04 Aralık 2017, Pazartesi 09:47:06

Geleceğin havacıları Antalya Havalimanı'nda sahaya indi

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Sivil Bilimler Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı öğrencileri sahaya çıkıyor.
  • Yazın adım atılacak yer yok kışın ise incin top oynuyor
  • Çocuklara boşuna umut dağıtmayın. Gerçekleri anlatın onalra ve gereklerini yerine getirin. ( Yeterli yabancı dil, Ders programı uyumu vb.)
  • Sezonluk personeller yetişiyor. Asgari ücret +yemek
  • Sayın Ali Ceyhun Hocam havacılığı öğretmek ve biz öğrencilerinize sevdirmek için sadece teorik bilgilerle yetinmeyip uygulamalı olarak sahada da eğitim verme çabalarınız için teşekkür edirim mezun olup sektöre atılınca bu teknik gezilerin önemini daha iyi anladım
  • Serdal abi cansın...
  • O kadar öğrenci bir towbarın başına toplanması hayra alamet değil acaba takımhaneden kimin üzerine çekildi
  • Geleceğimizi gidip yerinde gördük, meslektaşlarımızla tanıştık, her şeyi ayrıntısıyla gördük öğrendik. Katkıda bulunan herkese, hem kurumlara hem Ali Hocamıza çok teşekkür ediyorum.
  • Dhmi, havaş, corendon ve ali hocamıza biz genç havacılara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.
  • Sbk borajet tazminat haklarımızı ödeyin artık airport haber sesimiz olun
  • Ali hocamız havacılık konusunda kendisini oldukça geliştirmiş bir insan. Ve bize kattığı şeylerden dolayı çok mutluyuz. Ondan daha öğreneceğimiz çok şey var...

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Sivil Bilimler Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı öğrencileri sahaya çıkıyor.

Bölüm Koordinatörleri Öğretim Görevlisi Ali Ceyhun Cam'ın koordinesinde organize olan öğrenciler, 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık günü kapsamında yaptıkları etkinlikleri bir seviye daha ileri götürmek amacıyla, bu hafta tüm bölüm öğrencileri Antalya Havalimanı'nda sahaya çıkıyor.

4-8 Aralık haftasının tüm dünyada Dünya Sivil Havacılık Haftası olarak kabul edilmesi ve bu haftaya özgü etkinlik ve organizasyonlarının düzenlenmesine ilişkin olarak, öğrencileriyle beraber haftayı havalimanı'nda geçirecek olan Cam ve öğrencileri, daha önceden planlanan bir takım eğitimler alıp, uçağı, yer hizmetini ve hava trafik kontrol kulesini ve ünitelerini dolayısıyla havacılığı yerinde görmeye başladılar.

Genç havacıların etkinliğine Corendon Havayolları, Antalya Havaş, ve DHMİ Antalya Hava Trafik Kontrol Merkezi, havalimanı yöneticileri ve çalışanlar da ellerinden gelen tüm desteği veriyor.

Geleceğin havacıları Antalya Havalimanı'nda sahaya indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Ayt ~ 1 yıl önce
Yazın adım atılacak yer yok kışın ise incin top oynuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş ~ 1 yıl önce
Çocuklara boşuna umut dağıtmayın. Gerçekleri anlatın onalra ve gereklerini yerine getirin. ( Yeterli yabancı dil, Ders programı uyumu vb.)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Shui Öğrencisi ~ 1 yıl önce
Bölümümüzde yeterince işin gerektirdiği şeylerden bahsedilmekte. Zira Ceyhun hocamızın ve Melih hocamızın derslerinde de havacılığa dair hemen her şeyi öğrenmeye ve yeterli verimliliğe ulaşmaya çalışıyoruz. Havacılığın geleceği bizim elimizde, turizm mezunlarının değil, bunu böyle düşünmek, habere değil sisteme bir bakmak gerekiyor. Bölüm derslerine turizmden seçme adamlar girdiği sürece haberden çok eğitimimiz boş. O yüzden çaba sarf eden insanların emeklerini görmezden gelmek büyük ayıp.
Ali Ceyhun Hoca ~ 1 yıl önce
Öncelikle merhaba, galiba senin çevren ve hocaların boş umut dağıtanlardı ama ben ilk derse başlamadan önce; bu bölümden mezun olanların sezonluk ground handlinglerde sezonluk çalışabileceğini, onlarında %1 lik kısmının belki kadroya kalabileceğini, adamı olanların ise her pozisyonda istediği yerde iş bulabileceğini, ortalama maaşların ise 1600-1700 bandında olduğunu, kabin memuru pilot teknisyen yetiştirmediğimizde, devlet bünyesinde akla gelirsek belki 10 kişilik kadrolar açılacağını,bunun içinde tüm ön lisans mezunlarıyla kapışmaları gerektiğini, sektörde hatta ingilizce bilmenin bu bölümü okumaktan daha faydalı olduğunu dile getiren bir hocayım... Şimdi sana soruyorum; hal durum böyle diye ben niye DAHA İYİ bir eğitimden ödün verim? Yada herkes gibi olim, maaşımı alıp odamdan çıkmim? Adresim, odam belli... Türkiye'deki her hocayı aynı sanma, sende haklısın çünkü giderek herkes kötü yönde homojenleşiyor. beni tanımadan tanıyanlarla konuşmadan yorum yapman hoş değil. Sevgiler.
senin ellerinde? ~ 1 yıl önce
kardeşim seni iyi pohpohlamışlar.. bi düşün bakalım senin üniversiten gibi kaçtane üniversitede bu bölümler var? yılda kaç mezun var sektörün ihytiyacı kaç? stajyer olarak bile yer bulmakta zorlanılıyor artık geç işi. havacılık bitti.. benim döenmimde 3 okul vardı yıl 60 mezun olurdu şimdi?
Farketmez ~ 1 yıl önce
Sezonluk personeller yetişiyor. Asgari ücret +yemek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sas ~ 1 yıl önce
En azından sezonluk çalışan bile havacılık öğrencisi olsun isteriz. Kadroya kalan da sezonluktan seçilir sonuçta böyle düşünmek gerekir.
Anonim ~ 1 yıl önce
Sayın Ali Ceyhun Hocam havacılığı öğretmek ve biz öğrencilerinize sevdirmek için sadece teorik bilgilerle yetinmeyip uygulamalı olarak sahada da eğitim verme çabalarınız için teşekkür edirim mezun olup sektöre atılınca bu teknik gezilerin önemini daha iyi anladım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gözgöz ~ 1 yıl önce
Serdal abi cansın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sarı ~ 1 yıl önce
Şampiyon ankaragücü
TowBar ~ 1 yıl önce
O kadar öğrenci bir towbarın başına toplanması hayra alamet değil acaba takımhaneden kimin üzerine çekildi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Shui öğrencisi ~ 1 yıl önce
Geleceğimizi gidip yerinde gördük, meslektaşlarımızla tanıştık, her şeyi ayrıntısıyla gördük öğrendik. Katkıda bulunan herkese, hem kurumlara hem Ali Hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 1 yıl önce
Dhmi, havaş, corendon ve ali hocamıza biz genç havacılara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SBK BORAJET TAZMİNAT HAKLARIMIZI ÖDE ARTIK ~ 1 yıl önce
Sbk borajet tazminat haklarımızı ödeyin artık airport haber sesimiz olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasus Airlines ~ 1 yıl önce
Ali hocamız havacılık konusunda kendisini oldukça geliştirmiş bir insan. Ve bize kattığı şeylerden dolayı çok mutluyuz. Ondan daha öğreneceğimiz çok şey var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000