31 Ocak 2017, Salı 09:10:23

GAÜ'nün İstanbul yerleşkesi hizmete girdi

Girne Amerikan Üniversitesi, Havacılık Yüksek Okulu'nun, İstanbul'daki yerleşkesi; Merter'de hizmete girdi.
  • Sizler ne bekliyosunuz arkadaslar! 15-20binlira maasla ise baslama firsati yaratiliyor ama kalkmissiniz yok issiz cok pilot var diyosunuz. Bende diyorum ki; bu ulkede 10 milyona yakin issiz var her bitiren pilot olacak diye birsey yok yaklasik 10 yillik havacilik hayatimda bu ise gercekten kendini veren bas koyan hic kimseyi acikta gormedim ben. Suan icin havacilik sektoru ulkemizde hizli ilerleyemiyor. Basta ekonomik nedenlere bagli olarak bazi zamanlarda ise alim ihtiyaci doguyor ve iyi olanlarin yaninda torpillilerde aliniyor. Bozuk olan egitim sistemine ve burokrasilere takilabilen ucus zamanlarina gore ucus okullari en iyi hizmeti vermeye calisiyor ama sizler bunu kotulemeye calisiyorsunuz. Ha gerci piyasa da gercekten 1-2 okul cok fena biri gecenlerde kapandi millet kurtuldu ama tanimadiginiz bir sirket icin bile milleti yanlis yonlendirmeye calismak biraz fesatliktir gibi geliyor bana.
  • Aprona gidip gelirken ucaklarini goruyorum cillop gibi sifir 2 tane da20 leri var.Yazin PIC ucuyorlardi bir anda ground oluverdiler.Oysa bildigim ucabilecekleri ogrencileri var.Havalar Kıbrısta guzel oradada ucabilirler ama yatiyorlar.Demekki birproblem var.Dikkat....
  • Pilot olmak için bir okula başlamak en kötü yatırım olur. Okullar gençleri kandırıyor. 2 sene kimse iş beklemesin. İş garantili eğitim tam bir yalan.
  • Bu okullara gidip pilot olmak suç mu peki? Yorum yaparken ölçüyü kaçırmayın.
  • Okul ihtiyacı yokki ülkede! İş yok okul çok
  • sadece gaz veriyorlar ...paran çok aklın yoksa hemen koşun pilotaj eğitimine.......sizde katılın işsizler ordusuna....ucuz işçilik ancak bu kadar olur
  • 3000₺'sına part time işe girersiniz.O'da bir ihtimal.1000'nin üzerinde işşiz first officer var.Malesef gerçek bu!
  • Hayırlı olsun

Girne Amerikan Üniversitesi, Havacılık Yüksek Okulu'nun, İstanbul'daki yerleşkesi; Merter'de hizmete girdi.

GAÜ'den verilen bilgiye göre; 'Pilotaj Bölümü' öğrencilerinin, sivil havacılık uygulamalarının imkanlarından daha geniş yararlanabilmesi amacı ile oluşturulan tesis, 4 adet derslik ile yardımcı üniteler ve sosyal alanlara sahip. Yakın bir gelecekte, simulatör eğitimi ünitesinin de ekleneceği yerleşkeye, pilotaj öğrencileri; Girne Merkez Kampüsü'ndeki iki buçuk yıllık teorik eğitimlerinin tamamlanması ile geçiş yaparak, diğer safha olan uçuş eğitimlerine başlayacaklar.

