06 Mayıs 2018, Pazar 14:30:24

Funda Ocak: "2018 sıçrama yılı olacak"

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, 2018 yılının performans ve sıçrama yılı olacağını söyledi.
  • DHMİ'nin yurtiçi-yurtdışı büyük hedefleri var. Bu hedefleri gerçekleştirmek için de hemen hemen hepsi AÖF mezunu, yabancı dil bilmeyen, bazıları da o kurumdan bu kurumdan geçme torpilli müdürleri var. Allah muvaffak etsin.
  • Ya ..lütfen..
  • Funda hanım; Şu frekans ayrımı sorununu çözün lütfen. havada konuşmak bir mesele oldu. İrtifa ve saha ayrımları daraltılmalı.
  • Funda hanım sizden başka koşturan yok. O kadar çok vizyonsuz idareci var ki. Hepsi siyasi bağlantılarıyla koltuk tutma derdinde. Başta 3. Havaalanı olmak üzere bütün projelerin önönü kesen de bunlar.
  • Funda Hanım neden atama yapmıyorsunuz/ yapamıyorsunuz bilmiyoruz ama; söz konusu hedefler için geniş çaplı furyalar şart.
  • Yüksek lisans doktorası 2 yabancı dili olan elemanlarınızın yüzüne bakmayın. Liyakatsız torpilli siyasete sendikacılığa batmış personeli terfi ettirin sonra eğitim kalite aidiyet vs. Eriyen giden maaşlar mutsuz umutsuz ümitsiz personel. Bu toplantı kim için kiminle ne amaçla yapıldı çok merak ediyorum. Herşey lafta herşey göstermelik
  • Kurumsal Aidiyet Kültürü çok önemlidir efendim,bunun için iş huzuru ve iş barışını bozan aynı unvanlar arasındaki uçurumun kapatılması gerekmektedir.
  • Olcak..etc
  • 'Beseri sermayeye yatirim 'kavrami kafama takildi.Bir atco olarak misal ozluk haklarimda iyilesme ,avrupanin cok uzagindaki maasimda artis bu kapsama dahil mi?(maliyeye yuk getirmemesine ragmen)
  • Çok genç elemanlar da var ama 65 yaşında o kadar işi bitmiş ve üstelik merkezde oradan buradan sürgün md ve uzmanlar da var ki !! Bunlarla büyük hedefler olacak ha?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, 2018 yılının performans ve sıçrama yılı olacağını söyledi.

Ocak, Türkiye'nin gözde kurumlarından DHMİ'nin büyük hedeflerinin olduğunu ifade etti.

İşte DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak'ın açıklamalarının tamamı:,

"DHMİ Havacılık Akademisi tarafından DHMİ yöneticileri için düzenlenen "Kurumsal Aidiyet Kültürü, Kurumsal imaj ve İletişim Yönetimi" seminerinde kıymetli arkadaşlarımızla bir araya geldik. Seminerin iştirak ettiğim ikinci gününde üstün performansı ve muhteşem üslubuyla ufkumuzu açan Sn. Prof. Dr. Üstün Dökmen ve ilk günkü oturumda görüşleriyle yönetici arkadaşlarımızı aydınlatan Dr. Serpil Samur'a çok teşekkür ediyorum. Seminerde yaptığım konuşmada da belirttiğim gibi, 4 ay önceki koordinasyon toplantısında 2018 yılı için hedeflerimizi, prensiplerimizi, çalışma esaslarını sizlerle karşılıklı istişare etmiştik. O gün bir hedef belirleyip şöyle demiştik: 2018 yılı performans ve sıçrama yılı olacak. Çok şükür göstergeler bu tezi doğruluyor. Bu da sorumluluğumuzu artırıyor. Ekonomimize katkı sağlamak bu kuruluşun her zaman bir vasfı, çabası, temennisi olmuştur.

