26 Mart 2018, Pazartesi 18:19:05

GAÜ hem uçuş yetkisini hem de yeni uçağını aldı

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ),İstanbul'da açtığı Uluslararası Havacılık Akademisi için SHGM'den uçuş yetkisini aldı.
  • Önce sivil havacılık eğitmenleri bulun. Ercan havaalanında çalışanlardan değil ama uluslararası sivil havacılığı bilenlerden. Ercanın ne yönetimi ne de yer hizmetleri kuruluşları uluslararası standartları bilmiyor. Size profesyonel adamlar lazım
  • Bir sofor okulu daha. AFA neyinize yetmedi.
  • GAÜ mezunları Türkiyede işe alımlarda tercih sıralamasına dahi giremiyorlar.
  • Özellikle yaz sezonunda Kıbrıs biletleri oldukça pahalı oluyordu. Umarım bu yeni şirketin bilet fiyatlarına da etkisi olur. Kazasız - belasız uçuşları olsun.
  • Bi uçak almayan Aöf kaldı...Heryer okul amaç piyasayı şişirip milletin parasını almak
  • Okul açacağınıza uçak kiralama şirketi açında uçalım!!!
  • Eveeet.....avucunda çamurla bekleyenler yerini almış...güzel, şimdi şu soruya cevap arayalım, Yeni açılan bir okul, tüm uçaklarının kendisine ait olmasına karşın neden destek yerine tenkit alır? Saygılarımla....
  • Bu basarı arrfindir
  • Hani Bursa-Yenisehir'de açıyorlardi? Yalan mi oldu? Kesin ya havalimanı yönetiminden ya da ilçe belediyesinden beleş birşey istediler, kabul edilmeyince de vazgeçtiler.
  • Uluslararasi?

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ),İstanbul'da açtığı Uluslararası Havacılık Akademisi için SHGM'den uçuş yetkisini aldı. 

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden (SHGM) uçuş yetkisini alan Uluslararası Havacılık Akademisi, filosuna da bir adet eğitim uçağı kattı. 

Artan pilotaj öğrencileri nedeniyle Diamond DA40 tipi tek motorlu bir uçağı filosuna katan Uluslararası Havacılık Akademisi'nin yeni uçağı TC-EED kuyruk tescilini aldı. GAÜ hem uçuş yetkisini hem de yeni uçağını aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Kim ~ 4 yıl önce
Önce sivil havacılık eğitmenleri bulun. Ercan havaalanında çalışanlardan değil ama uluslararası sivil havacılığı bilenlerden. Ercanın ne yönetimi ne de yer hizmetleri kuruluşları uluslararası standartları bilmiyor. Size profesyonel adamlar lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erten kpt ~ 4 yıl önce
Bir sofor okulu daha. AFA neyinize yetmedi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GAÜ ~ 4 yıl önce
GAÜ mezunları Türkiyede işe alımlarda tercih sıralamasına dahi giremiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kıbrıs ~ 4 yıl önce
Özellikle yaz sezonunda Kıbrıs biletleri oldukça pahalı oluyordu. Umarım bu yeni şirketin bilet fiyatlarına da etkisi olur. Kazasız - belasız uçuşları olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kıbrıs ~ 4 yıl önce
Yazıyı okumadan yorum yapmayın. Ne alakası var bilet fiyatları ile
... ~ 4 yıl önce
Bi uçak almayan Aöf kaldı...Heryer okul amaç piyasayı şişirip milletin parasını almak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 4 yıl önce
Okul açacağınıza uçak kiralama şirketi açında uçalım!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müsteşar ~ 4 yıl önce
Eveeet.....avucunda çamurla bekleyenler yerini almış...güzel, şimdi şu soruya cevap arayalım, Yeni açılan bir okul, tüm uçaklarının kendisine ait olmasına karşın neden destek yerine tenkit alır? Saygılarımla....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müsteşara ~ 4 yıl önce
Uçak kendinin olsa da işletmek bakımı yapmak organizasyon ister uçağı parası olan alıyor
Müsteşar ~ 4 yıl önce
Okuluna göre değişir. Burada bahsi geçen GAÜ. Kimle eğitim verecekler. Açıklar mısınız ?
Müsteşar ~ 4 yıl önce
Bu okuldan ne yetiştireceksiniz sayın müsteşar ? Gençlere kim eğitim verecek ? KTHY eskileri mi ? Hangi profesyonel kuruluştan destek alacaksınız ? KKTC de böyle bir kuruluş var mı ? Kimse çamurla beklemiyor. Ama sizler ne yaptığınızı bilmeden okullar açıyorsunuz ? Türkiyede yığınla okul varken size insanlar neden gelsin ? Bunun cevabı var mı? Yok tabii. Önce adam gibi havacılık duayenleri bulun kadronuzu oluşturun ondan sonra bu işlere soyunun.
Enroot ~ 4 yıl önce
Bu basarı arrfindir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARFF ~ 4 yıl önce
Sayın arff çalışanları. Zaten meydanlarda pek sevilmeyen bir bölümsünüz. Böyle yorumlar daha da itici oluyor. Kendinize dikkat edin.
Meki Züren ~ 4 yıl önce
Yalnızca Arrf nin değil Seyrüsefercüleründe başarısı.Bence hemen zam almalılar.
Öğüt ~ 4 yıl önce
Sayin "kendince öğüt veren",bizler arff olarak havacilik camiasinin en riskli isini kahramanca ustlenen camiayiz.Sen sevgi ocegi misin sevilip sevilmedigimize karar veriyorsun? Akilli ol
Risk? ~ 4 yıl önce
Riski mangal sondurmekle karistirmayalim
Yenişehir ~ 4 yıl önce
Hani Bursa-Yenisehir'de açıyorlardi? Yalan mi oldu? Kesin ya havalimanı yönetiminden ya da ilçe belediyesinden beleş birşey istediler, kabul edilmeyince de vazgeçtiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 4 yıl önce
Uluslararasi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000