GAÜ'nün İstanbul yerleşkesi hizmete girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Havaci ~ 2 yıl önce
Sizler ne bekliyosunuz arkadaslar! 15-20binlira maasla ise baslama firsati yaratiliyor ama kalkmissiniz yok issiz cok pilot var diyosunuz. Bende diyorum ki; bu ulkede 10 milyona yakin issiz var her bitiren pilot olacak diye birsey yok yaklasik 10 yillik havacilik hayatimda bu ise gercekten kendini veren bas koyan hic kimseyi acikta gormedim ben. Suan icin havacilik sektoru ulkemizde hizli ilerleyemiyor. Basta ekonomik nedenlere bagli olarak bazi zamanlarda ise alim ihtiyaci doguyor ve iyi olanlarin yaninda torpillilerde aliniyor. Bozuk olan egitim sistemine ve burokrasilere takilabilen ucus zamanlarina gore ucus okullari en iyi hizmeti vermeye calisiyor ama sizler bunu kotulemeye calisiyorsunuz. Ha gerci piyasa da gercekten 1-2 okul cok fena biri gecenlerde kapandi millet kurtuldu ama tanimadiginiz bir sirket icin bile milleti yanlis yonlendirmeye calismak biraz fesatliktir gibi geliyor bana.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ya ~ 2 yıl önce
bende 30 yıldır bu sektördeyim ama hep gerçekleri anlatmaya çalışmışımdır...şu an uçuş okulları maalesef hayal satıyorlar ve gün geçtikçede gerçeklerden uzaklaşıyorlar...torpili olanlar dışında iş bulmam imkanı minimumlarda maalesef...lütfen öğrencilere gerçekleri anlatın gözünüz öğrencilerin cebinde olmasın sonra çok acı sonuçlarla karşılaşıyoruz
Havaci ~ 2 yıl önce
Bana is garantisi veren bir kurum soyleyiniz o zaman? Benim bildigim kaliteli okullar kesinlikle is garantisi vermiyor. Verenler de kendi sirketleri olup, ogrenci iyi ise onlara referans oluyor. Dunku aciklamamda da dedigim gibi bu isi hayal satarak ogrencileri magdur eden 1-2 okul vardi biri gecenlerde fetoden kapatildi. Yok degil yalan soyleyen ama biraz arastiran biri hangi okullar oldugunu bilir. Onun disinda bozuk egitim sistemi ve ucus brokrasisiyle bu kadar egitim verilebiliyor.
Müsteşar ~ 2 yıl önce
Aprona gidip gelirken ucaklarini goruyorum cillop gibi sifir 2 tane da20 leri var.Yazin PIC ucuyorlardi bir anda ground oluverdiler.Oysa bildigim ucabilecekleri ogrencileri var.Havalar Kıbrısta guzel oradada ucabilirler ama yatiyorlar.Demekki birproblem var.Dikkat....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KPT MET ~ 2 yıl önce
Pilot olmak için bir okula başlamak en kötü yatırım olur. Okullar gençleri kandırıyor. 2 sene kimse iş beklemesin. İş garantili eğitim tam bir yalan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 2 yıl önce
Bu okullara gidip pilot olmak suç mu peki? Yorum yaparken ölçüyü kaçırmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilot a ~ 2 yıl önce
suç değil tabiki..istediğin yere git..ama sonra burada çıkıpta iş yok falan filan diye sızlanma...lisansı alır asarsın odana :))
.. ~ 2 yıl önce
Okul ihtiyacı yokki ülkede! İş yok okul çok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
medo ~ 2 yıl önce
sadece gaz veriyorlar ...paran çok aklın yoksa hemen koşun pilotaj eğitimine.......sizde katılın işsizler ordusuna....ucuz işçilik ancak bu kadar olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaan ~ 2 yıl önce
3000₺'sına part time işe girersiniz.O'da bir ihtimal.1000'nin üzerinde işşiz first officer var.Malesef gerçek bu!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sıkıntı olmaz ~ 2 yıl önce
Kabul eden olur. Bu kurslara gidenler zaten paralı. Cepten yiyerek fo luk yapabilirler. Şirketin biri işe alsa ve para vermese ona dahi razılar. Önemli olan uçmak, uçabilmek, birşeyler öğrenmek. Bu suç değil ki. Gerisini kredi çekenler düşünsünler.
1000 değil ~ 2 yıl önce
1000 değil o 10.000. 1000 olsa duramazdın!
TK ~ 2 yıl önce
Hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000