Sizlerden turizm sezonu başlarken tüm tedbirlerinizi almanızı, hazırlıklarınızı en iyi şekilde yapmanızı rica ediyorum.  Ekonomimize katkı sağlamak, sektörümüze en iyi şekilde hizmet vermek için geceli gündüzlü gayretlerinizi yürekten tebrik ediyorum. Esasen biz işletmeci bir kuruluşuz, bunun yarı sıra ciddi bir yatırımcı kuruluş haline geldik. Ama biz yatırımımızı sadece fiziksel alanlarda yapmıyoruz. Biz yatırımımızı insan kaynağına yapıyoruz. Modern yönetimlerde artık nakdi sermaye o kadar önemli değil. Önemli olan beşeri sermaye. Beşeri sermayeye biz gerçekten çok ciddi yatırım yapıyoruz. Eğitimde de büyük hedeflerimiz var, diğer alanlarda olduğu gibi. Hedefi olmayan hiçbir yere gidemez. Türkiye’nin gözde kurumlarından biri olan DHMİ'nin de büyük hedefleri var.

Bu anlayışla kuruluşumuz büyük olmaya,  büyük projelerini hayata geçirmeye devam edecek. Ben,  büyük hedeflerden hiç yorulmam. Benim korktuğum hedef koymamaktır. Benim korktuğum kabuğuna sığınıp kalmaktır. Bu nedenle eğitimi, yatırımı, hizmette kaliteyi çok önemsiyorum."

Funda Ocak: "2018 sıçrama yılı olacak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Eğitim ~ 4 yıl önce
DHMİ'nin yurtiçi-yurtdışı büyük hedefleri var. Bu hedefleri gerçekleştirmek için de hemen hemen hepsi AÖF mezunu, yabancı dil bilmeyen, bazıları da o kurumdan bu kurumdan geçme torpilli müdürleri var. Allah muvaffak etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jh ~ 4 yıl önce
Ya ..lütfen..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaptan ~ 4 yıl önce
Funda hanım; Şu frekans ayrımı sorununu çözün lütfen. havada konuşmak bir mesele oldu. İrtifa ve saha ayrımları daraltılmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İdare edemem ~ 4 yıl önce
Funda hanım sizden başka koşturan yok. O kadar çok vizyonsuz idareci var ki. Hepsi siyasi bağlantılarıyla koltuk tutma derdinde. Başta 3. Havaalanı olmak üzere bütün projelerin önönü kesen de bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sicrama ~ 4 yıl önce
Maaslarda da sicrama olacao mi asil onemli olan benim icin bu
Funda Hanım ~ 4 yıl önce
Funda Hanım neden atama yapmıyorsunuz/ yapamıyorsunuz bilmiyoruz ama; söz konusu hedefler için geniş çaplı furyalar şart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
umutsuz vaka ~ 4 yıl önce
Yüksek lisans doktorası 2 yabancı dili olan elemanlarınızın yüzüne bakmayın. Liyakatsız torpilli siyasete sendikacılığa batmış personeli terfi ettirin sonra eğitim kalite aidiyet vs. Eriyen giden maaşlar mutsuz umutsuz ümitsiz personel. Bu toplantı kim için kiminle ne amaçla yapıldı çok merak ediyorum. Herşey lafta herşey göstermelik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurumsal Aidiyet Kültürü ~ 4 yıl önce
Kurumsal Aidiyet Kültürü çok önemlidir efendim,bunun için iş huzuru ve iş barışını bozan aynı unvanlar arasındaki uçurumun kapatılması gerekmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
..... ~ 4 yıl önce
Olcak..etc

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsletme olarak dhm ~ 4 yıl önce
'Beseri sermayeye yatirim 'kavrami kafama takildi.Bir atco olarak misal ozluk haklarimda iyilesme ,avrupanin cok uzagindaki maasimda artis bu kapsama dahil mi?(maliyeye yuk getirmemesine ragmen)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Shmyo ~ 4 yıl önce
Çok genç elemanlar da var ama 65 yaşında o kadar işi bitmiş ve üstelik merkezde oradan buradan sürgün md ve uzmanlar da var ki !! Bunlarla büyük hedefler olacak ha?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000