12 Eylül 2019, Perşembe 08:58:08

Fenerbahçe'nin yeni sponsoru Corendon oldu

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı'nın forma sırt sponsoru, Corendon Airlines oldu.
  • Yukarıda 'ben de sizin' diye başlayan ama editörler tarafından muhtemelen küfür içerdiği için yayınlanmayan bir yorum var. Editörlere teşekkürlerki böyle şeylere dikkat ediyorlar. Ancak bunu yazan arkadaşa da sitemim var. Haber bir sponsorluk haberi, neyini eleştiriyorsunki ? Belliki sen şirketten çıkartılmış ve bunu içine sindirememişsin. Bu tarz küfür ve saçma sapan eleştiri yaptığında şirketinin seni çıkartmakta ne kadar da haklı olduğunu kanıtlamış oluyorsun. Bu gerçekten psikolojik de bir durum. Sana cvp yazan diğer kişi doğru söylemiş, saçma işlerden uzaklaşarak biran once önüne bakman gerekir. Senin yazdıklarının bir kıymeti harbiyesi yok çünkü. Küfür eden kendine eder, senin de anladığımız kadarıyla yaptığın tamamen bu. Boş laflara son ver, işine gücüne bak derim. Şimdi bana da küfür edersin sen ya, neyse.
  • Almanyadan yazıyorum. Operasyonlarınızdan çok memnunuz. Önemli olan saatinde kalkmak. Buda oluyor. Tek istediğim biraz daha fazla ucus. Bu arada galatasarayliyim. Ordan da bir sponsorluk gelsin artik
  • Yerisletmeye de yeni vizyon gedli iddia voleybol uçak düşmüş kalmis kimin umrunda gecikmiş yolcu gatede supervisor bekliyor kimin umrunda İDDİA VOLEYBOL hadi oynayın
  • Simdi de Corendon ile ucariz.
  • Yakışır
  • Voleybol Türkiyede pek önemsenmeyen bir spor dalı. Havacılıktan birinin bu kola destek olması çok güzel. Diğer amatör branslara da destek olmanız dileğiyle.
  • Doğru tercih
  • Bravo Corendon. BJK'liyim ama olsun

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı'nın forma sırt sponsoru, Corendon Airlines oldu. Sarılacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Ülkemizde voleybol adına birçok ilki hayata geçiren, yer aldığı her kulvarda sahip olduğu zirve hedefiyle, voleybolu önemli bir noktaya taşıyan Fenerbahçemiz ile 'İlklerin Havayolu' Corendon Airlines arasında sponsorluk anlaşması imzalandı" denildi.

Fenerbahçe'nin yeni sponsoru Corendon oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Eleştiri sınırı ~ 11 ay önce
Yukarıda 'ben de sizin' diye başlayan ama editörler tarafından muhtemelen küfür içerdiği için yayınlanmayan bir yorum var. Editörlere teşekkürlerki böyle şeylere dikkat ediyorlar. Ancak bunu yazan arkadaşa da sitemim var. Haber bir sponsorluk haberi, neyini eleştiriyorsunki ? Belliki sen şirketten çıkartılmış ve bunu içine sindirememişsin. Bu tarz küfür ve saçma sapan eleştiri yaptığında şirketinin seni çıkartmakta ne kadar da haklı olduğunu kanıtlamış oluyorsun. Bu gerçekten psikolojik de bir durum. Sana cvp yazan diğer kişi doğru söylemiş, saçma işlerden uzaklaşarak biran once önüne bakman gerekir. Senin yazdıklarının bir kıymeti harbiyesi yok çünkü. Küfür eden kendine eder, senin de anladığımız kadarıyla yaptığın tamamen bu. Boş laflara son ver, işine gücüne bak derim. Şimdi bana da küfür edersin sen ya, neyse.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru ~ 11 ay önce
Birisi size sürekli küfür ediyorsa yapılacak şey cvp vermemektir. Ne demişler, kötü söz söyleyene aittir. Bu kişinin karakteri belli. Sandığım kişi ise bir de din iman peşinde koşar sürekli. Ama ağzından ağır küfür ve iftiralar hiç düşmez. İnşallah hep bahsettiği gibi o güzel ahlaklı insanlığa döner.
Tebrikler Corendon ~ 11 ay önce
Almanyadan yazıyorum. Operasyonlarınızdan çok memnunuz. Önemli olan saatinde kalkmak. Buda oluyor. Tek istediğim biraz daha fazla ucus. Bu arada galatasarayliyim. Ordan da bir sponsorluk gelsin artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E artık ~ 11 ay önce
Yerisletmeye de yeni vizyon gedli iddia voleybol uçak düşmüş kalmis kimin umrunda gecikmiş yolcu gatede supervisor bekliyor kimin umrunda İDDİA VOLEYBOL hadi oynayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cvp ~ 11 ay önce
Sevgili serçe kardeşim, senin için endişelenmeye başladım. Hayal aleminden çik artik. Corendon'a iftira atmak sana bisey katmıyor. 4 yıl oldu Sen ayrılalı. Çok şeyler değişti. Bir sen değişmedin. Onune bak güzel kardeşim. Hayatını iskaliyorsun.
Ben de sizin ~ 11 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Voleybolun kralı FB ~ 11 ay önce
Simdi de Corendon ile ucariz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Final Four Sponsorlugu ~ 11 ay önce
Yakışır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şampiyon Takım ~ 11 ay önce
Voleybol Türkiyede pek önemsenmeyen bir spor dalı. Havacılıktan birinin bu kola destek olması çok güzel. Diğer amatör branslara da destek olmanız dileğiyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Patron Fenerli demek ~ 11 ay önce
Doğru tercih

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal olsun ~ 11 ay önce
Bravo Corendon. BJK'liyim ama olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000