25 Mayıs 2019, Cumartesi 12:24:12

GAÜN Uçuş Eğitim Akademisi ilk kadın pilotunu mezun etti

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi bünyesinde bulunan Uçuş Eğitim Akademisi ilk kadın pilotuna brövesini taktı.
  • Arkadaş ne taktınız ya kız başarmış olmuş işte pilot. Gökyüzüne bakıp bu kesin x uçağı diyenler gelmiş pilotu eleştiriyor :) Asgari ücrete talimiz kıskanmayin
  • reklam.fazla yazmaya gerek yok.
  • Saygi duyma arkadas sen, ihtiyaci yok kimsenin yalandan ikiyuzlu bos sozlerine, saygi duysaydin boyle gereksiz bir yorum yapmazdin, 90 sonlarinda basorutusu yasagini savunanlar gibi iyi duyamiyorlar... cuss yaa cusss bahaneye bak
  • Bu broveyi takan senin kizin olsa bu yorumu okusan ne dusunurdun acaba... pilotlar cockpit de zaman gecirmek icin mi oturuyorlar ?
  • Zaten sen tanrin ile yasamana devam et, biz bize bildirilen dinimiz Islami, Allahin emrettigi sekilde yasayacagiz.
  • Bende bir bayan olarak kapalı kadınların böyle işlerde polis subay pilot gibi meslek grubunda çalışmasına karşıyım özelliklede dini layıkıyla yaşayacaksak peygamberin yasaklamış olduğu pantolon u giymemek gerekiyor.zaten heryerini öne sürüyor eşarp takmaya lüzum yok.Tabiki yetenek olabilir güya islam ülkesinde yaşıyoruz ya hani herşeyde din iman işlerine gelince
  • kafadaki bez işe giriş için garanti sağlıyor...
  • Ya burda uçak görüp pilot havalarına girenler flight simulatorde takılıp kendini pilot sananlar toplanmış kızı eleştiriyor.Sanane kardeşim yapan yapmış pilot olmuş sen hala bilgisayar başından uçak kaldır.
  • ucus öğretmeni Cavidan Kıran her konuda gençliğinden beri çok yetenekli ve başarılıdır.
  • Dini,kutsal değerleri çıkar için kullanmaya devam edin bakalım nereye kadar? Birisi de Allah'ın emri diye yazmış Kuran'da yazmayan şey nereden emir oluyorsa? İslam'da şekilcilik de yoktur. Zamanında hristiyan rahibelere benziyorlar ve güvenlik sebebiyle Abdulhamid çarşafı yasaklamıştı yıllar sonra da güya müslümanlar sıkmabaş diye birşey icat ettiler onun peşinden gidiyorlar. Bir de her yerimiz Türk ve müslüman olsa ne yazar,ilaçtan,arabaya,telefondan,mr cihazına,bilgisayardan,yazılımlara herşeyde hristiyanlara muhtacız,365 gün 24 saat onlara çalışıyoruz hiç bunları düşünen yok.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi bünyesinde bulunan Uçuş Eğitim Akademisi ilk kadın pilotuna brövesini taktı.

Türkiye'deki pilot ihtiyacına destek olmak amacıyla uzun süre önce temelleri atılan ve 2017 yılının Haziran ayında faaliyetlerine başlayan GAÜN Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Uçuş Eğitim Akademisi'nin ilk kadın öğrencisi Beyza Kartal eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamladı. Eğitim sürecinin ardından brövesine kavuşan Beyza Kartal, hayallerine bir adım daha yaklaştığını ifade etti.

Teorik derslerin Gaziantep Üniversitesi merkez kampüsünde verildiği Uçuş Eğitim Akademisi'nin uygulamalı derslerinin büyük bir kısmı DHMİ ile imzalanan protokol kapsamında Gaziantep Havalimanı'nda bulunan GAÜN'e ait hangarda veriliyor.

