başka bir ülke yok' bu cümle ne kadar doğru, istatistikti verilerin açıklanması lazım, örneğin binde şu kadar diye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik ~ 4 yıl önce
Geçen Maslak'da kaza oldu. Emir okyanus ötesinden gelmiş diyorlar. Harbiden sıyırdı millet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
terbiyeni takın ~ 4 yıl önce
Neresi komik terbiyesiz. Onca insan ölmüş dediğin lafa bak. Pensilvanya daki sinsi ihtiyarın da, onun kalleş adamlarının da Allah belasını versin...
Kafayı ~ 4 yıl önce
Ya delirmişler tamamda artık sisli havayıdamı feto yaptı ya mantık biraz ya saçmalamayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İYİ DE ~ 4 yıl önce
Feyoyu yanında tutan ne oluyor. Kandirilmis mı oluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maskot The İmam ~ 4 yıl önce
"OKYANUS ÖTESİNDEKİ EFENDİ" deyince o malum zat akla geliyor ama bu imaj yanıltıcı.Esas efendi "Efendi"'nin boynundaki tasmayı tutan Pentagon ve Cia.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
keısnlıkle dogru ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000