24 Mart 2019, Pazar 17:10:37

Fuarlara İstanbul Havalimanı etkisi

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, İstanbul Havalimanı ile birlikte Türkiye’nin, daha fazla uluslararası hava trafiğine sahip olacağını belirterek, "Yeni havalimanı ile ulusal ve uluslararası ziyaretçiler fuarlarımıza daha fazla katılım gösterecek." dedi.
  • Evet evet iyi yaptiniz ISL yi yaptiniz, yoksa Fuat vs yok hemi, yedigimiz kaziklar arsa ulasti, aklimizla alay ediyorsun
  • Güldüm sadece... Atatürk havalimanına uçan uçaklarda bilet bulamadıkları için ON YÜZ BİN MİLYON tane fuar ziyaretçisi gelmekten vazgeçmişti sanırım... Fuar ziyaretine yine ON YÜZ BİN MİLYON kişi geleceğinden dolayı Avrupa'dan onca şirket uçuşları iptal etmişti...
  • Güzel fakat o ziyaretçiler fuar alanına Senegalli yolcuya terormusun diye soran bahsis isteyen değerli taksicilerle gitmekten başka çareleri olmadigini görünce ne yapacaklar ?!
  • KAN ŞEKERİ DÜŞMÜŞ BUNUN
  • Bu daha başlangıç açilsun Nisan'da siz ozaman görün.Reisimizin sayesinde dünyanın en büyük havalimanına kavuşuyoruz.Dış güçler bizi kıskanacak.....
  • Ver coşkuyu, ver Mehteri..
  • Yeni havalimaninin gerekliligini zaten tartismiyoruz ama bu `daha fazla trafik`, `onlarca yeni havayolu` hayalleri nerden geliyor onu anlamiyorum...
  • Aciliyor bakalim nasil olacak? Yol, metro ulasim vs. Yok. Ne geregi var ki acele etmenin

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, İstanbul Havalimanı ile birlikte Türkiye’nin, daha fazla uluslararası hava trafiğine sahip olacağını belirterek, "Yeni havalimanı ile ulusal ve uluslararası ziyaretçiler fuarlarımıza daha fazla katılım gösterecek." dedi.

Kühnel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Messe Frankfurt Türkiye ve Hannover Fairs Turkey iş birliği ile nisanda yapılacak Automechanika İstanbul’un başarılı bir fuar olacağını düşündüğünü kaydetti.

Kühnel, daha fazla uluslararası sergici ve ziyaretçinin Automechanika İstanbul'da olmasını beklediklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

"4 yıl önce otomotiv sektörü fuarlarımızı düzenlemeye başladık. Sektör temsilcileri ve katılımcıların fuara ilgisi giderek artıyor. Organize ettiğimiz her fuar sektöre katkı sağlıyor. Müşterilerimiz ve katılımcılarımız, fuarlarımızdan fayda sağlamazsa ve iş üretmezse her yıl fuara katılım göstermezdi. Bu tür organizasyonlar otomobil sektörüne etki ediyor. Otomobil sektörü halen iyi işleyen sektörlerden bir tanesi."

"İleride Türkiye, daha büyük fuar alanlarına ihtiyaç duyacak"

Kühnel, Türk Hava Yolları’nın (THY) yeni havalimanına taşınmasıyla yeni bir sürecin başlayacağını ifade ederek, İstanbul Havalimanı ile birlikte Türkiye’nin, daha fazla uluslararası hava trafiğine sahip olacağını söyledi.

Düzenlenen bu fuarların daha fazla ulusal ve uluslararası ziyaretçiye ihtiyacı olduğunu dile getiren Kühnel, "Yeni havalimanı ile ulusal ve uluslararası ziyaretçiler fuarlarımıza daha fazla katılım gösterecek. İleride Türkiye daha büyük fuar alanlarına ihtiyaç duyacak." dedi.

"Uluslararası fuar ve organizasyonlar ihracatın artmasına katkı sağlayacak"

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Kühnel, Türkiye’nin daha fazla ihracat yapmaya ihtiyacı olduğunu dile getirerek, uluslararası fuar ve organizasyonların ihracatın artmasına katkı sağlayacağını kaydetti.

Kühnel, fuarlarda sergilenen birçok ürünün sadece Türk insanı değil, tüm dünyanın ilgisini çekmesi için çabaladıklarını ifade ederek, şu değerlendirmede bulundu:

"Umarım ki Türkiye’nin ihracatının artmasına katkı sağlarız. Daha fazla uluslararası ziyaretçinin fuarlarımıza gelmesi için reklamlara yatırım yapıyoruz. Yaptığımız anketlere baktığımızda ise doğru işler yaptığımız söyleyebiliriz. Sonuç olarak daha fazla dünya insanını buraya çekiyoruz."

Kühnel, Türkiye’de büyük bir pazar olduğuna işaret ederek, Automechanika fuarları bağlamında, İstanbul’un, Şanghay ve Frankfurt’tan sonra 3'üncü sırada yer aldığını, bunun da bir başarı olduğunu, bu sırayı korumanın da zor olacağını söyledi. 

Fuarlara İstanbul Havalimanı etkisi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Heh he ~ 4 ay önce
Evet evet iyi yaptiniz ISL yi yaptiniz, yoksa Fuat vs yok hemi, yedigimiz kaziklar arsa ulasti, aklimizla alay ediyorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kemal ~ 4 ay önce
Güldüm sadece... Atatürk havalimanına uçan uçaklarda bilet bulamadıkları için ON YÜZ BİN MİLYON tane fuar ziyaretçisi gelmekten vazgeçmişti sanırım... Fuar ziyaretine yine ON YÜZ BİN MİLYON kişi geleceğinden dolayı Avrupa'dan onca şirket uçuşları iptal etmişti...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İyi ~ 4 ay önce
Güzel fakat o ziyaretçiler fuar alanına Senegalli yolcuya terormusun diye soran bahsis isteyen değerli taksicilerle gitmekten başka çareleri olmadigini görünce ne yapacaklar ?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PEHH ~ 4 ay önce
KAN ŞEKERİ DÜŞMÜŞ BUNUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reis ~ 4 ay önce
Bu daha başlangıç açilsun Nisan'da siz ozaman görün.Reisimizin sayesinde dünyanın en büyük havalimanına kavuşuyoruz.Dış güçler bizi kıskanacak.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komiksin ~ 4 ay önce
Ne içiyorsan bizede ver normal kafayla kaldıramıyoruz sizin kafanızı yaşayalımda belki ozaman daha ılımlı oluruz?
Sxp ~ 4 ay önce
Ver coşkuyu, ver Mehteri..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayaller ~ 4 ay önce
Yeni havalimaninin gerekliligini zaten tartismiyoruz ama bu `daha fazla trafik`, `onlarca yeni havayolu` hayalleri nerden geliyor onu anlamiyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Giovanni gattuso ~ 4 ay önce
Aciliyor bakalim nasil olacak? Yol, metro ulasim vs. Yok. Ne geregi var ki acele etmenin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000