©AirportHaber.com

GAÜN Uçuş Eğitim Akademisi ilk kadın pilotunu mezun etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (114)

Nazar etme ne olur çalış senin de olur ~ 29 gün önce
Arkadaş ne taktınız ya kız başarmış olmuş işte pilot. Gökyüzüne bakıp bu kesin x uçağı diyenler gelmiş pilotu eleştiriyor :) Asgari ücrete talimiz kıskanmayin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sadece ~ 29 gün önce
reklam.fazla yazmaya gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saygi duyarmis ~ 29 gün önce
Saygi duyma arkadas sen, ihtiyaci yok kimsenin yalandan ikiyuzlu bos sozlerine, saygi duysaydin boyle gereksiz bir yorum yapmazdin, 90 sonlarinda basorutusu yasagini savunanlar gibi iyi duyamiyorlar... cuss yaa cusss bahaneye bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok Artik ~ 29 gün önce
Bu broveyi takan senin kizin olsa bu yorumu okusan ne dusunurdun acaba... pilotlar cockpit de zaman gecirmek icin mi oturuyorlar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Insan Kaynaklari ~ 29 gün önce
Zaten sen tanrin ile yasamana devam et, biz bize bildirilen dinimiz Islami, Allahin emrettigi sekilde yasayacagiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Berna ~ 29 gün önce
Bende bir bayan olarak kapalı kadınların böyle işlerde polis subay pilot gibi meslek grubunda çalışmasına karşıyım özelliklede dini layıkıyla yaşayacaksak peygamberin yasaklamış olduğu pantolon u giymemek gerekiyor.zaten heryerini öne sürüyor eşarp takmaya lüzum yok.Tabiki yetenek olabilir güya islam ülkesinde yaşıyoruz ya hani herşeyde din iman işlerine gelince

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil ~ 29 gün önce
kafadaki bez işe giriş için garanti sağlıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil ~ 29 gün önce
Senin kafandaki orumcekler ile garanti cehennem
Linç tayfaya gelsin ~ 29 gün önce
Ya burda uçak görüp pilot havalarına girenler flight simulatorde takılıp kendini pilot sananlar toplanmış kızı eleştiriyor.Sanane kardeşim yapan yapmış pilot olmuş sen hala bilgisayar başından uçak kaldır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
piper supercub ~ 30 gün önce
ucus öğretmeni Cavidan Kıran her konuda gençliğinden beri çok yetenekli ve başarılıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
takiyyecilere ~ 30 gün önce
Dini,kutsal değerleri çıkar için kullanmaya devam edin bakalım nereye kadar? Birisi de Allah'ın emri diye yazmış Kuran'da yazmayan şey nereden emir oluyorsa? İslam'da şekilcilik de yoktur. Zamanında hristiyan rahibelere benziyorlar ve güvenlik sebebiyle Abdulhamid çarşafı yasaklamıştı yıllar sonra da güya müslümanlar sıkmabaş diye birşey icat ettiler onun peşinden gidiyorlar. Bir de her yerimiz Türk ve müslüman olsa ne yazar,ilaçtan,arabaya,telefondan,mr cihazına,bilgisayardan,yazılımlara herşeyde hristiyanlara muhtacız,365 gün 24 saat onlara çalışıyoruz hiç bunları düşünen yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 29 gün önce
Kurân da yazmayan derken..? Nur sùresini hiç okudun mu?? Zahmet olmazsa bir okuyun ve Allah'ın emirlerine karşı gelmeyin. Madem geliyorsun kendi içinde gel içindeki nefret kin neden. Pilot oldu diye kıskançlık mı? Yoksa başörtüsü mü.. Kapandı artık eski defter insaAllahta bir daha acilmiyacak..
Takiyyeci ~ 29 gün önce
Seytan yorumunu okuyunca inan cok sevinmistir... hatta senin oldugun yerde bana gerek yok diye yaklasmiyordur bile, bu nasil bir hastalikli zihniyetin urunu arkadas agzindan kelime degil kin dokuluyor resmen...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000