18 Eylül 2020, Cuma 09:49:44

Freebird tarifeli uçuşlara başlama kararı aldı

2001 yılından bu yana önde gelen tur operatörleri için charter uçuşlar düzenleyen Freebird, tarifeli seferler için bilet satışına başladığı açıklandı.
  • 2001 yılından beri Türk Turizmine destekleriniz, profesyonel çalışmalarınız için ve Tarifeli sefer kararınızı Tebrik eder, Başarılar dileriz. Birileri konuşur hemde hep boş konuşur ama birileri yapar!
  • 9 uçakla tarifeye başlayın bakalım. nasıl oluyor o iş bir görelim. tarife dediği 2 şehire haftada 2 şer gün uçak ise o zaman bu çok overrated bir reklam.
  • Neden malta da kuruyor şirketi çünkü parayı kaçıracak onda
  • Hayırlı olsun. Geç kalınmış bir hamleydi.
  • Çok güzel haber. Hayırlı uğurlu olsun...
  • Kalite demektir
  • Valla helal olsun. Buyuk sirketler utanir mi bilmem?
  • batti

Freebird Hava Yolları, tarifeli uçuşlara başlıyor. 2001 yılından bu yana önde gelen tur operatörleri için charter seferler düzenleyen şirket, tarifeli seferlere başladığını açıkaldı. Şirketin ticaret direktörlüğünden yapılan açıklamada, başta Almanya olmak üzere, halihazırda Avrupa'dan Antalya'ya dönük uçuşlara, 2021 yaz sezonundan itibaren Bodrum ve Dalaman'ın da ekleneceği ve butik hizmet anlayışıyla hareket edileceği kaydedildi.

Freebird Ticaret Direktörü Derya Kaya Bozay ‘'Yenilenen yüzüyle hizmete alınan şirketin resmi internet sitesi üzerinden bilet satış işlemlerinin yanı sıra koltuk seçimi, yemek seçimi, ek bagaj ve özel bagaj gibi ek hizmet alımları da doğrudan gerçekleştirilebiliyor. Bu zor dönemde hem dünya turizmi hem havacılık önemli ve zor bir süreçten geçerken, aldığımız kararlar ile Türk turizmine ivme kazandırmak hedefi ile yola çıktık'' dedi.

Operasyonlarını Airbus üretimi uçaklarla gerçekleştiriyor

2001 yılında operasyonlarına başlayan Freebird Havayolları, Airbus A320 uçak tipinden oluşan filosu ile Avrupa ve Ortadoğu'da operasyonlarına devam ediyor. Freebird, 41 yıldır havacılık sektöründe temsil, gözetim, yakıt, denetleme, brokerage, güvenlik ve simulator merkezlerinden oluşan eğitim alanlarında hizmet veren Gözen Holding'e ait bir kuruluş.

2002 yılında, TÜV Rheinland tarafından ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi alan Türkiye'deki ilk Havayolu şirketi olan Freebird, 2006 yılında ise IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) tarafından, IOSA (IATA Operasyonel Emniyet Denetimi) tescilini alan ilk özel havayolu şirketi oldu.

2018 yılında Malta’da kurduğu Freebird Airlines Europe şirketi de A320 tipi uçakları ile Avrupa pazarının tur operatörleri ile İspanya, Yunanistan ve İtalya uçuşlarına devam ediyor.

Freebird tarifeli uçuşlara başlama kararı aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Komfly ~ 4 ay önce
2001 yılından beri Türk Turizmine destekleriniz, profesyonel çalışmalarınız için ve Tarifeli sefer kararınızı Tebrik eder, Başarılar dileriz. Birileri konuşur hemde hep boş konuşur ama birileri yapar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
süper fikir ~ 4 ay önce
9 uçakla tarifeye başlayın bakalım. nasıl oluyor o iş bir görelim. tarife dediği 2 şehire haftada 2 şer gün uçak ise o zaman bu çok overrated bir reklam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Can ~ 4 ay önce
Neden malta da kuruyor şirketi çünkü parayı kaçıracak onda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komfly ~ 4 ay önce
dünya nereye sen nereye! hep bilip bilmeden yazmak için altında bişey arayacağına sende birilerine ekmek vermek için çalışsan! Ama nerdeee... İşiniz boş boş konuşmak....
Vatandaş ~ 4 ay önce
Hayırlı olsun. Geç kalınmış bir hamleydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Freebird ~ 4 ay önce
Çok güzel haber. Hayırlı uğurlu olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Freebird ~ 4 ay önce
Kalite demektir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo ~ 4 ay önce
Valla helal olsun. Buyuk sirketler utanir mi bilmem?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
batis ~ 4 ay önce
batti

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000