03 Nisan 2017, Pazartesi 13:50:01

Gazipaşa Havalimanı Müdürü gözaltına alındı

Antalya’nın Gazipaşa İlçesi’nde FETÖ/PDY operasyonunda aralarında Gazipaşa- Alanya Havalimanımüdürünün de bulunduğu 5 şüpheli gözaltına alındı.
  • buradaki ilginç nokta bu müdürün DHMİ değil TAV personeli olması
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • daha cok fetocu havalımanı mud. var su yuzune cıkmamıs fetocular hayu hava alanlarının yuzde 70 fetocu bılassa yurt dısı ıstasyonları
  • Çok kişinin kellesi gidecek Çokk!
  • Kendilerini çok akıllı sanan fetö cü alçaklar sürüsü, yedikleri haltların unutulup yanlarına kalacağını sanıyorlarsa yanılıyorlar. Hepsine sıra gelecek.
  • Bu vatan hainlerinin siyasetteki uzatilarina da sira gelecek. Hazine arazilerini parsel parsel bunlarin okullarina verenlerede gelecek sira

Antalya’nın Gazipaşa İlçesi’nde FETÖ/PDY operasyonunda aralarında Gazipaşa- Alanya Havalimanı müdürünün de bulunduğu 5 şüpheli gözaltına alındı.

Gazipaşa’da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 5 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Gazipaşa- Alanya Havalimanı Müdürü C.A. ile Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde doktor A.A., esnaf A.Y. ve M.T. ile itfaiye işçisi G.C.Y., sabah yapılan operasyonlarda gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan şüpheliler Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Şüpheliler daha sonra işlemleri için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Gözaltı sayısının artabileceği belirtildi. (Hürriyet)

Gazipaşa Havalimanı Müdürü gözaltına alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

tav ~ 5 yıl önce
buradaki ilginç nokta bu müdürün DHMİ değil TAV personeli olması

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlginç Değil ~ 5 yıl önce
Devlet ile iş yapanlar devletten gelen ricalar ile personel alabiliyor. Gerek DHMI olan eski mesaileri, gerek havalimanı tecrübeleri ve gerekse devletten gelen ricalar birleşince, her şey mümkün..
topcu ~ 5 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
quem ~ 5 yıl önce
daha cok fetocu havalımanı mud. var su yuzune cıkmamıs fetocular hayu hava alanlarının yuzde 70 fetocu bılassa yurt dısı ıstasyonları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zerre ~ 5 yıl önce
Çok kişinin kellesi gidecek Çokk!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sırayla ~ 5 yıl önce
Kendilerini çok akıllı sanan fetö cü alçaklar sürüsü, yedikleri haltların unutulup yanlarına kalacağını sanıyorlarsa yanılıyorlar. Hepsine sıra gelecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A9 ~ 5 yıl önce
Sanada sıra gelecek.. AKTÖ
Politika kolu ~ 5 yıl önce
Bu vatan hainlerinin siyasetteki uzatilarina da sira gelecek. Hazine arazilerini parsel parsel bunlarin okullarina verenlerede gelecek sira

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A9 ~ 5 yıl önce
Çok Lazımdı ..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000