19 Ağustos 2013, Pazartesi 22:01:59

FLAŞ FLAŞ PİLOTLARIN YERLERİ BELİRLENDİ

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta kaçırılan 2 Türk pilotun hangi illerde tutulduklarının belirlendiği öne sürüldü
  • Kocum sen epey counter strike oynamisin anlasilan 2 opsiyonlu operasyon planlari basin aciklamalari filan. Verelim seni ekibe blackhawk in pilotlugunu yap baride herkesin kurtulacagi garanti olsun. Yeeeah
  • Devlet olayın soğumaya bıraktı gündemden düşürüp pazarlık için çok daha güçlü oturup konuşacak.
  • Kacirdiginiz rehinelerin yerlerini tespit ettik. Hemen değiştirin. Demek tir bu açıklama. Cok amatörce. Umarim baska yere goturmezler. Ayrica tespit etsen ne olur. Lubnanlilara operasyon mu yaptiracaksin. Bu işin tek yolu adamlarla bir sekilde anlaşmak.
  • Pilotlar Yeşilköye inmedikçe yapılan haberler yalandır. Ayrıca haberde bahsedilen doğru olsa bile bunu vermek benim gözümde kaçıranlara bir ihbardır. Yerleri öğrendik hemen değiştir ihbarıdır.
  • HİCBİR KACİRİLMA OLAYİNDA BULDUK ,YERLERİNİ BİLİYORUZ GİBİ ACİKLAMA YAPİLMAZ .DOLAYİSİYLA COK AMOTOR BİR ACİKLAMA .

AA muhabirinin başkentte önemli bir kaynaktan aldığı bilgiye göre, kaçırılan Türk pilotun Lübnan'ın doğusundaki Balbek şehrinin "Eş-Şeraveneh" kasabasında bir yerde tutulduğu, yardımcı pilotun ise ülkenin güneyindeki "Zavter" ilinde bulunduğu öne sürüldü. Bu arada her iki pilotun kurtarılması için çalışmaların dikkatli ve titiz bir şekilde yürütüldüğü dile getirildi.

3 ZANLI SORGULANILOR

Öte yandan Lübnan Temyiz Mahkemesi Başsavcısı Kulud Kerim yaptığı açıklamada, Türk pilotların kaçırılmasıyla ilgili ellerinde 3 zanlı olduğunu ve sorgulamalarının devam ettiğini, daha önce de kaçırılma olayıyla ilgili 5 kişiyi sorguladıklarını belirtmişti.   

Lübnan'da İstanbul-Beyrut seferini yapan THY uçağının personelini havalimanından otele götüren servis aracını durduran silahlı bir grup, Türk pilot Murat Akpınar ile yardımcısı Murat Ağca'yı kaçırmış, diğer mürettebatı serbest bırakmıştı.

Eylemin sorumluluğunu üstlenen "İmam Rıza'nın Ziyaretçileri" adlı grup adına yapılan açıklamada, Türk pilotların, Suriye'de rehin tutulan 9 Lübnanlı karşılığında serbest bırakılacakları belirtilmişti.

FLAŞ FLAŞ PİLOTLARIN YERLERİ BELİRLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Kocum sen epey counter strike oynamisin anlasilan 2 opsiyonlu operasyon planlari basin aciklamalari filan. Verelim seni ekibe blackhawk in pilotlugunu yap baride herkesin kurtulacagi garanti olsun. Yeeeah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Devlet olayın soğumaya bıraktı gündemden düşürüp pazarlık için çok daha güçlü oturup konuşacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
s.o.s ~ 9 yıl önce
Kacirdiginiz rehinelerin yerlerini tespit ettik. Hemen değiştirin. Demek tir bu açıklama. Cok amatörce. Umarim baska yere goturmezler. Ayrica tespit etsen ne olur. Lubnanlilara operasyon mu yaptiracaksin. Bu işin tek yolu adamlarla bir sekilde anlaşmak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Pilotlar Yeşilköye inmedikçe yapılan haberler yalandır. Ayrıca haberde bahsedilen doğru olsa bile bunu vermek benim gözümde kaçıranlara bir ihbardır. Yerleri öğrendik hemen değiştir ihbarıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A team ~ 9 yıl önce
HİCBİR KACİRİLMA OLAYİNDA BULDUK ,YERLERİNİ BİLİYORUZ GİBİ ACİKLAMA YAPİLMAZ .DOLAYİSİYLA COK AMOTOR BİR ACİKLAMA .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şıklar ~ 9 yıl önce
a- Pilotlarımızın tutuldukları yer aslında bilinmiyor ama ortaya yem atılarak saldırganların yer değiştirmeleri bekleniyor olabilir. b- Yerleri gerçekten biliniyor ama operasyon için risk taşıyan bir yer olduğu için hareket halinde iken birşeyler yapılmak isteniyor olabilir.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000